Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(nila_ks @ 2010 11 06, 17:56)
Kokia vandaaaaaaaaa  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
nerealūs žiedai

mačiau tokią parodoje, visalaik akyse stovėjo wub.gif .
Ai, išsilaižysim kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
lark, nuostabi vanda wub.gif 4u.gif
Atsakyti
lark nuostabi vandutė wub.gif thumbup.gif labai labai gražu
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 06, 18:54)

Keista, nesu LOD narys, bet mane pakvietė į susitikimą  wub.gif  smile.gif



į susitikimą kviečiami visi, kurie domisi orchidėjomis cool.gif tai renginys visiems drinks_cheers.gif biggrin.gif tai vieta , kur "ligonių kompanija" keičiasi patirtimi, žiniomis, informacija, svajonėmis wub.gif
Kai LOD darys uždarą susitikimą, apie jį nebus niekur viešai skelbiama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 06, 18:01)
mačiau tokią parodoje, visalaik akyse stovėjo  wub.gif .
Ai, išsilaižysim kaip nors  biggrin.gif

Žinoma, kitaip ir būti negali.
Parodoje ir man šitie žiedai užkliuvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 06, 18:54)
blush2.gif  friends.gif 
jau apdorojau peroksidu, bandysim suvaldyti puvinį vandai.


vaje kokia grazi...pakolkas man uzteks vienos egzotikos...
su savaja bandau susidraugaut...bet nezinau kaip cia bus nematau kad naujas saknis augintusi.. unsure.gif tiesa lapukas islindo naujas,tik kad saknu neperdaugiausia truputi nukrito ju... unsure.gif
Atsakyti
tvarkiau savo kvietkelius, tai šią minutę pas phalaenopsius dešimt leidžiamų žiedstiebių wub.gif
ir kas labai nustebino, nes jau buvau palaidojus viltis- dendrobium nobile žydės blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
o pas mane viena orchytė paprsata balta, nupjoviau žiedkotį be gailescio, nes viršūnė nulūžusi buvo ir dar su vienu žiedeliu, o šiandien žiūriu vienas žiedkotis jau lenda, o po to nupjovimo praėjo tik 2 savaitės

Šiandien ir vėl baltutę nusipirkau blush2.gif su morkviniu viduriuku, man taip patiko, o vyras supyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 06, 17:39)
sveikutes...Lerikyte- grazuole... clap_1.gif
na buvau medzioklej..macuiciuose nieko tustuma,per savo seseta apsilankymu nebuvau isejus be geles ..sykart isejau nieko...  schmoll.gif
tad i ermitaza klaipedoj kazka issirinkau tik galvoju ar neturiu panasios,et fotografuot nemoku tad spalvos neisgaunu tookia labiau tamsiai bordo..
user posted image

Papildyta:
dar klaipedoj ermitaze nukainuota vanda maciau tokia smulkiaziede..50 su trupuciu..jai kam norisi... smile.gif

kokia spalva graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 11 06, 20:15)
kokia spalva graži wub.gif


aciukas visoms...kad spalva zymiai tamsesne nei foto iseina...ir dar tokia blizgi.. wub.gif
Atsakyti
Evers graži naujoke kaip čia pirmai praslydo pro akis biggrin.gif

mmm, koookia vanda wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 06, 20:59)
Evers graži naujoke kaip čia pirmai praslydo pro akis biggrin.gif
mmm, koookia vanda  wub.gif  4u.gif


baikit...nesitikiu kad visos prades liaupsint mano pirkinuka,paprasciausia,bet man patiko,tiesa atrodo graziau naturoj... rolleyes.gif
o ir as nevisas pagiriu,pasigroziu kartais ir tiek ypac tokiu kokiu turiu sunkiau girt-jug jau turiu,o kokiu neturiu ar net nemaciusi..tai savime gaunasi pagirimai... ax.gif
Atsakyti