Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Samanta @ 2010 11 05, 20:49)
Tokių kaip Pokahontos???  blink.gif Vilniuje..."Floriadoje"?  blink.gif Geltonai raudonų Catlėjų?
Niekad nemačiau tokių Vilniuje. Šūktelkit kai kas Vilniuje tokią rasit  mirksiukas.gif


taip tokiu mirksiukas.gif jei neklystu tai cia apie Potinara Burana Beauty kalba eina. pries kelis puslapiukus butent sitos naminius ziedelius rodziau, pati pirkta floriadoj ax.gif pranesiu jei kur pamatysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2010 11 05, 23:35)
taip tokiu  mirksiukas.gif  jei neklystu tai cia apie Potinara Burana Beauty kalba eina. pries kelis puslapiukus butent sitos naminius ziedelius rodziau, pati pirkta floriadoj ax.gif  pranesiu jei kur pamatysiu mirksiukas.gif

aš nedrįsau klausti blush2.gif tai ir manoji taip vadinasi?
kaip tu ją augini, laistai? kokioje vietoje stovi? ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambria @ 2010 11 05, 20:54)
Na pas mane tik Ph, Oncidiumai, Cambrios, Colmanaros- ir visos be ziedu. Bet visi Ph auginasi 1-2 ziedstebius, o kai kurie ziedus jau krauna. Patikekit laukiu nesulaukiu kada bus ziedai ir galesiu foto ikelt. Nes kiek matau, tai ziedst. ,, sakos,, jau maziausiai po 7 ziedus priaugino, o dar tik pradzia wink.gif ir auginasi toliau wink.gif
Patikekit po visu repliku mano adresu , as tikrai ikelsiu daug, daug foto ir noreciau pabr. NAMINIU ZIEDU


jei si puslapi skaitot, tai manau turejot pastebeti, kad ne viena esam isauginusios tiek katleju, tiek dendrobiu naminius ziedukus, o ka jau kalbeti apie phalaenopsius... doh.gif ir pas pacia, kaip supratau, tuoj bus naminiu ziedu mirksiukas.gif tad nereikia sakyt, kad mes negalim tokiu grozybiu uzaugint 4u.gif bigsmile.gif

Pokahonta* manau, kad tikrai taip vadinas mirksiukas.gif (tiesiog nenoriu tersti puslapio su vel ta pacia nuotrauka nesenai rodyta blush2.gif )
visa vasara laikiau pietiniam-vakariniam istiklintam balkone, kiekviena diena purkstdavau ryte arba vakare, kartais ir ryte ir vakare, laistau visas orchidejas vienodai... vasaros metu mazdaug kas savaite mirkau vonioj, praejus vasaros karsciam pradejo pumpuruotis viena katleja, o paskui ir kita... tada abi keliavo namo ax.gif tai tiek 4u.gif tiesa, po "pirktinio" zydejimo persodinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialkaa: 05 lapkričio 2010 - 23:52
QUOTE(lialkaa @ 2010 11 05, 23:41)
Pokahonta* manau, kad tikrai taip vadinas mirksiukas.gif (tiesiog nenoriu tersti puslapio su vel ta pacia nuotrauka nesenai rodyta blush2.gif )
visa vasara laikiau pietiniam-vakariniam istiklintam balkone, kiekviena diena purkstdavau ryte arba vakare, kartais ir ryte ir vakare, laistau visas orchidejas vienodai... vasaros metu mazdaug kas savaite mirkau vonioj, praejus vasaros karsciam pradejo pumpuruotis viena katleja, o paskui ir kita... tada abi keliavo namo ax.gif  tai tiek  4u.gif  tiesa, po "pirktinio" zydejimo persodinau

labai ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 06, 00:55)
labai ačiū už informaciją 4u.gif



tikrai nera uz ka, kad tik pagelbetu mirksiukas.gif i pacios albuma labai daznai pasiziuriu : bigsmile.gif kiek dar daug nooooriu doh.gif o tas diplomas ir zinoma Beallara Marfitch Howards Dream's kokia faina wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialkaa: 06 lapkričio 2010 - 00:02
lialka,koks nuostabus miniukas!!!!mano irgi keliu palenopsiu lapu spalva taip skiriasi g.gif bet ne miniuku. ka cia reiskia?gal porusis koks kitas?
o as vakar(kaip visada)po apsiprekinimo majonezo lotuliukas.gif uzsokau i savo skyriu ax.gif tai kaip tik vel pats savininkas buvo,ne pardaveja,tai jis mane jau zino,ir padovanojo visai sveika palenopsi 4u.gif zinoma,be ziedu,bet pats keras labai didelis,ir lapai toki diiideli.ryt gal imesiu foto ax.gif o maniskis,zinoma,i masina ejo,nelauke kol as ten seilesiuosi beziuredama i orches biggrin.gif kai pamate,kad ateinu vel su gele,tai tik uz gavos susieme doh.gif o as jau is tolo rekiu padovanojo,padovanojo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambria @ 2010 11 05, 20:33)
........ abejoju ar kuri nors grazesni uzauginsit wink.gif


Atsiprašau, neištvėriau, bet jau JŪSŲ bendravimo stilius..... doh.gif kartais būtų geriau neskaityt, negirdėt ir nematyt......
Atsakyti
Geros naujienos!
Lietuvos orchidėjininkų draugija kviečia visus į praktinius seminarus.
Seminarai numatyti kartą per mėnesį.

Antrasis jų vyks lapkričio 21 dieną 14 val. Kaune, Raudondvario pl. 107, restorane – klube „Combo“ (banketinėje salėje).
Seminaro tema: Cymbidium ir jų auginimas.
Trumpai aptarsime Vilniuje vykusio seminaro temą – Masdevallia. Be abejo, atsakysime į Jums rūpinčius klausimus apie visas orchidėjas.
Seminare bus pristatytas ir antrasis žurnalo „Orchidėjos“ numeris.
Svarbu – prašome atsinešti gerą nuotaiką!

Į seminarą galima registruotis: forume, el. paštu ramaspileicikas@yahoo.com, Facebook'e arba tel. 8614 08790

Kviečiame visus: ir pradedančiuosius, ir labiau patyrusius!
Nepamirškite pakviesti ir savo draugų bei pažįstamų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 06 lapkričio 2010 - 09:53
pati labai noriu apsilankyt, bet noriu susimesti su kuo nors ant benzo, surinkti mašiną, t.y. dar 4 žmones, taip kad jei kas iš Vilniaus norėtų važiuoti, bet neturi kaip, prašom į AŽ, kainuos ~16 lt
Atsakyti
zuzla, man rodos ar ne dvi auto organizuojamos iš Vilniaus g.gif

Beje, aš irgi paiimčiau Marijampolės pusės merginas. Reiktų, kad atvažiuotumėt iki kolonėlės Lanx ( sąnkryža Prienai, Skriaudžiai ), galima ten pasilikt mašiną arba, kad kas priveštų, o po to kartu smile.gif Jei būtų norinčių AŽ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 06 lapkričio 2010 - 10:06
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 06, 10:05)
zuzla, man rodos ar ne dvi auto organizuojamos iš Vilniaus  g.gif


nieko apie tai nežinau, todėl ir organizuojuos pati smile.gif
Atsakyti
Buvau "vazonų pakilnot", tai popiet žada į gelež.stoties turgų gražių naujokių užvežt, Vaidrenoje cambriją "prisikilnojau" smile.gif
Atsakyti