Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

Hello everybody,

Nebulimija, gera zinot, kad sveiksti 4u.gif .

Kamius, vakar buvo siaubinga nuotaika ir sureagavau kaip degtukas.
Tokiam darbe kaip mano ivyksta visko, ten tokia tautu misraine ir esi 0 vietoj, 0 teisiu, tik kova uz islikima. Nesnaudziu, turiu tam tikru rysiu kas gelbsti kai reikia.
Labai dziugu, kad galvoji apie studijas. Kada zinosi ar prieme ?

Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 11 04, 23:46)
Laba svakarėlis 4u.gif
Jokia čia apslaptis.Jei pavyks tai industrinis/produkto dizainas ir naujovės

Saunuole, o jei nepavyks, nebijok, galesi bandyt dar karta. Blogiausiai, kai zmones jau po pirmo karto nusivilia, o tu bandyk bandyk, gal is desimto gausis, bet gausis. Savaitgalio nebijok, panaudok ji produktyviai, bandyk pasikalbet su tevu ir nebijok blogos reakcijos ar kritikos, mokykis ji perprasti, neuzsisklesk, buk tokia, kokia nori buti mirksiukas.gif (cia ne apie figura dabar kalba, o apie tavo buda).

Man jau geriau doh.gif , negeriau nuo skausmo vaistu, tik antibijotikus, tai dabar visus sonus nuo kosulio skauda, negaliu dar vis kalbet, nes pradedu koset iki uzdusimo.Susirgo vakar mano maziukas, bandysiu pati ji vest pas gydytoja doh.gif Vyras atidejo visas keliones del musu ligu ax.gif
Atsakyti
sveikos gyvos 4u.gif Apmire cia viskas paskutiniu metu..
As irgi kalbet nelabai noriu kazko g.gif - vaduojuos po naktiniu kosmaru. Sapnavau, kad pabegau is psichiatrines ligonines, atsibudau visa slapia blink.gif blink.gif blink.gif Nu negeri dalykai dar dedasi mano pasamonej turbut, kad tokios nesamones vyksta.. unsure.gif
Ai, geriau nekalbesiu......... einu "issilaizyt" viena unsure.gif

Linkejimai visoms. Tikiuosi jusu dienos nuspalvintos sviesenem spalvom... As saviskes siandien dazau pilka spalva g.gif Reikia judint uzpakali is namu, ieskot motyvacijos gyvenimui.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Laikausi tik uz baliono, na, bet svarbiausia - laikausi ir vis dar nekrentu!!!!!! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 05, 13:25)
sveikos gyvos 4u.gif  Apmire cia viskas paskutiniu metu..
As irgi kalbet nelabai noriu kazko  g.gif  - vaduojuos po naktiniu kosmaru. Sapnavau, kad pabegau is psichiatrines ligonines, atsibudau visa slapia blink.gif  blink.gif  blink.gif  Nu negeri dalykai dar dedasi mano pasamonej turbut, kad tokios nesamones vyksta..  unsure.gif
Ai, geriau nekalbesiu......... einu "issilaizyt" viena unsure.gif

Linkejimai visoms. Tikiuosi jusu dienos nuspalvintos sviesenem spalvom... As saviskes siandien dazau pilka spalva g.gif  Reikia judint uzpakali is namu, ieskot motyvacijos gyvenimui.. 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Laikausi tik uz baliono, na, bet svarbiausia - laikausi ir vis dar nekrentu!!!!!! rolleyes.gif

Dusele, be reikalo bereiklao nesneki.
Pabegimas sapne is psichuskes yra daug geriau, nei gyvenime lotuliukas.gif . Tavo pasamone kazkokiu budu tai turi issikraut per dideli elektros kruvi, va ir ivyksta tokie sapnai. Man jie irgi nesvetimi, tik mano baimes matomai kitokios linkmes...amzinai sapnuoju , kad kazkas nutinka vienam is vaiku, arba vienas is ju dingsta...tada soku is lovos su beprotiska baime ir visa slapia.Pries visas ligas sapnavau didziule gyvate, tipo smauglys ar anakonda ir , kad ji man norejo kazka padaryt, bet as buvau greitesne: griebiau ja su laikrasciu g.gif ? ir pradejau smaugt doh.gif Manau, kad tai buvo zenklas apie sunkias ligas, kurios po geros savaites atslinko i musu namus. Siuo metu bronchitu susirgo ir sunus, dukra jau eina i mokykla, bet dar vis geria antibijotikus. Man aisku sunkiausiai, as dar vis dustu nuo menkiausio fizinio darbelio ar lipimo laiptais, bet siandien pirma diena , kai neturiu temperaturos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 05, 11:25)
sveikos gyvos 4u.gif  Apmire cia viskas paskutiniu metu..
As irgi kalbet nelabai noriu kazko  g.gif  - vaduojuos po naktiniu kosmaru. Sapnavau, kad pabegau is psichiatrines ligonines, atsibudau visa slapia blink.gif  blink.gif  blink.gif  Nu negeri dalykai dar dedasi mano pasamonej turbut, kad tokios nesamones vyksta..  unsure.gif
Ai, geriau nekalbesiu......... einu "issilaizyt" viena unsure.gif

