Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 08, 20:42)
lotuliukas.gif
nesvarbu, svarbu bus nauja gėlė  lotuliukas.gif


thumbup.gif ot linksmai jūs čia perkat ir auginat gėles, net ruduo ne toks plikas atrodo... Smagu užsukt į šitą temutę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 11 08, 21:13)
Nu jūs man pasakykit, jei kasdien po vieną gėlę perkat, ar po pusmečio namuose dar lieka vietos rankinukui pasidėt? blink.gif

ne kasdieną, buvau paskelbus sau išbandymą, mėnesį jokių gėlių, žinoma viso mėnesio neištvėriau, bet pasidovanojau sau 2 iškart, labai gražios abi buvo lotuliukas.gif o mano naujas phal tai baltas su taškiukais bet iš taškiukų brūkšniukai, nu ždž lotuliukas.gif jei kas prisimena, tai iš vilniaus norėjau pirkt tokią, kur skelbimą viena mamytė buvo įmetus prieš parodą, ryte bus foto tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 11 08, 21:15)
Rankinukas ant pečių lieka  biggrin.gif

irnesakyk.gif na tas tai taip-vistiek jau tuščias ... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 11 08, 20:13)
Nu jūs man pasakykit, jei kasdien po vieną gėlę perkat, ar po pusmečio namuose dar lieka vietos rankinukui pasidėt? blink.gif

Pakabinu ant spintos rankenos, o as gelyciu nebegaliu pirkt, nes nu jau nebesugalvoju kurpadet:palanges praplatintos, lentyneliu jau nera arciau kur lango prikalti, stova jau turiu, tai net liudna blush2.gif tai bandysiu auginti ir prazydinti ka turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 08, 21:18)
ne kasdieną, buvau paskelbus sau išbandymą, mėnesį jokių gėlių, žinoma viso mėnesio neištvėriau, bet pasidovanojau sau 2 iškart, labai gražios abi buvo  lotuliukas.gif  o mano naujas phal tai baltas su taškiukais bet iš taškiukų brūkšniukai, nu ždž  lotuliukas.gif  jei kas prisimena, tai iš vilniaus norėjau pirkt tokią, kur skelbimą viena mamytė buvo įmetus prieš parodą, ryte bus foto  tongue.gif

kažin nebus toks kokį vakar Akropoly Kaune maximoj apžiūrinėjau.. Buvo du balti violetiniais - ružavais brūkšniukais, net panašus į rūšinį, bet nebuvo sveikas nė vienas - neėmiau.
Papildyta:
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 11 08, 22:34)
Pakabinu ant spintos rankenos, o as gelyciu nebegaliu pirkt, nes nu jau nebesugalvoju kurpadet:palanges praplatintos, lentyneliu jau nera arciau kur lango prikalti, stova jau turiu, tai net liudna blush2.gif tai bandysiu auginti ir prazydinti ka turiu biggrin.gif

žinok stovą irgi gali panaudot labiau dar thumbup.gif pvz. kabint ant jo pakabinamus krepšius, vazonus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 08, 15:39)
nu tavo vyras tai super... thumbup.gif 
as kazkaip pastaruoju metu neberandu normaliu nukainuotu. tai be saknu tai lapai visi pagelte. anksciau kazkaip visada uzmatydavau, o db jau kiek laiko nk nepirkau, kai tik i akropoli papuolu tai net visai jokiu orchideju nukainuotu skyriuj nera... gal as kaip vis neuztaikau. o taip noreciau jau..



Labutis 4u.gif
Jau kelis savaitgalius į Vilniaus Ermitažą užsuku ir visada randu nukainuotų orchidėjų - joms net specialus stalas skirtas būna salėje prie įprastinės nuokainuotukių vietos 4u.gif Tik apie gėlyčių būklę nieko pasakyti negaliu g.gif vandų ir ascocendų nukainojimą medžioju ax.gif
Atsakyti
Pasirodau su keleta prazydusiu ziedeliu user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
nu,mergeles,linksma cia su jum,rimtai thumbup.gif gerai jus ten apie rankinukus.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
lauksim foto 4u.gif
rodostoma,egzotika pas tave thumbup.gif
man,kai neradau nieko gero,cia truko apie menesi koki,tai jauciau,kad pirmieji depresijos pozymiai pradejo reikstis lotuliukas.gif
Atsakyti
Nieko neradau Maximoj ax.gif
Atsakyti
Šiandien Vilniaus Ermitaže mačiau vandų po 59.99 ( buvo 149.99). Aš susigundžiau ir nusipirkau dvi nupigintas cambrias po 7.99 thumbup.gif , kurių pradinė kaina buvo po 79.99. Tai pirmosios mano orchidėjos 4u.gif . Kelmai gražūs, šaknys irgi, žiedų nebėra. Ar reikia man jas dabar persodinti, ar kaip nors palepinti, kad galėčiau ir aš girtis išgelbėtomis gėlėmis bei naminiais žiedais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 08, 10:57)
Na jeigu jau taip nekantraujat, tai parodysiu savo grožį dabar

labai gražutė wub.gif
QUOTE(rodostoma @ 2010 11 08, 22:02)
Pasirodau su keleta prazydusiu ziedeliu

čia kaip visada-grožis wub.gif

ale, kad dėjot kalbos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 11 09, 00:02)
Pasirodau su keleta prazydusiu ziedeliu

user posted image

oje kaip ir savo kvietkų žydėjimo laukiu... jau turiu pumpuriukų,bus pumpurai..tada žiedai... nu kaip lėtai doh.gif ,kasdien žiūriu,bet nuo to nei kiek ne greičiau biggrin.gif tiesa šiandien dar viena nauju žiedstiebiu nudžiugino -po pernykštės žiemos salotyno-ši žada būti spalvota žiedais thumbup.gif

(turiu prašymą LOD narėms-gal galit perduoti Šilingei,kad noriu jos kontaktų ax.gif senokai mačiau čia,o reikaliuką turiu biggrin.gif )
Atsakyti