Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(tviga @ 2010 11 05, 16:55)
Va čia tai grožis  wub.gif  ir kur tas kioskelis pilnas grožybių yra tame turguje, nes niekad neteko būti  blush2.gif

leksim, kuri greiciau biggrin.gif nes tik 1 liko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2010 11 05, 15:57)
leksim, kuri greiciau  biggrin.gif nes tik 1 liko  doh.gif

doh.gif lotuliukas.gif na šiandien aš tikrai jau nenuvažiuosiu nes tingiu blush2.gif ir oras nepatinka man toks, tai jaučiu kad nespėsiu pirma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 05, 15:21)
Šiandien buvau Klaipėdos Ermitaže, tai pristatyta neblogų falenopsių ir mano nuostabai mėlynais žiedais!!Tokių nerealių mėlynžiedžių nebuvau  mačius, po 80 litų kaina. Bet su mama vėpsojom apsiseilėjusios, kažkaip pagailo pinigėlio tokiai gražuolei. Užtat nugriebiau nukainotą mini orchiduką už 1,98 Lt va biggrin.gif


bigsmile.gif nu ir sekasi kitom..kiek ermitaze ziuredavau tai kitos po 9,99 kitos iki 5,99lt nukainuotos...
Papildyta:
Pokahonta* man jos labai grazios bet dar bijau...ir vis galvoju jos zydi is nauju auginiu ilgas laiko tarpas nauju ziedeliu kol vel bus... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 05 lapkričio 2010 - 16:14
o mano tupj turėtų pražysti keikiukas, dar prie motinos, nei vienos šaknelės nėra, bet žiedkotis, matosi, kad kas dien į aukštį stiebiasi, įkelsiu nuotraukas savaitgalį
.
Galvojau, jau bus viskas gėlytei, (per vidurį išpuvo, bet aš gražiai "išskaptavau puvinuką ir cinamonu gerai pribarčiau, ir maniau kas bus tas),bet nieko per vasarą balkone pabuvo, paliejau augimo stimuliatoriumi, ne orchidėjiniu, o kt. ir vat tau........ thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 05 lapkričio 2010 - 16:45
Sveikos 4u.gif
vakar buvau ermitaze, ieskojau to kapucininio phalaenopsio, bet neradau verysad.gif
uztat parsinesiau dar viena "miniuka" pamacius ziedelius ir "tamsiai ruzavus" lapus tiesiog negalejau jo neimt wub.gif wub.gif

user posted image
o cia matosi iprasto miniuko ir sito (desineje) lapu spalva wub.gif realybej lapai labiau ruzavi, ar bordiniai, net nemoku nupasakot blush2.gif
user posted image

Atsakyti
lialkaa bigsmile.gif koks fainutis...ir lapai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2010 11 05, 18:47)
Sveikos  4u.gif
vakar buvau ermitaze, ieskojau to kapucininio phalaenopsio, bet neradau verysad.gif
uztat parsinesiau dar viena "miniuka" pamacius ziedelius ir "tamsiai ruzavus" lapus tiesiog negalejau jo neimt  wub.gif  wub.gif


jau man miniukai tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 05, 17:12)
ilgas laiko tarpas nauju ziedeliu kol vel bus...

drinks_cheers.gif viena taip ir stovi kaip salotų lapai biggrin.gif bet neprarandu vilties biggrin.gif gražios man jos wub.gif
QUOTE(lialkaa @ 2010 11 05, 17:47)
o cia matosi iprasto miniuko  ir sito (desineje) lapu spalva

thumbup.gif ir žiedeliai gražučiai wub.gif

pasakydama kur tie kioskai turguje, rizikuoju likti be gėlių tongue.gif
įėjus į turgų nuo stoties pusės, kur gėlės laidotuvėms (pirma eilė), sukam į kairę, tai ties antra eila senas kioskas po kaire ir naujas kioskas po dešine smile.gif ten vienos moteriškės jie abu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 05, 11:51)
sveikos smile.gif
dailios gražuolės wub.gif

merginos, stoties turguje yra vandų po 65lt 4u.gif

o parsivežiau tokią catlleya wub.gif kvapas toks kaip smilkalų bigsmile.gif


NEREALI catlėjukė... wub.gif wub.gif
Ir kodėl Vilniuje tokių groooožių nėra mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2010 11 05, 18:55)
NEREALI catlėjukė... wub.gif  wub.gif
Ir kodėl Vilniuje tokių groooožių nėra mad.gif  mad.gif  mad.gif


tai kad yra, bent jau buvo blush2.gif as sita saldainiuka pirkau floriadoj (tiesa, cia buvo praeita ziema ar pavasari blush2.gif ), pries menesi gal ar siek tiek maziau maciau ermitaze kelias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2010 11 05, 16:47)
Sveikos  4u.gif
vakar buvau ermitaze, ieskojau to kapucininio phalaenopsio, bet neradau verysad.gif
uztat parsinesiau dar viena "miniuka" pamacius ziedelius ir "tamsiai ruzavus" lapus tiesiog negalejau jo neimt  wub.gif  wub.gif

user posted image
o cia matosi iprasto miniuko  ir sito (desineje) lapu spalva  wub.gif realybej lapai labiau ruzavi, ar bordiniai, net nemoku nupasakot  blush2.gif
user posted image

kokia grazi ziedu spalva, tokia gaivi gaivi ir dar taskuota wub.gif
o kaip atrodo tas visu minimas kapucino? smile.gif
Atsakyti
Vel groziu prisipirke thumbup.gif Sendien buvau Kaune Draugystes bazeje,maciau atvesta tokiu cattleyju,kaip pokahonta nusipirko.Dar yra miltoniju,ir tradiciniu phal.Buvau,ir Karmelitoje,yra keletas cattleyju,nukainuotu melynu vandu po 65,o seip nieko labai grazaus nemaciau schmoll.gif Kazkaip paskutiniu metu bazese visiskai nieko gero nebuna.
Atsakyti