Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(egis11 @ 2010 10 31, 11:28)
as ir ta pastebejau  biggrin.gif norejosi net kazkokia nesamone parasyt,kad tema pakelt lotuliukas.gif

tai aš tą ir padariau hihihi.gif vieną dieną žiūrėjau, o šnd trūko kantrybė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 31 spalio 2010 - 11:25
Kad kazkaip nera kuom girtis. Musu parduotuviu groziai jau pabode...
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 31, 12:25)
tai aš tą ir padariau hihihi.gif vieną dieną žiūrėjau, o šnd trūko kantrybė  lotuliukas.gif


Jungiuosi prie jūsų gausaus būrio 4u.gif turiu ir aš šių gėlyčių, tačiau dabar žiedais nė viena nedžiugina ax.gif
Atsakyti
tai kai žydės ir prašom pasirodyt biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai temoje labai tylu g.gif pas mane tai dabar beveik visos žiedstiebius augina tai nelabai yra ką rodyti
Turiu tik vieną šios savaitės naujokę, nieko mandro, bet kad taip tylu nebūtų biggrin.gif geltonumas realiai ryškesnis nei gavosi foto (nemoku fotografuoti) blush2.gif
user posted image
Atsakyti
graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 10 31, 18:17)
Tikrai temoje labai tylu  g.gif  pas mane tai dabar beveik visos žiedstiebius augina tai nelabai yra ką rodyti
Turiu tik vieną šios savaitės naujokę, nieko mandro, bet kad taip tylu nebūtų  biggrin.gif  geltonumas realiai ryškesnis nei gavosi foto (nemoku fotografuoti) blush2.gif


vaje kokiu grazuoliu randate... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 31 spalio 2010 - 17:50
sveikos 4u.gif etejau pasigirti doh.gif blush2.gif
naujokas miniukas is ermitazo
user posted image
user posted image

ir dar viena naujoke, tik ziedeliu truputeli dar reikes palaukti blush2.gif
Rhynchostylis gigantea var.virapandahui, atkeliavusi is Tailando
user posted image
kadanors zydes va taip
user posted image

rytoj jau turbut galesiu ikelti ir Potinara Burana Beauty ziedus, jau pradejo skleistis wub.gif
Atsakyti
Lerikyte, evers ačiū 4u.gif 4u.gif
lialkaa koks gražus miniukas wub.gif thumbup.gif kaip tokio noriu blush2.gif
Atsakyti
lialkaa swoon.gif miniukas nuostabus... wub.gif
Atsakyti
as irgi visalaik tokios spalvos ieskojau, tik trys ir buvo tokios spalvos wub.gif o siandien persodinedama dar viena lendanti ziedkoti pamaciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2010 10 31, 19:17)
Tikrai temoje labai tylu  g.gif  pas mane tai dabar beveik visos žiedstiebius augina tai nelabai yra ką rodyti
Turiu tik vieną šios savaitės naujokę, nieko mandro, bet kad taip tylu nebūtų  biggrin.gif  geltonumas realiai ryškesnis nei gavosi foto (nemoku fotografuoti) blush2.gif
user posted image


Labai graži.

O pas mane irgi galvojau peržydėjo visos - ogi žiūriu: žiedstiebius auginasi bigsmile.gif

Norėjau jūsų paklausti, (kas gal turi nuosavus namus, ar balkonus neįstiklintus bute) kiek ilgai laikėte Cymbidiumus lauke?

Aš laikiau per vasarą prie namo iki spalio pradžios. kai jau pradėjo šalti lauke, tai įsinešiau. Žinau, kad galima ilgai juos palaikyti iki vėsumos.

O ar sulauksiu žiedų - bus matyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 31 spalio 2010 - 19:29