Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(*dew* @ 2010 11 04, 21:19)
mano grazuole is arciau
ir kita grazuole, kuri nesenei suzydejo wub.gif gal zinot koks vardas jos, ar bevarde ji biggrin.gif


eikit sau koks grazus palenopsis... wub.gif wub.gif kaip as tokio noreciau..toooks raudonas... thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien buvau Klaipėdos Ermitaže, tai pristatyta neblogų falenopsių ir mano nuostabai mėlynais žiedais!!Tokių nerealių mėlynžiedžių nebuvau mačius, po 80 litų kaina. Bet su mama vėpsojom apsiseilėjusios, kažkaip pagailo pinigėlio tokiai gražuolei. Užtat nugriebiau nukainotą mini orchiduką už 1,98 Lt va biggrin.gif
Atsakyti
Kazi kaip jie tuos melynus ziedus padaro? g.gif Vilniaus ermitaze pilna ju nukaituotu melynaziedziu stovi.
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2010 11 05, 15:25)
Kazi kaip jie tuos melynus ziedus padaro? g.gif  Vilniaus ermitaze pilna ju nukaituotu melynaziedziu stovi.

Vau. Klaipėdoje nebuvo, mano galva neseniai atvežtos tik. Bet gražu. Labai neįprasta. Gal rašalo prileidžia? lotuliukas.gif lotuliukas.gif įdomu ir man, kaip tokią spalvą išgauna ax.gif
Atsakyti
Šiandien Maximoje mačiau tokius gražius phalenopsius,lyg violetinius...mmm wub.gif gaila tik,kad finansai neleidžia kaskart pirkt rolleyes.gif
Atsakyti
jo, kazkas jau minejo kad i jas dazu prisvirkscia.. del to ir melynos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 05, 16:21)
Užtat nugriebiau nukainotą mini orchiduką už 1,98 Lt va biggrin.gif

ir aš noriu ax.gif tongue.gif

o tai jau paskui kai peržydi tie žiedeliai tai balti iš mėlynų pavirsta ar kaip? nesąmonė mokėti tokius pinigus užtai kad spalva paskui dingsta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 05, 15:55)
ir aš noriu  ax.gif  tongue.gif

o tai jau paskui kai peržydi tie žiedeliai tai balti iš mėlynų pavirsta ar kaip? nesąmonė mokėti tokius pinigus užtai kad spalva paskui dingsta  schmoll.gif

darykit žygį į parduotuves bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 05, 17:16)
darykit žygį į parduotuves  bigsmile.gif

darau, tai man majonezo reikia kaip kažkas sakė, tai svogūnai baigėsi, bet kaip nerandu taip nerandu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pokahonta, kur katleja pirkai? kiek mokejai??? labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2010 11 05, 16:30)
pokahonta, kur katleja pirkai? kiek mokejai??? labai grazi  wub.gif

stoties turguje, palikau dar vieną 4u.gif nemažas toks pats augaliukas smile.gif
25lt šiaip, bet galima pasiderėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 05, 11:51)
sveikos smile.gif
dailios gražuolės wub.gif

merginos, stoties turguje yra vandų po 65lt 4u.gif

o parsivežiau tokią catlleya wub.gif kvapas toks kaip smilkalų bigsmile.gif
user posted image

Va čia tai grožis wub.gif ir kur tas kioskelis pilnas grožybių yra tame turguje, nes niekad neteko būti blush2.gif
Atsakyti