Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 03, 14:57)
bet kai niekada gyvenime nesidomejusi gelem mergina, pradeda radus laisvo laiko akimirka ieskot info, skaityt forumus, taip uzsikabliuot, kad iki nakties sedet prie pc ir spoksot i kvietku nuotraukas.. pirkt geles, nors ir sunku su babkem. ieskot nukainuotu. daryt reanimatorius, nervuotis kai kazkas nesigauna, ir nejucia galvojant apie prazydusi zieduka sypsotis. jau nekalbu apie pykimasi su burbanciu vyru, kad yra svaistomi pinigai kazkokiem substratam. tai kas tada cia?? mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Visi taip pradėjom doh.gif Identiškai taip drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

na va smile.gif labai paprasta, bet kadangi neturiu su kuo pasidžiaugti, visiems atsibodo mano kalbos apie orchytes, tai rodausi jums 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Na, matau, kad mano "liga" ne taip toli pazengus dar... hihihi.gif Palyginus su senbuvem, mano kolekcija menkniekis. irnesakyk.gif Is pat pradziu vyras truputeli pyko del mano aistros orchidejoms, bet nejucia jis man jau pradejo tempti geles i namus. Gavau ornitugala, kvapniaja gardenija, oncidiuma ir keleta kt. Galetu labiau orchideju uzfundyti hihihi.gif
Kol kas labiausiai pergyvenu del cimbu, kad niekaip ziedu nesulaukiu.
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 11 02, 10:28)
Bulbophyllum Elizabeth Ann "Buckleberry" (tuoj pilnai žydės)

user posted image


Grazute 4u.gif Manasis bulbophyllum zydejo vos penketa dienu, tikiuosi tu savuoju ilgiau pasidziaugsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 03, 15:57)
bet kai niekada gyvenime nesidomejusi gelem mergina, pradeda radus laisvo laiko akimirka ieskot info, skaityt forumus, taip uzsikabliuot, kad iki nakties sedet prie pc ir spoksot i kvietku nuotraukas.. pirkt geles, nors ir sunku su babkem. ieskot nukainuotu. daryt reanimatorius, nervuotis kai kazkas nesigauna, ir nejucia galvojant apie prazydusi zieduka sypsotis. jau nekalbu apie pykimasi su burbanciu vyru, kad yra svaistomi pinigai kazkokiem substratam. tai kas tada cia?? mirksiukas.gif


viska suprantu,viska pati jauciu,ir milijonu neturiu nei gelem,nei kam kitkam,tik vyas nebamba...tiesa geles jau senai patinka...kiek save pamenu,tik tiek daug neturejau..auginau is sakeliu, atzaleliu(cia ne apie orhidejas)o dabar perku nukainuotas..ir dziaugiuosi rytojum,nors dabar nezydi,bet zydes... blush-anim-cl.gif man tai svajone,kai turi keleta o dar viso burio nori (nors padet nebera kur)pilnas kompjuteris geliu.. kokiu graziu buna ju..dienas skaiciuoji kada vel kokia isigysi..nervuojies jai negauni nieko....
Papildyta:
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 03, 16:25)
na va smile.gif labai paprasta, bet kadangi neturiu su kuo pasidžiaugti, visiems atsibodo mano kalbos apie orchytes, tai rodausi jums  4u.gif  ax.gif


thumbup.gif turiu tokia...didziaziede.man labai ji grazi.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 11 03, 15:25)
user posted image

na va smile.gif labai paprasta, bet kadangi neturiu su kuo pasidžiaugti, visiems atsibodo mano kalbos apie orchytes, tai rodausi jums  4u.gif  ax.gif

labai graži, ir aš tokią turiu. ji labai ilgai žiedus laiko, po pusmetį ir ilgiau. ir čia berods karališkoji vadinama.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 11 03, 16:42)
labai graži, ir aš tokią turiu. ji labai ilgai žiedus laiko, po pusmetį ir ilgiau. ir čia berods karališkoji vadinama.

drinks_cheers.gif thumbup.gif jep ir dar vis po truputį leidžia naujus žiedelius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 11 03, 16:51)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif jep ir dar vis po truputį leidžia naujus žiedelius rolleyes.gif

arba netgi žiedkočius (kaip maniškė). realiai ji žydi non stop biggrin.gif
Atsakyti
kaip smagu, dabar dar labiau džiaugiuosi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 03, 13:41)
lb graži  wub.gif , gal dar ir kvepia  bigsmile.gif


aciu visoms uz pagyras 4u.gif
ji ne tik skaniai atrodo, bet ir skaniai kvepia wub.gif wub.gif
Atsakyti
Evaja, kokia egzotika wub.gif saunuole 4u.gif
žanė, nuostabi spalvyte 4u.gif

QUOTE(lialkaa @ 2010 11 03, 13:10)
va kaip mano grazioji Potinara Burana Beauty suzydejo  wub.gif  ax.gif

user posted image

Nuostabi 4u.gif 4u.gif :4u:kvepia pavasariu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 03 lapkričio 2010 - 19:21
QUOTE(*dew* @ 2010 11 02, 23:37)
stai kokia grazuole isigijau siandien Londono LIDL parduotuvej uz 6.99 svaro biggrin.gif
user posted image
uzrasytas pavadinimas GAMBRIA g.gif negalejau atsispirti jos groziui wub.gif

tik vat nesuprantu, cia turi taip buti ar ne, atrodo, kad 3 suauge i viena, ar gali buti taip?ar cia tik tokia rusis? g.gif zietkotis tik is vienos lapu "kruvos" atsiprasau, nezinau kaip vadinasi blush2.gif
user posted image


radau kazka panasaus gal cia jos pavadinimas... g.gif
Wilsonara Anaway 'Augie'
Atsakyti