Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

As tai i jokia USA nenoriu ax.gif , man EUropa pats tas, na gal i Jeponija del ju mokesciu sitemos dar gerai butu lotuliukas.gif

Sergu, nakti beveik nemiegojau, 11 val. turiu termina pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 02, 01:46)
Dusele, tai tu sau turbut pati darei nuotrauka ?
vaziuosiu i Amerika tik jei mano mylimiausiasis vaziuos.
Kitaip - no way.
Dar i Canada galima bandyt. Aukstasis + 2 kalbos ir vartai atviri. Kalbejau su dviem kanadieciais pries pora dienu, sake tai easy. Praeitais metais pakeite tvarka, jokiu vizu nereikia.


ne, as nuskenavau tureta, reikejo tik pikselius sutvarkyt 4u.gif
O del Kanados tai kazkada pries n metu ziurinejau info, tai iki siol tebesiuncia visokias Immigration info.. bet ko tai netraukia manes i kanada.

tai jau tu giliai wub.gif .. jei be jo jau niekur?? bigsmile.gif
As tai jei vaziuosiu tai tik viena, nes kiek su vyrais esu kalbejus ta tema jiems vis.. "ai, darbas... ai, isipareigojimai... ai, tevai seni... ai, kam.." Zodziu jie mane tik gesina, vietoj to, kad palaikytu. O as megstu gyvenime pati sprendimus priiminet, o ne sekti paskui vyra blush2.gif (Bet kol kas aisku visa tai tik TEORIJA, tusti svaisciojimai be konkreciu planu.... ) irnesakyk.gif

Nebuimija, sveikatos tau.. unsure.gif Nu ir isgriuvai si karta.. Gripas cia ar koks rimtesnis velnias prikibo?
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 02, 11:38)
Nu ir isgriuvai si karta.. Gripas cia ar koks rimtesnis velnias prikibo?

Itariu, kad taip ir dar tas kiaulinis unsure.gif
Atsakyti
Nebulimija sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 02, 11:49)
Nebulimija sveikatos  4u.gif

Aciu , braske, man is tikruju gripas, o kiauliu ar ne tai netyre, liepe jei nepageres ketvirtadieni kreiptis doh.gif ir vel.
Atsakyti
QUOTE(2010 10 31 @ 13:10)
Varysim i Amerike!



Ir mano planuose USA thumbup.gif kitais metais tokiu laiku tikiuose buti ten jau isikurusi

QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 01, 05:50)
Blanksta ir man joga, deja.


Kodel blanksta, neatrandi laisvo laiko?
Klausiau seniau, bet gal nepastebejai, nuo ko pradeti ta joga? Noriu ir as smile.gif Uzvesk ant kelio Sveikuole
Atsakyti
sveikos...

*****, is manes siandien visi isistyciojo - liudna ir skaudu verysad.gif

darbe isgirdau komentaru, kad esu "baisiai jau plona, tik zandai STORI, neva nusipjauk zandus ir uzsidek ant subines..."

nuejau sportuot (kazkaip pastebejau, kad spotuoja tik plonos arba vidutinio sudejimo merginos ir moterys) bet vis tiek kazkuri nesusilaike - "ka cia tokia skiedrele veikia, eik namo valgyt, o ne sportuot"

nesuprantu tokiu zmoniu - cia paerzint, iskaudint noras ar kaip...

o ir nesu as taip jau beprotiskai plona, priaugau keleta kilu nuo paskutinio karto kai cia guodziaus, kad grobai svyti...

ziaurus zmones
pikti
negeri

nuotaika nuline verysad.gif

einu knygos skaityt
Atsakyti
QUOTE(*greta* @ 2010 11 02, 20:08)
sveikos...

*****, is manes siandien visi isistyciojo - liudna ir skaudu  verysad.gif

darbe isgirdau komentaru, kad esu "baisiai jau plona, tik zandai STORI, neva nusipjauk zandus ir uzsidek ant subines..."

nuejau sportuot (kazkaip pastebejau, kad spotuoja tik plonos arba vidutinio sudejimo merginos ir moterys) bet vis tiek kazkuri nesusilaike - "ka cia tokia skiedrele veikia, eik namo valgyt, o ne sportuot"

nesuprantu tokiu zmoniu - cia paerzint, iskaudint noras ar kaip...

o ir nesu as taip jau beprotiskai plona, priaugau keleta kilu nuo paskutinio karto kai cia guodziaus, kad grobai svyti...

ziaurus zmones
pikti
negeri

nuotaika nuline  verysad.gif

einu knygos skaityt



console.gif neliudek.. Zinau, kaip jautiesi. Zmones tikrai ziaurus buna kartais. kalba neapgavoje, nesuprasdami ir taip ivarydami dar didesnius kompleksus ir astrindami jau esamas problemas.. gun_rifle.gif
Negaliu ivertint ir is savo varpines pasakyt kaip atrodai, nes nededi niekur fotkiu, nezinau kaip atrodai...

O man galva plyyyysta... Nenoriu tableciu gert, tai kenciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 02, 21:59)
Negaliu ivertint ir is savo varpines pasakyt kaip atrodai, nes nededi niekur fotkiu, nezinau kaip atrodai...

O man galva plyyyysta... Nenoriu tableciu gert, tai kenciu verysad.gif

mirksiukas.gif oi, Dusele, iki tavo lieknumo man dar sviesmeciai biggrin.gif

kazkaip turiu atsiribot nuo tokiu komentaru ir tiek... ir uzuojauta del galveles - kaip baisu, kai skausmas ima virsu, laikykis wub.gif
Atsakyti
Greta, o kiek tu sveri, koks tavo ugis? Gal tikrai esi palikus tikrai plonyte, na zinai uzsienyje tokias lolipop vadina, kai kunas primena ciulpinuka, nes nelike nieko tik apvali galva ir kunas lyg piestukas. Gal ta ir norejo pasakyti g.gif Nekreip demesio, juk jie tau niekas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leila': 02 lapkričio 2010 - 22:22
Dusele, kas tavo galvelei nutiko ?
Aha, as giliai giliai...

Greta, delete visus isgirstus komentarus.

Leila tuoj tau parasysiu AZ pasakysiu kur ir ka daryt kur eit.

Nebulimija, ar gyva dar ?
Atsakyti
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 03, 02:03)
Nebulimija, ar gyva dar ?

Nelabai, laukiu 8.00 ir einu vel pas daktara, kad plauius paklausytu, nes po nakties nepajegiu is lovos islipt, temperatura vel uzkilo...jei nepageres, vakare vaziuosiu i ligonine.Man jau visai nejuokinga.Gerai, kad organizmas stiprus , baigia pats save suvalgyt, sukudau doh.gif , dukra irgi pilva ir leskas prarado blink.gif ...(bet anokia cia laime) is tikro labai blogai jauciuosi, neesu taip niekada sirgusi.

Greta, zmones meto replikas, nes jiems tu tikrai atrodai padziuvus, kaip ir as su 100kg kazkam atrodziau stora ir sena g.gif (cia pries 20 metu).Pernai tavo mastymas buvo daug sviesesnis, siemet kazkas tau daro visai kitokia itaka.

Einu toliau sirgt doh.gif
Atsakyti