Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 27, 17:22)
gėda pelėda plepių karalienei hihihi.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 27, 17:12)


aha man kažkokia geltona manija užėjo, tik ir žiūriu į jas doh.gif
turiu va tokią labai panašią, tik manosios violetiniai viduriukai ne tokie ryškūs, o žiedai tikrai smulkūs apie 4cm
user posted image
Atsakyti
tviga- nu koks grozis... swoon.gif is kur toki grozi trauket... ploja.gif
Atsakyti
iš maximos blush2.gif tik senokai gal prieš kokius 1-1,5 metus
ir ji kai pradeda žydėti kažkuom kvepia, gal alyvom ar kuom, sunku nupasakoti, taip labai švelniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 27 spalio 2010 - 16:39
nu ir gražuolėėė wub.gif ot kokių gražuolių čia jūs visi turit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 27, 11:38)
dar tikrai turi būt likę 

jetau tu kaunietė? blush2.gif buvau pas mus, nepatiko nei viena schmoll.gif yra kažkokios morkavos, bet netokios kaip norėčiau rolleyes.gif
QUOTE(Žanė @ 2010 10 27, 11:54)
Poka, graži naujokė  4u.gif

4u.gif
QUOTE(egis11 @ 2010 10 27, 15:40)
user posted image

šita kokia gražiiiiiii wub.gif
QUOTE(lasvegiete @ 2010 10 27, 15:44)
:
Pokahonta, ta stova is ankstesnes temos as pirkau amazone.

aišku, dėkui 4u.gif
QUOTE(tviga @ 2010 10 27, 17:26)
turiu va tokią

pasakiška gražuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 27, 14:32)

aš tai norėčiau pirmos iš dešinės ir antros nuo galo lotuliukas.gif (o šeip tai visų doh.gif ) ir dar pirmos iš kairės viršui lotuliukas.gif

QUOTE(Žanė @ 2010 10 27, 17:06)
Sveikutes, kaip sakoma, puošiu temą savo svajone smile.gif
user posted image

tikra svajonė wub.gif

QUOTE(tviga @ 2010 10 27, 18:26)

tikrai labai graažutė, patinka ir man tongue.gif

tiesa, aš per kančias vykdau savo planą, nenusipirkau nei vienos jau kokias 2 savaites, kuo toliau tuo liūdniau darosi verysad.gif bet nugirdau pletką, kad per gimtaidienį kaiką dovanų gausiu lotuliukas.gif bus ir planas vykdomas ir aš laiminga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
beje, kas apgavo kad šilainių maximoj gražių orchyčių yra? schmoll.gif spec vaziavau pažiūrėt, būčiau įžadus sulaužius, nuvažiuoju, o ten vien baltos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 27 spalio 2010 - 17:00
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 27, 18:02)
beje, kas apgavo kad šilainių maximoj gražių orchyčių yra?  schmoll.gif  spec vaziavau pažiūrėt, būčiau įžadus sulaužius, nuvažiuoju, o ten vien baltos  doh.gif

hihihi.gif irnesakyk.gif tai kad ten tik viena graži buvo ir savaitę ar dvi laukė Pokahontos*
jei būčiau žinojus kad ji ten kažko laukia, būčiau aplenkus ir pas mane ji dabar stovėtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 10 27, 19:17)

jei būčiau žinojus kad ji ten kažko laukia, būčiau aplenkus ir pas mane ji dabar stovėtų  blush2.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE
jei būčiau žinojus kad ji ten kažko laukia, būčiau aplenkus ir pas mane ji dabar stovėtų 

arba pas mane mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 10 27, 18:17)
jei būčiau žinojus kad ji ten kažko laukia, būčiau aplenkus ir pas mane ji dabar stovėtų  blush2.gif

QUOTE(egis11 @ 2010 10 27, 18:34)
arba pas mane mirksiukas.gif

božė, božė atleiskit man tundrai doh.gif mačiau šiandien Akropoly panašias, dvi ar tris smile.gif o gal tokios pačios doh.gif tik ta žalsva šviesesnė pasirodė blush2.gif nors gal dėl apšvietimo doh.gif
tai jau lėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėkit biggrin.gif
Atsakyti
nekaunietė biggrin.gif

kur evers įdėjo tą koliažą tai tą geltoną antrą iš kairės lygiai tokią pat turi lark wub.gif

Atsakyti