Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(sokejuke86 @ 2010 10 29, 08:02)
Lc. Edgar Vanbelle X C. Intermedia) X Blc. Magic Meadow (Green Genius) pradžioje nužydėjo ir sunyko vienas auginukas, velnias žino kodėl, dabar leidžia naujus, bet dar žydėjimimui per maži, jaučiu nebent vasarą sulauksiu žiedukų ax.gif  Cimbidis pas mane sunkiai tilpo su mažais kačiukais tai pa smamą name gyvena 4u.gif


Na, jei gyvena, tai, vadinas, viskas gerai 4u.gif
Kiek pamenu, Tu saviškę Lc. Edgar Vanbelle X C. Intermedia) X Blc. Magic Meadow (Green Genius) po peržydėjimo persodinai dėl prastų šakniukų, o aš pabijojau judinti ir laukiau pavasario - vasaros, tai pavasarį išleido auginuką vieną vienintėlį, rudens pradžioj gėliuką persodinau ir tada iš skrotelės po truputį kažkas pradėjo krutėti. Tiesa, auginuką tik vieną užaugino g.gif
Ką gi, sėkmės belaukiant savo grožio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 10 28, 23:02)
mergaitės, o iš kur gauti zygopetalum? blush2.gif niu jau taip noriu šiteik laiko ir niekur nematau unsure.gif


aš savąjį ermitaže pirkau rugpjūtį. reikia vis patikrinti, kas ten gero smile.gif
Atsakyti
Man ir tas paskutinis geliukas zyga primena.
Atsakyti
man tai ne... smile.gif man labiau panašu į kažkokį miltonijos hibridą rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes. smile.gif Turiu kvaila klausimeli... 4u.gif Kur perkate Vandas?Ziurineju ir ziurineju Ermitaze, bet kad ten kainos siek tiek kandziojasi...o dar plius nezinau ar susidraugausiu su ja. doh.gif Tai kaip mergaites?Is kur savo Vandutes nurovet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(w.i.o. @ 2010 10 29, 12:27)
Sveikutes. smile.gif Turiu kvaila klausimeli... 4u.gif Kur perkate Vandas?Ziurineju ir ziurineju Ermitaze, bet kad ten kainos siek tiek kandziojasi...o dar plius nezinau ar susidraugausiu su ja. doh.gif Tai kaip mergaites?Is kur savo Vandutes nurovet? blush2.gif


as esu tris pirkus Ermitaze nukainuotas, tai viena visai nusibaige po pusmecio mano eksperimentu ja atgaivinti, o kitos dvi siemet zydejo jau antra karta:)
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2010 10 29, 12:49)
as esu tris pirkus Ermitaze nukainuotas, tai viena visai nusibaige po pusmecio mano eksperimentu ja atgaivinti, o kitos dvi siemet zydejo jau antra karta:)


Bandysiu ir as medziot nukainuotas smile.gif
Atsakyti
yra ir visai neblogai atrodančių nukainotų smile.gif arba gali palaukt iki pavasario, Lietuvos orchidėjininkų forume paprastai daromi bendri užsakymai ir galima labai netgi neblogų dalykų įsigyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronja, Plėšiko Duktė: 29 spalio 2010 - 14:38
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 10 28, 23:02)
mergaitės, o iš kur gauti zygopetalum? blush2.gif niu jau taip noriu šiteik laiko ir niekur nematau unsure.gif



turiu zygopetalumo "back bulb"-ą su mažu auginuku - jei nori augintis, susirašom až
Atsakyti
turbūt pirmą kartą taip ilgai temoje nepasisakyta blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 31, 11:58)
turbūt pirmą kartą taip ilgai temoje nepasisakyta  blink.gif  blink.gif  blink.gif

as ir ta pastebejau biggrin.gif norejosi net kazkokia nesamone parasyt,kad tema pakelt lotuliukas.gif
Atsakyti
visi,matyt,kaupiasi biggrin.gif o jau paskui kai prades rodytis ir girtis,tai nespesim grozetis lotuliukas.gif
Atsakyti