Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Rožinė @ 2010 11 05, 14:55)
ir aš noriu  ax.gif  tongue.gif

o tai jau paskui kai peržydi tie žiedeliai tai balti iš mėlynų pavirsta ar kaip? nesąmonė mokėti tokius pinigus užtai kad spalva paskui dingsta  schmoll.gif

taip, cia tik vienkartinis efektas, praeitais metais pirkau melyna, dabar jau kelinta karta zydi baltai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 05 lapkričio 2010 - 19:11
Zinau, kad svetimu saitu nemegstat (ypatingai rusu kalba), bet paziurekit i si Dendrobium, abejoju ar kuri nors grazesni uzauginsit wink.gif

http://forum.bestflo...275/start/1200/

ir aisku Katlejos

http://forum.bestflo...275/start/1140/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambria: 05 lapkričio 2010 - 19:41
QUOTE(axara @ 2010 11 05, 20:10)
taip, cia tik vienkartinis efektas, praeitais metais pirkau melyna, dabar jau kelinta karta zydi baltai smile.gif
user posted image

atrodo nerealiai wub.gif gailamkad tai tik vienam kartui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cambria @ 2010 11 05, 19:33)
abejoju ar kuri nors grazesni uzauginsit wink.gif


pirma pati užauginkit, o paskui jau apie mus kalbėkit, ką mes galim ir ko ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rodostoma @ 2010 11 05, 20:02)
Sendien buvau Kaune Draugystes bazeje,maciau atvesta tokiu cattleyju,kaip pokahonta nusipirko

kiek? bigsmile.gif
Atsakyti
Pokahonta,zinok tikrai nepasakysiu kainos blush2.gif Tiesiog nepaklausiau,pralekiau greitai,nes vyras spragino,kad greiciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2010 11 05, 18:07)
tai kad yra, bent jau buvo  blush2.gif  as sita saldainiuka pirkau floriadoj (tiesa, cia buvo praeita ziema ar pavasari blush2.gif ), pries menesi gal ar siek tiek maziau maciau ermitaze kelias  4u.gif


Tokių kaip Pokahontos??? blink.gif Vilniuje..."Floriadoje"? blink.gif Geltonai raudonų Catlėjų?
Niekad nemačiau tokių Vilniuje. Šūktelkit kai kas Vilniuje tokią rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 11 05, 20:42)
pirma pati užauginkit, o paskui jau apie mus kalbėkit, ką mes galim ir ko ne mirksiukas.gif


Na pas mane tik Ph, Oncidiumai, Cambrios, Colmanaros- ir visos be ziedu. Bet visi Ph auginasi 1-2 ziedstebius, o kai kurie ziedus jau krauna. Patikekit laukiu nesulaukiu kada bus ziedai ir galesiu foto ikelt. Nes kiek matau, tai ziedst. ,, sakos,, jau maziausiai po 7 ziedus priaugino, o dar tik pradzia wink.gif ir auginasi toliau wink.gif


Patikekit po visu repliku mano adresu , as tikrai ikelsiu daug, daug foto ir noreciau pabr. NAMINIU ZIEDU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambria: 05 lapkričio 2010 - 19:55
pas visas grazuoliu,pas kitas naujokiu..pas mane nieks nebezydi..noriu z i e d u uuu.. umn.gif
mano raibuole isleidus ziedynstiebi,bet kad jo neisskleidzia...nebegaliu laukt.. kaip ji taip ilgai.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2010 11 05, 16:47)

user posted image
o cia matosi iprasto miniuko  ir sito (desineje) lapu spalva  wub.gif realybej lapai labiau ruzavi, ar bordiniai, net nemoku

labai labai labai wub.gif
Atsakyti
Ph, Oncidiumai, Cambrios, Colmanaros --- wow koooooks žygggggdarbis naaaaaminiai nettttt woooooow bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif doh.gif
Atsakyti
baikit erzintis kaip maži vaikai laugh.gif
Atsakyti