Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 07, 17:52)
miniuko biggrin.gif o net tuos pastebi?


patikėk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 07, 18:43)
mano posakis ..gele ne vazone i bala ismesti pinigai...

drinks_cheers.gif mano vyras mėgėjas glėbiais rožių smile.gif jau tiek aiškinta, tiek aiškinta, kad geriau jau orchidėja, bet....taip gi gaila, kad nuvysta ir tenka išmesti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 07, 19:54)
drinks_cheers.gif mano vyras mėgėjas glėbiais rožių smile.gif jau tiek aiškinta, tiek aiškinta, kad geriau jau orchidėja, bet....taip gi gaila, kad nuvysta ir tenka išmesti sad.gif


mano taip pat kazkodel vazone sunkiau jam parnest..kiek sakau..o jis va gauni ir neitinki..netgi puokste is vandos ziedu esu gavusi..sakau kad man ja vazonelyj... blush2.gif
Atsakyti
Trečiadienį gelež.turguje, mūsų pamėgtame kioske, bus naujų orchidėjų.
Jei kas apsilankys, lauksim žinių, mane lb raibuolės domina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 07, 19:30)
Trečiadienį gelež.turguje, mūsų pamėgtame kioske, bus naujų orchidėjų.
Jei kas apsilankys, lauksim žinių, mane lb raibuolės domina  smile.gif

dar pakartosiu, kad kiekvieną trečiadienį būna naujienų 4u.gif
jei kam reikia Jolantos (savininkės) telefono nr. pasiteiravimui, rašykit až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 06, 17:54)
 
jau apdorojau peroksidu, bandysim suvaldyti puvinį vandai.

Va čia tai grožis,bet pas tave tikrai atsigaus.

QUOTE(Laura81r @ 2010 11 07, 11:53)
na,as nemoku apsakyti tikslios spalvos.lygtai butu visciuko geltonumo,bet tas geltonumas tokis salotinis truputi...

Tikras viščiukas thumbup.gif Beje,Kukutis irgi labai fainas.Ogal ten kukutė?Pas tetą buvo papūgos patinėlis.Jis vis ant peties jai tupėdavo ir su snapeliu,vis taikydavosi jai prie lūpų prisiliest,pasibučiuot lotuliukas.gif


QUOTE(evers @ 2010 11 07, 15:59)
nesupykit... 4u.gif  rodau kad neisgalvojau...apacioj straipsnio kur augalai..
neprivaloma ziuret...(dvyniai)

Aš irgi dvynys.Reiks vyrui parodyt horoskopą,kad ta liga jau nuo gimimo užprogramuota. lotuliukas.gif

Evers,Lerikyte,jūsų augintinės irgi labai gražios.
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 07, 20:51)
dar pakartosiu, kad kiekvieną trečiadienį būna naujienų 4u.gif
jei kam reikia Jolantos (savininkės) telefono nr. pasiteiravimui, rašykit až 4u.gif

atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet ar pagalvojot kiek forumą skaitančių, ir visoms norinčioms duosite telefoną lotuliukas.gif Tai savininkė nieko tik ir neveiks , kaip tik atsakinės į smalsuolių skambučius lotuliukas.gif Ir galiausiai ar ji to pageidavo g.gif Sakyčiau labai neetiška schmoll.gif Paprasčiau būtų nuvykt vienai ir pranešt , kas naujo yra gauta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita10 @ 2010 11 07, 17:29)
Pasigirsiu ir as. Vyras padovanojo didziule cymbidium  wub.gif
http://public.fotki....icture-005.html

labai graži, galvoju apie tokią wub.gif spalva tokia tauri biggrin.gif

QUOTE(rrine @ 2010 11 07, 21:05)
atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet ar pagalvojot kiek forumą skaitančių, ir visoms norinčioms duosite telefoną lotuliukas.gif Tai savininkė nieko tik ir neveiks , kaip tik atsakinės į smalsuolių skambučius lotuliukas.gif Ir galiausiai ar ji to pageidavo g.gif Sakyčiau labai neetiška schmoll.gif Paprasčiau būtų nuvykt vienai ir pranešt , kas naujo yra gauta 4u.gif

manau, kad šeimininkės verslo tikslas yra parduoti kuo daugiau. taigi jeigu šeimininkei skambins suinteresuoti asmenys, potencialūs pirkėjai, ji nuo to tik apsidžiaugs, galėdama pašnekėjusi telefonu, vėliau parduoti savo gėlytes.
plius nepažįstamiems manau ir nesiruošiama dalint. na, visokiems psichiniams ligoniams, internete tik ir tykanties telefono numerių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 07 lapkričio 2010 - 21:17
QUOTE(Jolita10 @ 2010 11 07, 18:29)

fainuole wub.gif

pagal mano horoskopa orchideja taip pat mano gele wub.gif tik as ne dvynys, as ozka lotuliukas.gif taip sakant oziarage lotuliukas.gif as nenuvaziavau paieskot grazuoliu, ai kita karta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 07, 13:53)

laaaaaaaaaaaaabai graži wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2010 11 07, 21:05)
atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet ar pagalvojot kiek forumą skaitančių, ir visoms norinčioms duosite telefoną lotuliukas.gif

o aš sakiau, kad visoms duosiu? blink.gif
duosiu tik šioje temoje bendraujančioms ir man gerai žinonoms kaunietėms...

ir iš kur tokių gudruolių atsiranda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 07, 23:12)
o aš sakiau, kad visoms duosiu? blink.gif
duosiu tik šioje temoje bendraujančioms ir man gerai žinonoms kaunietėms...

ir iš kur tokių gudruolių atsiranda doh.gif

nedaužyk galvelės, nereikia, tik dar gerai pagalvok, jei žmogus tau patiki savo asmeninį telefoną, ne darbo, tai , kad ir gerai pažįstamoms kaunietėms prieš duodama - turėtum atsiklausti to žmogaus- tą turėjau galvoje, nu nebent tu su Jolanta kasdien kavą geri ... biggrin.gif tik tiek, be jokio pykčio ir panašiai 4u.gif
Atsakyti