Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

oi,biski ne i tema,ne ten parasiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 27 spalio 2010 - 21:08
QUOTE(evers @ 2010 10 27, 22:10)
Rožinė tu garseji kai randi ispdingu grazuoliu..gal esi maciusi margalapiu... bigsmile.gif gal kitom sekasi geriau nei man...


schmoll.gif būtent šiandien vaikščiodama po maxima pagalvojau, kad tikrai nei vienos neesu mačiusi, g.gif tik nuotraukose tongue.gif

QUOTE(Pokahonta* @ 2010 10 27, 22:37)
o čia už ką? blink.gif  lotuliukas.gif

čia Vilniui, už visas gražes gėles pasisavintas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 27, 23:00)
čia Vilniui, už visas gražes gėles pasisavintas  lotuliukas.gif


galiu tą patį atgal kaunui nusiųst už žmoniškai nukainuotus lobius schmoll.gif
Atsakyti
OO jau nauja tema 4u.gif net pamatyt nespėjau ax.gif naujienų neturiu, o žiedukų iš leidžiančių žiedsitiebius vis dar laukiu tai pasigirt kuo neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 10 27, 19:34)
doh.gif  blush2.gif
ai, o tos kur ružavai morkavos Akropoly, tai panašios į šias smile.gif


panašios, bet ne tokios, bet man patiko, norėjau imt. rolleyes.gif

QUOTE(Rožinė @ 2010 10 27, 19:44)
o mai gad  blink.gif swoon.gif  reikia į akropoly-skubiai  ploja.gif a kaina matėt?  blush2.gif

kaina 19,99

Pas mane margalapė auginasi žiedstiebį wub.gif netyčia radau prieš gerą pusmetį ar daugiau Tik gėlėse
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 28, 09:07)
panašios, bet ne tokios, bet man patiko, norėjau imt.  rolleyes.gif
kaina 19,99

Pas mane margalapė auginasi žiedstiebį  wub.gif netyčia radau prieš gerą pusmetį ar daugiau Tik gėlėse


aš iš tokių praeitą rudenį per akciją rinkausi, bet išsirinkau tokį: http://www.easyorchi...BROWN-SUGAR.jpg

nes buvo didžiulis šaknynas, lipo net per viršų, linkę šakotis žiedstiebiai... Šiai dienai auginasi du naujus, bus žiedų smile.gif Ir dar, maloniai stebina savo žiedų ilgaamžiškumu. Vienas pražydęs išsilaiko ne trumpiau keturių mėnesių. Tad šito tikrai neparduosiu, kad ir koks "gremėzdiškas" bus smile.gif

Va taip ir atsirenku savo favoritus- ne pagal spalva, bet pagal "pliusus" ir "minusus" smile.gif
Ir su visom orchidėjom taip.
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 10 28, 09:58)

Va taip ir atsirenku savo favoritus- ne pagal spalva, bet pagal "pliusus" ir "minusus" smile.gif
Ir su visom orchidėjom taip.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Evaja, čia tas kur parodoj buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 28, 10:04)
Evaja, čia tas kur parodoj buvo?  g.gif


tas kur parodoj buvo -vieną žiedstiebį leidžia. Geltona ten smile.gif

čia kitas.

O šiaip liko vienas falenopsis, kuris neleidžia - visi kiti apsižieduos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 10 28, 08:58)
aš iš tokių praeitą rudenį per akciją rinkausi, bet išsirinkau tokį: http://www.easyorchi...BROWN-SUGAR.jpg

nes buvo didžiulis šaknynas, lipo net per viršų, linkę šakotis žiedstiebiai... Šiai dienai auginasi du naujus, bus žiedų smile.gif Ir dar, maloniai stebina savo žiedų ilgaamžiškumu. Vienas pražydęs išsilaiko ne trumpiau keturių mėnesių. Tad šito tikrai neparduosiu, kad ir koks "gremėzdiškas" bus smile.gif

Va taip ir atsirenku savo favoritus- ne pagal spalva, bet pagal "pliusus" ir "minusus" smile.gif
Ir su visom orchidėjom taip.

aš tokios spalvos turiu tik žiedelių forma "pusiau neatsiskleidusi", nu ji tokia tikslingai, pamiršau kaip vadinasi. tai irgi patvirtinu, kad super ilgai laikosi žiedai, ir pats žiedynas toks didelis, pilnas... thumbup.gif
Atsakyti
tai kaip man čia susivaideno, kad tu jį parodon buvai atvežus dar ir pavadinimą sakie lyg ,,sweet sugar ar kažkaip panašiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 28, 10:24)
tai kaip man čia susivaideno, kad tu jį parodon buvai atvežus dar ir pavadinimą sakie lyg ,,sweet sugar ar kažkaip panašiai  g.gif


matyt todėl, kad aš tau sakiau. TUriu namuose žydintį sweet sugar, bet į parodą neatvežiau, nes ne mano pražydintas, o ir žiedų ne per daugiausiai lotuliukas.gif
Atsakyti