Linkejimai visoms. Tikiuosi jusu dienos nuspalvintos sviesenem spalvom... As saviskes siandien dazau pilka spalva g.gif  Reikia judint uzpakali is namu, ieskot motyvacijos gyvenimui.. 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Laikausi tik uz baliono, na, bet svarbiausia - laikausi ir vis dar nekrentu!!!!!! rolleyes.gif

O as pries kelias naktis sapnavau, kad buvau kažkokiam prabangiame viešbutyje, kažkoks vyras sąskaita sumokėjo blink.gif , o einant viesbucio halėje sutikau ......(na kaip visada ta kuri paskutiniu metu dažnai sapnuoju doh.gif ), kas įdomiausia, kad drauge panašu sapna sapnavo doh.gif , ta proga nusprendėm sausio pradžioje dviese atostogų važiuoti biggrin.gif

o man siandien i darba doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 05, 12:21)
Man aisku sunkiausiai, as dar vis dustu nuo menkiausio fizinio darbelio ar lipimo laiptais, bet siandien pirma diena , kai neturiu temperaturos thumbup.gif

..........ir visgi visoje sitoje sunkioje savaitėje buvo ir pliusas biggrin.gif , vyras atidėjo kelione ax.gif
Atsakyti
akys limpa,eisiu tuoj miegot.bet uzsukau tieisog pasakyt kokia as siandien laiminga ir visgi gyvenimas yra grazus, tik reikia paciam idet kakziek pastangu ir viskas bent akimirka nusidazo grazesnem spalvom.siunciu visom geriausias mintis ir graziausius sapnus.einu miegucio.labanakt 4u.gif
Atsakyti
Nebulimija ligoninėje verysad.gif , plaučiu uždegimas , vaikai sveiki biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bremen: 06 lapkričio 2010 - 18:54
Gavau dar viena žinute is Nebulimijos, praso kumscius laikyti , vyna gerti ir dainas dainuoti , kad gera energija ja pasiektu ...............na ka gi einu buteli vyno atsidaryti , ko tik del Nebulimijos nepadarysi biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir naujienos, Bremen. Aš galvojau, kad tokios moterys kaip Nebulimija neserga... Didžiausiais sveikatos glėbys jai smile.gif
Atsakyti
group.gif group.gif Nebulimija, musu sutve laukia taves sugriztant mirksiukas.gif . Zinau, kad tu greit pasveiksi. Jei tavo organizmo neiveike B, tai jis tikrai nepasiduos kazkokiam plauciu uzdegimui mirksiukas.gif
Bremen, siusk bucki nuo manes i ligonine..
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 06, 19:54)
Nebulimija ligoninėje verysad.gif  , plaučiu uždegimas , vaikai sveiki  biggrin.gif

vajetau...
siunciu daug geru, sveiku, dziugiu minciu ir linkejimu wub.gif

kaip gyvenat, sutve?
kokios tai apmire, ziemos miegui ruosiates?
Atsakyti
Linkejimus perduosiu 4u.gif
Sedziu darbe ir vyna geriu doh.gif , blyn saleje tik 16 zmoniu blink.gif .Taip ir depresija isitaisyti galima doh.gif

Penktadieni pamaina turejau, tai vienas vyrukas paklause ar gali gerimus is kavines i sale nestis, o as kaip zodzio neiskanti blush2.gif ir sakau galima biggrin.gif , o man prasau sauso balto vyno biggrin.gif .Na visada taip juokauju blush2.gif , o tas doh.gif pasiklause pas kavines merginas koki as geriu nupirko man taure vyno blink.gif doh.gif biggrin.gif .
Atsakyti