Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Aš kaip norėčiau tokių raudonų ryškių spalvų, neturiu nė vienos dar, reiškia reikės leistis į paieškas. Labai gražios jūsų orchidėjos! smile.gif
Atsakyti
Oho kiek priplepejot. Rudeni / ziema atveza daugiau orchideju, tai naturalu, kad "virusas" plinta smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif senai buvau pas jus uzejusi, bet jau kai atejau tai vel groziu prideta, vel virusas aktyveja biggrin.gif pas mane dabar gal kokie 40 phal, leidzia ziedstiebius, ziema bus grazu wub.gif ir dar 2 is 3 cimbidziu zydes! turetu zydeti gelsvas ir zalsvas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 05 lapkričio 2010 - 11:39
bus gražu wub.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 11 04, 18:43)
ir ši pradėjo ką tik žydėti

QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 04, 20:26)
visdar žydi julia

QUOTE(*dew* @ 2010 11 04, 21:19)
mano grazuole is arciau

dailios gražuolės wub.gif

merginos, stoties turguje yra vandų po 65lt 4u.gif
tokios:
user posted image
user posted image
ir kažkas tokio, tik tamsesnė-bordinė labiau
user posted image

BET g.gif pas šitas paskutines dvi, didžiosios šaknys pažaliavusios unsure.gif ir kas svarbiausia, visas iškilnojom ,apžiūrėjom, visos taip g.gif čia normalu?

o parsivežiau tokią catlleya wub.gif kvapas toks kaip smilkalų bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 05 lapkričio 2010 - 11:57
super katlėja blink.gif blink.gif
Atsakyti
Kiek visokių grožių pridėta, pavydžiu blush2.gif noriu naujų žiedų, bet vis nerandu, kas akį patrauktų ax.gif teks traukti į paiešką biggrin.gif
Atsakyti
patiko ir man ji labai wub.gif liko dar viena smile.gif

atsakykit dėl vandų šaknų blush2.gif bet ten ir pajuodavę lapukai prie šaknų, pačios skrotelės kai kur unsure.gif
Atsakyti
Pokahonta*, ale grožių pridėjai wub.gif , blyn, nereiktų mašinos taisyt, tai lėkčiau rolleyes.gif
Dėl pajuodavimų, tai gali būt puvinys įsimetęs unsure.gif , šiaip nieks pas vandą nejuoduoja, tik lapai kartais gelsta ir tai apatiniai.
Papildyta:
Šaknys žalios, tai gerai, pagirdytos..
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 05, 13:12)
Dėl pajuodavimų, tai gali būt puvinys įsimetęs  unsure.gif , šiaip nieks pas vandą nejuoduoja, tik lapai kartais gelsta ir tai apatiniai.

Šaknys žalios, tai gerai, pagirdytos..

būtent pajuodavę viskas nuo šaknų mirksiukas.gif aš pardavėjai ir sakiau, kad turbūt puvinys bus įsimetęs mastau.gif na tiek aš ir nutuokiu blush2.gif

o šaknys ne dėl laistymo žalios schmoll.gif kaip vadinasi tas dalykas kai vazonai žaliuoja? tai va šaknys kaip apsamanojusios doh.gif brauki su pirštu ir žalias pirštas lieka doh.gif
vakar normaliai neapžiūrėjau, iš toli tik. šiandien lėkiau pirkti ir va sad.gif
Atsakyti
tai gal tas samanas nuplovus ir viskas gerai gautusi.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 05, 13:30)
tai gal tas samanas nuplovus ir viskas gerai gautusi.

gal....bet nuo šaknų apie 2cm lapukai pilnai juodi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 05 lapkričio 2010 - 12:36