Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

lialkaa kokia gražuolė wub.gif atrodo kvepia per monitorių wub.gif pasakiškas grožis, spalvytės wub.gif

o jūs įsivaizduojat unsure.gif šita numetė žiedus (buvo naminiai) dasiaugino žiedstiebį, apsipumpuravo ir pražydėjo žymiai tamsiau, nei anksčiau žydėjo blink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 03 lapkričio 2010 - 20:49
QUOTE(evers @ 2010 11 03, 20:37)
radau kazka panasaus gal cia jos pavadinimas... g.gif
Wilsonara Anaway 'Augie'

g.gif neysivaizduoju, turiu 3 orchidejas ir 2 phal ir nezinau pavadinimu orchideju, jau numete ziedus, kai sulauksiu nauju pasirodysiu, nes viena tikrai ydomi, dryzuota, spalva svelnesne nei kremine wub.gif

o i sios margos orchidejos vazoneli ikistas skirtukas, kuriam parasyta CAMBRIA g.gif
Atsakyti
mano naujokas miniukas smile.gif gal nieko ypatingo, bet patiko, kad liežuvėlis be ūsiukų ir apatiniai žiedlapiai šviesesni už kitus

user posted image

iš šiandieninės naujai užvežtos į ermitažą partijos berods vienintelis toks buvo... buvo dar keli tamsiai violetini pelorikai miniukai, kas man buvo naujiena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 03, 21:46)
lialkaa kokia gražuolė wub.gif atrodo kvepia per monitorių wub.gif pasakiškas grožis, spalvytės wub.gif

o jūs įsivaizduojat unsure.gif šita numetė žiedus (buvo naminiai) dasiaugino žiedstiebį, apsipumpuravo ir pražydėjo žymiai tamsiau, nei anksčiau žydėjo blink.gif
user posted image

gal gerai patrešei? biggrin.gif
Papildyta:
zuzla, tikrai įdomus
Atsakyti
man tai tas lark pilkas plaukuotas pumpurėlis pats gražiausias... wub.gif biggrin.gif
hm... pasiklydau.... pamečiau kur mačiau tą plaukuotą pumpurėlį... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronja, Plėšiko Duktė: 03 lapkričio 2010 - 21:07
QUOTE(zuzla @ 2010 11 03, 22:02)
mano naujokas miniukas

oi koks gražutis wub.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 03, 22:03)
gal gerai patrešei?

schmoll.gif kol žydi netrešiu g.gif pafotkinsiu vėliau koks skirtumas...
Atsakyti
mano ir vienas sukrove pumpurus..isskleide viena ziedely,as perkeliau kitur,o jis man numete pumpurus ir ta ziedeli.. g.gif (visus zydincius perkeliu kodel jam nepatiko taip)
zuzla- koks grazus miniukas...spalvyte super.. thumbup.gif
Atsakyti
help, kur Kaune miniukų pirkti? g.gif niekur nerandu, raudondvario pl. bazėj nėra, kitose dar nebuvau, o maximose užėjus depresija puola, visi phal vienodi ten ir nieko naujo nebeveža, esančias pardavime jau turiu doh.gif o miniuko maximose rast jau nesitikiu beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 03, 22:24)
help,  kur Kaune miniukų pirkti?

Stoties turguje, Tunelio g. "Linažiedis", Draugystės g. "Tik gėlės"
bent anksčiau tikrai pastoviai būdavo smile.gif

va kokia "užmorkavavus" blink.gif o buvo žalsva unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 03 lapkričio 2010 - 22:04
QUOTE(lialkaa @ 2010 11 03, 14:10)
va kaip mano grazioji Potinara Burana Beauty suzydejo  wub.gif 


QUOTE(kutosiuke @ 2010 11 03, 14:25)

Pasigirsiu savo paskutiniuoju pirkiniu,


QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 03, 16:47)

sugalvoji priezasti vyrui kad reikia majonezo ir vaziuojam jo pirkt i akropoli biggrin.gif viskas aisku kad pirmas taikinys geles..


aš litro pieno taip važiavau... (nuo europos parko iki akropolio biggrin.gif )

QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 03, 22:46)
apsipumpuravo ir pražydėjo žymiai tamsiau,


QUOTE(zuzla @ 2010 11 03, 23:02)
mano naujokas miniukas smile.gif


VISŲ LABAI GRAŽŪS ŽIEDAI thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 11 03, 23:29)
Stoties turguje, Tunelio g. "Linažiedis", Draugystės g. "Tik gėlės"
bent anksčiau tikrai pastoviai būdavo smile.gif

aaačiū 4u.gif
Atsakyti
oi,mergaites,visu ziedai nuostabus!! kaip as pritariu jusu pasisakymams del ligos.kai cia viena mergina rase,kad vaziuoja i akropoli majonezo,tai skaitydama pagalvojau,kad cia istorija apie mane ax.gif tik kad as ne i akropoli vaziuoju,pavadinimas kitoks parduotuves,kur daugiausia orchideju buna... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti