Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

Dekui, Sveikuole, bet as ne LT gyvenu. Reiks parsisiusti koki dvd gal tuomet g.gif

Nebulimija, sveikatos! Neblogai tave sugriebe blink.gif

Atsakyti
sveikos 4u.gif ... nors ir nelabai sveikos g.gif Nebulimija, nu tikrai nebe juokas.. lauksiu ziniu ka gydytoja pasakys apie plaucius... *****, nu negi rimtai iki liginines viskas prieis..

Leila, o tu kokioj saly? Gal jau minejai, bet nepamenu blush2.gif .. papasakok kaip sekasi, mane paskutiniu metu labai domina emigracijos tema g.gif

Sveikuole, su mano galva viskas jau gerai mirksiukas.gif , aciu, saulut.. Oru permainos, nuotaiku svyravimai, miego perteklius/trukumas, nervas del ateities.. na, turi gi visa tai per kazkuri gala islysti.. va ir lenda per galva rolleyes.gif Dzin, kad tik tokios bedos..

Bremen, ar radai? mirksiukas.gif blush2.gif

O as siandien galu gale nuvilkau kojas iki klubo (jau savaite abonementa turiu, o tik siandien motyvacijos atsirado blush2.gif ), ten uzlipau ant normaliu svarstykliu ir...biski issigandau unsure.gif ...Rugseji jos rode 2kg daugiau.. Nepatinka man sitaip schmoll.gif g.gif Iskart Greta prisiminiau, "pramuse" kompleksas, kad gal i baseina siandien neisiu... kad neuzbadytu.. unsure.gif Nu, blem, kodel kazkokie du skaiciai smegeninej padaro toki chaosa?????? g.gif Nu bet irgi - dzin... irnesakyk.gif Siandien noriu jaustis laiminga!!! varau i darba rolleyes.gif
Atsakyti
As iki daktaro ryte nenuejau, nes nebeturejau jegu, tai susiskambinau, o vyras parnes viska doh.gif Apsiantibijotikinus iki sleikstulio blink.gif , dar kazkokiu tai opijatu dave , kad kosuli vakare stabdytu(parasyta, kad negalima priklausomiems nuo narkotiku ir alkocholio g.gif ), o rytais atvirksciai, kad skatintu gleiviu issiskyrima blink.gif , dar ibuprofenas 3 kart dienoj (nu man uztenka 2) man jau baisu tiek tableciu kartu gert, mano bakterijos ir taip ten isproteje, visokie grybai tik ir laukia siltesniu laiku doh.gif Kol kas jauciuosi visai gerai, tik kojos gal nelaiko ir balso nerasta.
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Dusele,nieko nieko aš visisškai puikiai suprantu tavo apsakymą dėl alkoholio..šiaiap man jis išvis nebūtinas yra jau ne kartą brandinau tą mintį,kad išvis jo atsisakyt gyvenime galėčiau gal ir reikėtų taip padaryt.

o aš joga kažkada irgi domėjaus,buvau keliuose užsięmimuose profesionalaus jogo, bet kažkaip nepjaučiau aš tos ramybės ar dar kažko.Matyt per mažai noro ir užsispyrimo buvo tam doh.gif

Ačiū labai už gerus norus, tikiuos,akd mano svajonės išsipildys ir kitąmet jau ne Lietuvėlėj gyvensiu.
Kas dėl egoistiškumo, pritariu,akd visi mes tokie esam kažkiek. Tieisog pasakiau savo nuomonę savo atveju,kai egoizmo yra labai daug ir kiti mažai tau rūpi.galiam sakyt,kad tėvai myli savo vaikus besalygiškai, bet kiek pavyzdžių jog tėvai ar vaikai absurdiškai vieni su kitais elgiasi,nebendrauja ar net nužudo dėl visokių smulkmenų. Tieisog džiaugiuosi,akd mes palaikom nors ir šaltus, bet draugiškus sąntykiu.Pripratau prie to ir dabar to užtenka. O gyvenam antrus metus dviese su tėvu,nes sesė prieš 3 metus išvažiavo studijuot,o mama prieš 1,5 metų mirė.


as_sveikuole, būti išmintingam išvaizda juk nesvarbi.Ar tu blondinė su mini ar brunetė su maxi mirksiukas.gif

Nebulimija, nu ir baisumas ligos doh.gif sveikatėlės jum,sveikatėlės 4u.gif

Greta, na čia tai jau tikrai virš visko.Ir naglumas gi žmonių taip šnekėt.. nesuprantu niekada tokių,kurie teisi plonus labai ar stambius. Visi turi teisę rūpintis savo sveikata ir sportuot.. O man sporto klube nemalonus įvykis buvo irgi.Vienas vyras priėjo prie mūsų su drauge besišnekučiuojančių ir pareiškė,kad turgų vestume po treniruotės, nes neva jam trukdom sportuot. Nu atsiprašau,nei treniruoklį užėmę buvom nei ką. Jau šnekėt nebegalima blink.gif

ir šeip ne gyvenime laaabai dažnai teks susidurt su žmonių žiaurumu..Oj kiek ppriekabių girdėjau ir girdžiu beveik aksdien dėl nedidelio savo ūgio. Arba prasirūkėle išvadina,nors gyvenime nerūkiau arba dar kokiais epitetais. Ech,gerai,kad neišsivystė man kompleksas bent dėl mažo ūgio.. unsure.gif

Dusele, galėčiau sakyt,kad nesisielotum del tų nelemtų dviejų skaičiukų,bet pati aš tokia.per atostogas porą kg priaugau ir vos ne depresija atrodo.Kaip greičiau tik nurident juos..Stengiuos vyt tokias mintis šalin, bet kaip visad jaučiuos daug storesnė ir nepatenkinta savimi.
doh.gif

Nu bet šakės koks tingulys mane užėmęs, nuo sekmadienio nebavau dar sportuot..Vis susidedu daiktus ,bet taip ir nenueinu.Sutingiu. bet jau ryt norom nenorom nešiu savo užpakalį į sporto salę, reikia pajudėt kažkiek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 03, 14:40)
ten uzlipau ant normaliu svarstykliu ir...biski issigandau unsure.gif ...Rugseji jos rode 2kg daugiau.. Nepatinka man sitaip schmoll.gif  g.gif  

Negi tikrai "susipergyvenai" dėl to, kad dabar yra mažiau? Nu taip tikrai tikrai iš dūšios, ar tiesiog protu supratai, kad turėtum šiek tiek išsigąsti?

kamius, kokį dalyką ketini studijuoti? Aišku, jei nelaikai to paslapty ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramzytė: 03 lapkričio 2010 - 21:25
QUOTE(Ramzytė @ 2010 11 03, 21:23)
Negi tikrai "susipergyvenai" dėl to, kad dabar yra mažiau? Nu taip tikrai tikrai iš dūšios, ar tiesiog protu supratai, kad turėtum šiek tiek išsigąsti?




Jei nuosirdziai, tai man net smagu del tokios mano reakcijos, pries n metu buciau laiminga matydama krintanti svori. Dabar jau nebe. Turiu svorio svyravimo ribas nusistacius smegeninej ir nebenoriu, nei daugiau NEI MAZIAU sverti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 03, 21:47)
Jei nuosirdziai, tai man net smagu del tokios mano reakcijos, pries n metu buciau laiminga matydama krintanti svori. Dabar jau nebe. Turiu svorio svyravimo ribas nusistacius smegeninej ir nebenoriu, nei daugiau NEI MAZIAU sverti 4u.gif

Tada gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 03, 13:40)


Bremen, ar radai? mirksiukas.gif  blush2.gif 


radau biggrin.gif thumbup.gif
Nebulimija dar karta sveikatos 4u.gif , baisiausia tai po antibiotiku visoki grybeliai doh.gif
Greta uzjauciu, skaudu tokios replikos verysad.gif
O visoms kitoms linkėjimai 4u.gif

Tiesa sunaus gimtadieni pas mėgstama itala sventem tai vaikas nemokamus pietus gavo gerimus , pica ir net deserta thumbup.gif .Vis labiau ir labiau man ten pradeda patikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 03, 16:40)
Leila, o tu kokioj saly? Gal jau minejai, bet nepamenu  blush2.gif .. papasakok kaip sekasi, mane paskutiniu metu labai domina emigracijos tema g.gif


Ireland. Nekokie laikai ir cia, pati praradau darba neseniai, ramina tik tai, kad gaunu bedarbio pasalpa, kuri palyginus su lietuviska minimalia alga yra beveik 4xdidesne. Cia jauciuosi saugi. Lietuvoje-ne.

Labai isgyvenau praradus darba, bet nusprendziau si laika isnaudoti ir kagi-kita savaite skrendu i sesija. As vel studente! clap.gif



QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 03, 18:00)
man jau baisu tiek tableciu kartu gert, mano bakterijos ir taip ten isproteje, visokie grybai tik ir laukia siltesniu laiku doh.gif


As tau is patirties galiu rekomenduoti, kas man padejo. Pati kankinausi gal 7 metus, sugeriau tiek priesgrybeliniu vaistu, kad issivyste alergija ir liezuvis tinti pradejo doh.gif
Vienu zodziu jau vilti buvau praradusi, bet kai sugeriau wobenzym kursa viskas dingo. Brangoki vaistai, bet tik jie man padejo.
http://www.wobenzym-n.nl/en/home/
Atsakyti
Good evening ladies and miss,

Nebulimija, tu cia musu negasdink blink.gif , tu privalai pasveikt g.gif.

Leila, jokiu jogu viena. Negalima. Min 6 men su mokytoju. Jei netaisyklingai darysi asana, tai paskui darysi pratimus kad atstatyt i vieta tai ka sugadinai. As pries uzsiimant joga, dariau ja namie, tai buvo visiskai ne tas, ka gavau eidama pas mokytoja. Nuosirdziai patariu ji surasti.

Dusele, as irgi paskendusi rupesciuose, o cia ju pilna. Tai nieko nebesitikiu, tik savo kryziu nesu. Kas is to kad suksi galva ar pergyvensi, visvien reiks gyvent toliau. Tai jau geriau tada nesukt galvos, o pamazu narplioti viska kas neduoda ramybes.

Bremen, dziaugiuosi kartu su tavimi 4u.gif .

Del zmoniu ziaurumo... Bukim stiprios. Siandien mane ne tai kad suzeide, bet beveik nuzude verysad.gif . Ejau namo ir nenorejau gyvent. Rytoj bus lengviau, uzsimirs. Man to vyro veidas dar iki siol akyse. Tai ivyko darbe. Kaip galima taip elgtis su gyvais zmonemis.. ??? jokios pagarbos, esu visiskas nulis cia, ka nori ta daro.
Atsakyti
Sveikos, bijau girtis, bet lyg ir gereja blush2.gif Vakar vakare buvo visai nieko, tai negeriau ibuprofeno, bet nakti ir vel susuko, teko isgert, o iki paryciu plaukiojau savam prakaite kaip geroj pirty blink.gif Bronchai tei net ausim girdziu kaip svilpia, siandien jau turiu jegu iki daktaro nueit, , isgersiu kava ir keliausiu.

Apie zmoniu ziauruma, replikas nepagarba.
Mane mama moke nusileisti, buti paklusniai, pagarbiai ir bet kokioj gyvenimo situacijoj padeti kitiems.Iki 23 metu sventai tikejau, kad suauge zmones nemeluoja blink.gif , buvau naivi iki kaulu smegenu. Besisukant per gyvenimo verpetus pamaciau ,koks neteisingas gali buti pasaulis ne tik, kad man, bet net mazam vaikui...ismokau but gelezine doh.gif , ismokau nusisukt, pasakyt NE, isklausyt net pacia ziauriausia kritika ir nesureguot...su kekvienais metais aplink matau vis daugiau neteisybes ir melo ir zinau, kad tai normalu, kad taip reikia. Mama manes ir brolio nesupranta, vis pabumba, kad ne taip jus auklejau. Man gyvenimas yra amzina kova uz islikima, uz geresne vieta po saule, jei ne tu, tada vadinasi tave rolleyes.gif Naturali atranka...islieka tik stipriausieji...ne jegos atveju, bet proto.
Papildyta:
QUOTE(kamius @ 2010 11 03, 22:13)
tėvai myli savo vaikus besalygiškai

