Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Grazios visu gelytes labai wub.gif vandu grozis wub.gif o to raudono kaip noreciau doh.gif wub.gif

ermitaze tikrai labai graziu yra, bet ir kainos grazios doh.gif pries geras pora savaiciu maciau nerelaus grozio phalaenopsius su daaug ziedu, pavadinimo tikslaus neatsimenu bet vienas is zodziu buvo Cofee ir spalvyte tikrai tokia kapucinine, bet pagailejau pinigeliu verysad.gif

va kaip mano grazioji Potinara Burana Beauty suzydejo wub.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
super, tokia pavasariška, taip "skaniai" atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Koks gražus žiedas!!!:)
Atsakyti
Laba diena,


Vis pasiskaitineju sita temele apie orchidejas. Turiu prisipazinti, kad sergu orchideju liga. blush2.gif Mano kolekcijoje yra 16 faleonopsiu, 3 cimbai, oncydiumas, ir cambria.
Ziema laukiu ziedu derliaus - ruosiasi zydeti 11 faleonopsiu, kai kurie net po du ziedstiebius leidzia wub.gif ir oncydiumas.

Pasigirsiu savo paskutiniuoju pirkiniu, ir noriu paklausti, cia jo ziedai garbanoti del rusies, ar cia koks nors defektas? g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutosiuke: 03 lapkričio 2010 - 12:27
AR GALIMA SUMAŽINTI NUOTRAUKAS blink.gif

čia ne liga. Tikėtina, akd naminiai žiedai bus įprasti.

O tiek orchidėjų taip pat dar ne liga tongue.gif sveika prisijungus thumbup.gif
Atsakyti
Jau sumazinau. blush2.gif Na, jeigu kiti ziedai ir nebus tokie garbanoti, bent jau spalvyte dziaugsiuos. smile.gif
Atsakyti
SUPER!!!!
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2010 11 03, 12:10)
va kaip mano grazioji Potinara Burana Beauty suzydejo  wub.gif  ax.gif

lb graži wub.gif , gal dar ir kvepia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2010 11 03, 13:25)
Laba diena,
Vis pasiskaitineju sita temele apie orchidejas. Turiu prisipazinti, kad sergu orchideju liga.  blush2.gif  Mano kolekcijoje yra 16 faleonopsiu, 3 cimbai, oncydiumas, ir cambria.
Ziema laukiu ziedu derliaus - ruosiasi zydeti 11 faleonopsiu, kai kurie net po du ziedstiebius leidzia wub.gif ir oncydiumas.
Pasigirsiu savo paskutiniuoju pirkiniu, ir noriu paklausti, cia jo ziedai garbanoti del rusies, ar cia koks nors defektas?  g.gif


kokia grazi thumbup.gif man ir kazkodel daugiausia traukia palenopsiai,.. wub.gif wub.gif
lialkaa super spalvos...
Atsakyti
baikit rodyt man tas persikines kremines spalvas. nieko nematau, nieko negirdžiu cool.gif smoke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lialka, super graži 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 03, 11:28)

*dew*  gal CAMBRIA.. grazute... wub.gif

gal blush2.gif
Atsakyti