Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lialkaa @ 2010 11 03, 12:10)
va kaip mano grazioji Potinara Burana Beauty suzydejo  wub.gif  ax.gif

labai graži, tokia vasariška wub.gif

QUOTE(kutosiuke @ 2010 11 03, 12:25)
Pasigirsiu savo paskutiniuoju pirkiniu, ir noriu paklausti, cia jo ziedai garbanoti del rusies, ar cia koks nors defektas?  g.gif


Labai įdomus žiedukas ir spalvytė labai miela thumbup.gif
Atsakyti
lialkaa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 11 03, 14:27)

O tiek orchidėjų taip pat dar ne liga  tongue.gif sveika prisijungus  thumbup.gif


o as manau kad liga... "paprastam zmogui" lotuliukas.gif jau ir kokios 4 yra daug,, as turiu 17. kiekviena diena visas "apeinu", ir siaip jau nezmoniskai stabdau pirkimo prasme, nes dar vis noriu, kad namuose butu grazu ne vien tik man.. hihihi.gif padaugejo reguliariu vazinejimu i parduotuves.. sugalvoji priezasti vyrui kad reikia majonezo ir vaziuojam jo pirkt i akropoli biggrin.gif viskas aisku kad pirmas taikinys geles.. ir siaip norejau pasakyt kad ne turimu geliu kiekis rodo "liga" tai ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 03 lapkričio 2010 - 14:49
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 03, 15:47)
o as manau kad liga... "paprastam zmogui" lotuliukas.gif  jau ir kokios 4 yra daug,, as turiu 17. kiekviena diena visas "apeinu", ir siaip jau nezmoniskai stabdau pirkimo prasme, nes dar vis noriu kad namuose butu grazu ne vien tik man.. hihihi.gif  padaugejo reguliariu vazinejimu i parduotuves.. sugalvoji priezasti vyrui kad reikia majonezo ir vaziuojam jo pirkt i akropoli biggrin.gif aisku viskas aisku kad pirmas taikinys geles.. ir siaip norejau pasakyt kad ne turimu geliu kiekis rodo "liga" tai ar ne.


oi ne, apie ligą pašnekėsim ,kai nejučia jų bus virš 50..... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 11 03, 15:49)
oi ne, apie ligą pašnekėsim ,kai nejučia jų bus virš 50..... lotuliukas.gif


bigsmile.gif cia neliga...virs 50....cia svajone... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 11 03, 16:49)
oi ne, apie ligą pašnekėsim ,kai nejučia jų bus virš 50..... lotuliukas.gif


bet kai niekada gyvenime nesidomejusi gelem mergina, pradeda radus laisvo laiko akimirka ieskot info, skaityt forumus, taip uzsikabliuot, kad iki nakties sedet prie pc ir spoksot i kvietku nuotraukas.. pirkt geles, nors ir sunku su babkem. ieskot nukainuotu. daryt reanimatorius, nervuotis kai kazkas nesigauna, ir nejucia galvojant apie prazydusi zieduka sypsotis. jau nekalbu apie pykimasi su burbanciu vyru, kad yra svaistomi pinigai kazkokiem substratam. tai kas tada cia?? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 03, 15:57)

man tas pats.. neauginau niekada augalų.. iki šių
Atsakyti
aš irgi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 11 03, 15:57)
bet kai niekada gyvenime nesidomejusi gelem mergina, pradeda radus laisvo laiko akimirka ieskot info, skaityt forumus, taip uzsikabliuot, kad iki nakties sedet prie pc ir spoksot i kvietku nuotraukas.. pirkt geles, nors ir sunku su babkem. ieskot nukainuotu. daryt reanimatorius, nervuotis kai kazkas nesigauna, ir nejucia galvojant apie prazydusi zieduka sypsotis. jau nekalbu apie pykimasi su burbanciu vyru, kad yra svaistomi pinigai kazkokiem substratam. tai kas tada cia?? mirksiukas.gif


čia ligos požymiai, ligos pradžia smile.gif

po to pati nervuosies, nes nebus vietos joms, nebereikės reanimuojamų, reikės rūšinių...brangesnių...ir paskutinius pinigus rinksi joms lotuliukas.gif

iki šiol visiems taip buvo

Atsakyti
gavau dovanų paprastą baltą phal, žiedai jau dabar 12 cm, įspudingai atrodo jis man, netgi būdamas baltas hihihi.gif kažkaip ir man phal labiausiai prie širdies, gerai auga jie pas mane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evaja @ 2010 11 03, 15:09)
čia ligos požymiai, ligos pradžia smile.gif

po to pati nervuosies, nes nebus vietos joms, nebereikės reanimuojamų, reikės rūšinių...brangesnių...ir paskutinius pinigus rinksi joms  lotuliukas.gif

iki šiol visiems taip buvo

drinks_cheers.gif ir padės tik vieninteliai vaistai - nauji orchidėjų žiedai.. rolleyes.gif
Atsakyti
2 jau žiedstiebius ugina: vienas naują kitas pratesinėja tongue.gif o miniukas lapą labai labai žalią leidžia wub.gif tiesa, kaip atgaivinti lapus susiraukšlėjusius? turiu pora tokių susniukų, žydi, bet lapai prasti g.gif
Atsakyti