Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Laura81r, grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 11 07, 12:00)
Laura81r, grazu 4u.gif

tikrai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
o cia mano pilkasis palenopsis,graziausia orchideja lotuliukas.gif ir didziausia ju priziuretoja rolleyes.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
taip visada gyvena tavo orchidėjos?
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 07, 11:53)
na,as nemoku apsakyti tikslios spalvos.

aš tai įsivaizduoju, nes mačiusi parduotuvėje ne kartą wub.gif labai graži wub.gif
būtinai ir aš įsigysiu rolleyes.gif

o jau prižiūrėtoja wub.gif kiek laiko jau turit? kalba? wub.gif
Atsakyti
Laura, pakerėjo tavo papūga, taip gražiai morką laiko wub.gif , o jau orchių kampelis thumbup.gif
O aš, mergaitės, tikriausiai popiet važiuosiu į gelež.turgų, vienas grožis taip krito į akį, kad ramybės neduoda blink.gif
Atsakyti
labas rytas, sakė antradienį naktį gėles veš į stoties turgų, kai buvau nieko nemačiau iš phal gero, daug maž visas jau turiu blush2.gif tai bandysiu trečiadienį ryte eilėje pirma but lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lark @ 2010 11 07, 14:34)
O aš, mergaitės, tikriausiai popiet važiuosiu į gelež.turgų, vienas grožis taip krito į akį, kad ramybės neduoda  blink.gif

o kokį grožį jus matėte ten? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 07 lapkričio 2010 - 12:53
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 07, 13:12)
o cia mano pilkasis palenopsis,graziausia orchideja  lotuliukas.gif  ir didziausia ju priziuretoja  rolleyes.gif


vaje kaip grazu...plkoji labai grazi...ar nebus ''Kukutis''
ziuri i jusu bordo ar nebus kaip mano naujoji.... g.gif
Atsakyti
tai kiekvieną trečiadienį būna naujienų 4u.gif
ei, bet tai kiek konkurenčių mano aukso gysloj lotuliukas.gif juokauju žinoma, negaila gi-visų neišpirksiu biggrin.gif

man dar dviejų trūksta ir bus 40-šimt sugyventinių flirt.gif
Atsakyti
Oho kaip ta papuga morka doroja blink.gif bijociau, kad mano orchideju panasiu principu nesuvalgytu lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu mergaites,uz pagyrimus.mano gelytei,ir mano Kukuciui.jo,mes ja turim apie pusantru metu.kalbet nekalba,bet svilpauja vyro balsu,megdzioja garsus,miaukia kaip katinas,ir siaip visokiu neitiketinus garsus leidzia.is vis,jinai pas mane yra vyro draugele,as jai tik "aptarnaujantis personalas" lotuliukas.gif
Papildyta:
ne,gelyciu jinai neliecia,zino,kad negalima smile.gif
Atsakyti
laura, labai grazzi gelyte ir papuga wub.gif as isivaizduoju kokia spalva ziedu, esu macius mirksiukas.gif
Papildyta:
Laura o ne per tamsu gelytems ten gyventi?
Atsakyti