Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lialkaa @ 2010 11 03, 14:10)
pries geras pora savaiciu maciau nerelaus grozio phalaenopsius su daaug ziedu, pavadinimo tikslaus neatsimenu bet vienas is zodziu buvo Cofee ir spalvyte tikrai tokia kapucinine, bet pagailejau pinigeliu  verysad.gif


siandien buvau ir kaiptik pamacius pagalvojau kad raset kogero apie ta pacia kurios vos nepaemiau. irgi nepasakysiu pavadinimo, bet zodis cofee buvo. tiesa dabar ji nukainuota. 19.99

ir pati dar pasiemiau "Polka dots". taip jau ji man graziai atrode. nors jau turiu viena karvyte, bet paemiau dar smile.gif turejo nukainuota but 19.99, bet kasoj ismuse 9.99, tiesa jau buvo paskutine. kasoj sake kad siandien jas labai pirko.
ir norejau paklaust kaip visada savo kvailu klausimu, kuo skiriasi pvz maximoj pirkta karvyte be pavadinimo ir kita su uzrasu "polka dots" cia kaip ir viena hibridas, o kita jau gal su uzfiksuotu pavadinimu..? nelabai suprantu. siaip tai ziedu forma tokia pati, tik polka didesne(tiek lapai tiek stiebas)..
Atsakyti
Lark tokią turim Phalaenopsis Irene's fire http://www.google.lt.../...tx=76&ty=50
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 04 lapkričio 2010 - 08:39
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 04, 08:39)
Lark tokią turim Phalaenopsis Irene's fire

aga, panaši bigsmile.gif
Merginos, o man liga taip progresavo, kad ir darbo kabinetas virto, na beveik, džiunglynu blush2.gif , gerai, kad kolega nusiteikęs geranoriškai ir nepyksta ant "ligonių" biggrin.gif
Atsakyti
visu ziedeliai wub.gif wub.gif wub.gif
evaja malacius tu, toki grozi prazydinai thumbup.gif
liallka papasakok kaip ta saldainiuka privertei zydeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 04, 01:52)
siandien buvau ir kaiptik pamacius pagalvojau kad raset kogero apie ta pacia kurios vos nepaemiau. irgi nepasakysiu pavadinimo, bet zodis cofee buvo. tiesa dabar ji nukainuota. 19.99



o kiek ju buvo? tikiuosi ne viena? doh.gif dar su ziedais?

QUOTE(Raun'a @ 2010 11 04, 10:21)
visu ziedeliai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
evaja malacius tu, toki grozi prazydinai  thumbup.gif
liallka papasakok kaip ta saldainiuka privertei zydeti  blush2.gif


aj kazkaip paprastai labai tas saldainis man prazydo (tfu tfu tfu) blush2.gif abi katlejos (ruzava ir Potinara Burana beauty) visa vasara praleido pietiniam-vakariniam balkone, saulutes daug gavo, aisku buvau biskiuka uz kitu gelyciu paslepus, daug purskiau, isleido po pora ugliuku, o tie p[o pora zieduku thumbup.gif ax.gif dabar labai laukiu kada nukainuota neziniuke mini katleja suzydes, kaip tik jau leidzia vaikucius 4u.gif
Atsakyti
Jo cia tik spek skaityti bigsmile.gif Groziai pas visas nerealus,saunuoles ligoniukes biggrin.gif thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 04, 07:39)
Lark tokią turim Phalaenopsis Irene's fire http://www.google.lt.../...tx=76&ty=50

stai tokia vakar irgi maciau,tik kaina nereali doh.gif bet kokio man jinai grozio!!!o ir vyro jau nekalbinau,nes bijau,kad pats savo noru gali i ligonine isvesti sveikatos patikrinimui doh.gif nes tik treciad. du miniukus isigijau ax.gif
Atsakyti
Ermitaze daugybe miniuku po 9.99 lt. thumbup.gif Siandien buvau.
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 04, 14:15)
stai tokia vakar irgi maciau,tik kaina nereali  doh.gif  bet kokio man jinai grozio!!!o ir vyro jau nekalbinau,nes bijau,kad pats savo noru gali i ligonine isvesti sveikatos patikrinimui  doh.gif  nes tik treciad. du miniukus isigijau  ax.gif

aš prieš pusmetį ją pirkus, faina, realiai išvis simpatiška smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2010 11 04, 13:29)
Ermitaze daugybe miniuku po 9.99 lt.  thumbup.gif Siandien buvau.

kokių spalvų yra? 4u.gif

pamaniau, kad vyras miniuko nepastebės kai parsinešiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 04, 00:52)
ir pati dar pasiemiau "Polka dots". taip jau ji man graziai atrode. nors jau turiu viena karvyte, bet paemiau dar smile.gif turejo nukainuota but 19.99, bet kasoj ismuse 9.99, tiesa jau buvo paskutine

o čia kur? Maximoj, teisingai surpatau? nes Ermitaže polka dots buvo po 54 lt, jei vienas žiedastiebis ir po 71Lt, jei du. nu ir tipo nuolaida -30 proc. ale vistiek žiauriai daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 04 lapkričio 2010 - 14:57
QUOTE(zuzla @ 2010 11 03, 22:02)
mano naujokas miniukas smile.gif gal nieko ypatingo, bet patiko, kad liežuvėlis be ūsiukų ir apatiniai žiedlapiai šviesesni už kitus
iš šiandieninės naujai užvežtos į ermitažą partijos berods vienintelis toks buvo... buvo dar keli tamsiai violetini pelorikai miniukai, kas man buvo naujiena smile.gif


labai grazus miniukas wub.gif
kada buvau Ermitaze tai ir buvo daug akcijiniu, bet nieko idomaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 11 04, 14:55)
kokių spalvų yra?  4u.gif

pamaniau, kad vyras miniuko nepastebės kai parsinešiu  lotuliukas.gif



Daugiausia ruzavu, bet yra ir gelsvu, baltu ir kitokiu.
Atsakyti