Neziurek i kitu tevu pavyzdzius, visko yra , visko reikia. Ziurek kokia tavo seima. Tavo tevui nelengva, kaip ir tau. Jo gal niekas nemoke rodyt jausmus(juk tai nevyriska), nemoke , kad mergaitems reikai ne tik pyragu, bet ir pasisedejimu pasiplepejimu, bet jis tave myli labiau nei save, tokia ta tevu meile mirksiukas.gif
"Bulimija-motinos meiles pakaitalas"cia ne as sugalvojau, cia knygos pavadinimas(turiu vokiskai). Tavo atveju ieskociau psichologo terapiju, jos tau labai padetu, esi protinga ir mastanti butybe, gal ir tevas sutiktu kartu nueit.
Nezinau padeties LT, bet cia neseniai padejau vienai seimai su 19 sunum.Drauges sunus buvo inikes i kompiuterinius zaidimus, daejo iki mustyniu su tevu, isteriju, riksmu, gasdinimu. Suradau jiems terapija, ikalbejau visus tris nueit (ji lietuve, jis vokietis, vaikas is pirmos lietuviskos santuokos).Anadien skambina ir sako: liksiu tau visa gyvenima dekinga rolleyes.gif ...Taigi bandyk, ieskok, belskis ir tau bus atidaryta.
Atsakyti

Laba svakarėlis 4u.gif

QUOTE(Ramzytė @ 2010 11 03, 21:23)

kamius, kokį dalyką ketini studijuoti? Aišku, jei nelaikai to paslapty  ax.gif


Jokia čia apslaptis.Jei pavyks tai industrinis/produkto dizainas ir naujovės
Liko tik savo portfolio nusiųst ir žiūrėsim ką universitetai man pasiūlys ,jei kažką
iš vis pasiūlys. Taip laukiu su nekantrumu,bet ir su baime..O jei nepavyks.



QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 04, 01:28)
Del zmoniu ziaurumo...  Bukim stiprios. Siandien mane ne tai kad suzeide, bet beveik nuzude verysad.gif . Ejau namo ir nenorejau gyvent. Rytoj bus lengviau, uzsimirs. Man to vyro veidas dar iki siol akyse. Tai ivyko darbe. Kaip galima taip elgtis su gyvais zmonemis.. ??? jokios pagarbos, esu visiskas nulis cia, ka nori ta daro.


kaip suprantu įvyko kažkas laaabai nemalonaus.neprašysiu pasakot,nes ne visda norisi kalbėt apie nemaloniu dalykus. Tik laikykis.Kiekviename dalyke galime įžvelgt ir kažką gero 4u.gif



QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 04, 09:07)


šaunu,kad sveikatėlė taisosi rolleyes.gif
ačiū labai už tokias protingas ir įkvėpiančias mintis.Manau,akd čia daug tiesos.O kad bulimija-motinos meiles pakaitalas, amnau albiausiai tinkantis apibūdinima smano situacijai. Kai gyvenau su mama apie tokį dalyką net pagalvot nebūčiau pagalvojus.
Pasistengsiu pasinaudot tavo patarimais rolleyes.gif

o šiandien gera diena..Matyt oras paveikė.Kai tik saulė lauke,tai man energijos netrūksta.ir pasportavau ir pasimokiau ir šiaiap su egra nuotaika visą dieną. Savaitgalis artėja pagaliau rolleyes.gif džiaugiuos, bet kartu ir su baime laukiu jo, nes kiekvienas savaitgalis tai dar vienas išbandymas kovojant su bulimija doh.gif

siunčiu visoms kuo geresnes mintis, kad rudeniškas oras negadintų jūsų nuotaikų.Mėgaukitės kiekviena akimirka!! rolleyes.gif
Atsakyti