Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

nu aciu dievui, nors Bremen gyva 4u.gif
QUOTE(Bremen @ 2010 11 07, 20:33)
Sedziu darbe ir vyna geriu  doh.gif

as su tavim vyno isgersiu - jau simta metu negeriau (i Nebulimijos sveikata drinks_cheers.gif )
tik gaila, kad man nieks nepastato.... nepopuliari blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 07, 19:33)
Linkejimus perduosiu  4u.gif
Sedziu darbe ir vyna geriu  doh.gif , blyn saleje tik 16 zmoniu  blink.gif .Taip ir depresija isitaisyti galima  doh.gif



neblogas derinukas - kai kas sakytu svajoniu darbas thumbup.gif

As jau nepamenu kada paskutini karta koki lasa alkoholio burnoj turejau g.gif .. gal pries kokius 3 menesius ax.gif
Atsakyti
Dusele, as tau padesiu prisimint. Tai buvo pries 3 menesius.
Ar pataikiau ? Ar laimejau thumbup.gif ?

Bremen, matai, kaip greit pildosi tavo svajones svajoniu darbe thumbup.gif !
Prie progos nuo manes nusiusk stiprybes ir laukiu sugriztancios.
(many thanks)

My day today buvo no my day.
(jauciuosi laukine)
Palinkesiu stiprybes ir sau.

p.s. labas ir atia wub.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As_sveikuole: 08 lapkričio 2010 - 03:15
QUOTE(*greta* @ 2010 11 07, 18:46)
nu aciu dievui, nors Bremen gyva  4u.gif

as su tavim vyno isgersiu - jau simta metu negeriau (i Nebulimijos sveikata  drinks_cheers.gif )
tik gaila, kad man nieks nepastato.... nepopuliari  blink.gif


Tai man ir niekas nestato biggrin.gif , priversciu hihihi.gif
QUOTE(Dusele @ 2010 11 07, 19:08)
neblogas derinukas  - kai kas sakytu svajoniu darbas thumbup.gif

As jau nepamenu kada paskutini karta koki lasa alkoholio burnoj turejau  g.gif .. gal pries kokius 3 menesius ax.gif

Zinai kai turi gerai norisi dar geriau biggrin.gif

QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 08, 02:13)


Bremen, matai, kaip greit pildosi tavo svajones svajoniu darbe  thumbup.gif !
Prie progos nuo manes nusiusk stiprybes ir laukiu sugriztancios.
(many thanks)


Tam "svajoniu" biggrin.gif darbe jau 7 metai, norisi dar geresnio biggrin.gif

Nebulimija dar ligoninėje , bet rytoj arba poryt jau turėtu paleisti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, braskes, mane pagyde nuo plauciu uzdegimo blink.gif , bet siandien duse dar ligoninej atsisake kojos pirsto sanarys...rekdama isvede daktariukas i lova, persviete koja, ortopeda iskviete,s ake nieko nesimato, gal tik maza artroze...liepe laukt savaite, jei nepraeis vel nuotrauka daryt, gal tada matysis blink.gif Zodz, per dvi savaites tapau sluba ir bejege invalide (nors tikrai sventai tikejau, kad tokie zmones kaip as neserga):Nuo ko , kodel, kaip , kada kas, ka...niekas nezinau, trauko pecius ir tiek.Jei buciau palaukus dar dvi dienas, jau buciau palaidota.Einu pasidziaugt savo seima, dabar man niekas kitas neberupi 4u.gif Aciu uz palaikyma.
Atsakyti
sveika sugryzus 4u.gif
Atsakyti
Welcome saulute 4u.gif .
Stiprybes ir sveikatos.
Atsakyti
sveikos..
ei Nebulimija uzuojautos,po toooookiu atostogu,bac..i ligonine...na ir nubrauke likimas puse kaifo..
vokitkos,gal as durna,bet pasiule,o as sutikau vienu tokiu reikalu...
Liuksemburge vyks pasauline vireju darbu paroda,zodziu renginys vertas demesio.pradzioje lietuvaiciai organizavo kelione su nuvezimu ir apgyvendinimu i ta paroda,o mano direktore ,,ismuse'. is savininku,kad i ta kelione mane issiutu firmos lesomis..ir va tokia nesekme,nesurinko zmoniu ir kelione neivyks..tai ji energinga moteris,surado nebrangia lektuvo kelione,bet i Frankfurta ir nuo ten traukiniu i Liuksemburga..sako ar vaziuotum,sakau taip...ir..
dabar tik pamasciau,jezau,niekad neskridus su persedimais,kalba vos graibausi...o dar iki viesbucio dasikapstyti,o dar paroda surasti ir dar viskas 5 dienom..kazkodel baimes nejauciu,bet itariu kad darau nesamone..na patarkit vietinės..ar nepaklysiu as Vokietijos tyruose,kol nesuras manes koks interpolas apsiverkusios ,pasiklydusios kur stoti
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nebulimija wub.gif kaip gerai, kad viskas geriau - sveikateles.

Sibile - visoms mums buvo tas pirmas baisusis kartas. viskas bus gerai. isissiepk ir klausinek klausinek klasinek, kaip moki, kiek moki - zmones svetur geri geri - isistikinsi, taip kad pirmyn mirksiukas.gif

PAGALIAU Lietuviai isleido viena ziauriai gera knyga Geneen Roth "Moterys, maistas ir Dievas" Turit paskaityt. Privalot.
Atsakyti
QUOTE(Sibilė9 @ 2010 11 12, 19:32)
sveikos..



jegele! clap.gif Sibile isplaukia i platesnius vandenis!!!!! Net nedvejok - tu ten jausies kaip zuvis savam vandeny thumbup.gif , esu tuo daugiu nei 100 proc tikra! Jei kazko nezinosi, nerasi - klausk, tavo lietuviska sypsena nuginkluos visus mirksiukas.gif

Greta, kur ja rast? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusele: 12 lapkričio 2010 - 21:35
QUOTE(Dusele @ 2010 11 12, 22:33)
Greta, kur ja rast? ax.gif

knygynuos.
Vaga isleido, tai Vagos tikrai yra, bet gal ir Pegaso g.gif ... labai nuosirdi ir ikvepianti knyga, skaiciau angliskai, siandien nusipirkau lietuviskai, eiciau skaityt, tik kad jau luztu it kokia pencininke...

labanakt.
Atsakyti
Good evening ladies and gentelmens,

Sibile, apsiginkluok zodynais, vietiniais zemelapiais ir buk drasi. Nepasieksi parodos, tai bent jau busi bandziusi, tikiu, kad viskas baigsis laimingai. Dabar nesuk sau galvos del to, kai bus koinkreti situacija tuomet ir reaguosi ir veiksi.
Sekmes smile.gif .

Dusele, perkam perkam, protinam save, as uzeisiu i knygyna, paieskosiu cia pas save.

My day today velgi buvo no my day (itampa didziule, stresas, sveciu gal 1000). Meldziausi kad kosmaras kuo greiciau baigtusi.. Dieve kokia as silpna vistik esu.
Nepernesu klykimo, o dar klaidu padariau.
Uz tai nusipirkau ilgus grazius batus wub.gif . Myliu save wub.gif , cia uz sios dienos 'no my day today..'.
cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As_sveikuole: 13 lapkričio 2010 - 01:57