Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Laura tikrai graži naujokė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 07, 11:58)
...issirinkt neina...as dvinys neapsisprendziu... doh.gif  doh.gif



QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 07, 12:02)
aš ir dvynys, bet jei neapsiprendžiu pvz ar noriu tada reiškia mažai noriu ir neimu nieko  biggrin.gif



QUOTE(Laura81r @ 2010 11 07, 12:18)
labas rytas  4u.gif  cia dar vienas sergantis dvynys  drinks_cheers.gif  kai prisimenu vakar


gal tik dvyniai orchidėjas augina? doh.gif lotuliukas.gif o man apsispręsti paprastai labai lengva wink.gif
Atsakyti
Laura81r geltonoji labai graži, esu tokių kažkur mačiusi tai įsivaizduoju ir tikrą spalvą wub.gif ir papūga labai fainulka thumbup.gif
aš savo naujokės niekaip normaliai negaliu nufotografuoti vis spalva gaunasi ne tokia kokia realiai
realiai ji labai labai tamsi violetinė, o kraščiukai šviesiai violetiniai, o foto gavosi kaip bordo g.gif

user posted image
Atsakyti
tviga, ajajai kokia simpatulka bigsmile.gif
Atsakyti
tviga kokia grazuole... swoon.gif
nesenai skaiciau horoskopuose kad dvyniu gele orhideja... doh.gif bet ir nezinodama to megau sias geles... ax.gif
idomu o didziosios orhideju myletojos kas pagal horoskopa... g.gif
(Evaja,RAUN'A,Tina*,lark,Rožinė ir taip tt..)
Atsakyti
tviga,labai grazi.man kaip grazu pasigrozeti tokiais ne visai iprastais ziedais.visoki margumai,taskeliai ir t.t.nors ir vienspalves labai grazios.ai,zodziu,visos jos man grazios wub.gif
klauset,ar ne per tamsu mano gelytem.ne,cia dar uzuolaida uztraukta buvo,nes labai ankstyvas rytas buvo...kol vyras dar miegojo,as jau darbavausi,fotosesijas dariau.nes butu pamates,kaip as stengiuosi nufotkinti graziai savo naujaja,tai tikrai butu suabejojes mano psichine bukle lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o sitoj patalpoj vitrininis langas,tai sviesos pakankamai.tik ne rytine,gal del to taip atrodo.
Atsakyti
Tviga, tikra grazuole wub.gif as tai rezgu minti siandien vel pavaziuoti i LIDL kur pirkau ta savo margaja, gal yra nauju uzvesta bigsmile.gif nezinau, net baisu vyrui pasakyt lotuliukas.gif jis kaip ir visu kitu myletoju vyrai, pirstu sukioja ir pyksta, sake ismes mano geles pro langa, sakau skrisi su jom kartu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 11 07, 15:52)
Tviga, tikra grazuole  drinks_cheers.gif
sake ismes mano geles pro langa, sakau skrisi su jom kartu  doh.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 05, 15:48)
jo, kazkas jau minejo kad i jas dazu prisvirkscia.. del to ir melynos wink.gif

Man pirma mintis irgi tokia- mano matytos buvo greičiau ryškiai žydros- labai nenatūralu, bet sakyčiau gražu. Beje, aš dar pastebėjau, kad jų ir lapai su melsvai -žydru atspalviu bigsmile.gif
Atsakyti
pro langą... mano sakė su trimeriu pašienaus.... doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės už gražius žodžius aš tai vėžys pagal horoskopą tai net nežinau kas ten man tinka
maniškis tai tik atsidūsta, ranka numoja ir eina aplink parduotuvę su sąrašu ką reikia nupirkti, o aš tuo tarpu apsižiūriu, o kai grįžta jau būnu ką nors išsirinkusi blush2.gif
prieš savaitę ar dvi nusipirkau iš karto dvi ir jau pasižadėjau šiais metais nepirkti, tai kur tau, jau po dviejų dienų vėl radau gražią wub.gif vyras jau kreivai žiūrėjo, ale aš žiūriu vežime alus ir sakau jei tu perki alų aš orchidėją, jei padėsi alų į lentyną aš nepirksiu gėlės biggrin.gif
Atsakyti
As irgi dvynys,net juokas sueme paskaicius,kad cia musu tiek nemazai biggrin.gif
Saunuoles merginos,vel grazuoliu papirkote wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodostoma: 07 lapkričio 2010 - 15:38