Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(Dusele @ 2010 10 30, 13:39)
Nebulimija, man atrodo tavo organizmas kovoja dabar, nes jam vis dar nesinori grizt is atostogu biggrin.gif ..  Pasamone nepriima fakto, kad vel laikas kasdieninei rutinai, stresams, lekimui.. Va ir lenda vizokios zarazos..

Dukra iskrito pirma, o as po paros doh.gif , taip, kad cia pasamone niekuo deta..bernai sveiki, nors sunus Prancuzijoj kazkuo panasiu prasirgo.Guliu dar vis lovoj, apsinarkasinau ibuprofenu,nes toks jausmas, kad sprogs galva ir raumenys...diedas saldainiu parnese(tokiu kokias as megstu blush2.gif ) tai visai dabar jau pakenciamai ax.gif

QUOTE(Sibilė9 @ 2010 10 30, 14:59)
...pasirodo nebando i lova isiverstiPapildyta:


nesutinku su nebulimija,ar gali uz tave kas nors tai padaryti..gi ne...
ar kuriai sveikti buvo lengviau,kai apie tai zinojo jusu tevai?

Del berno, tai as tokia pat naivi kaip ir tu, mano diedas mane vis aukleja, ka tau tavo "kavos" draugai beciulbetu, pas juos tikslas tik vienas: issiverst tave i lova, o jei to nesupranti, esi kvaila vista.Pas vyrus visada tik anas galvoj lotuliukas.gif

As kalbejau apie santykius su tevu apie draugystes uzmezgima, bet ne apie konkretu tiksla pasveikti nuo VS.Is tikro tai mano vaikai turetu buti man dekingi, uz ju draugyste su tevu, jis buvo taip pat aukletas: vaikai bobu reikalas, o pinigai vyru.Su metais jis taip isijaute i tevo vaidmeni, kad vis aziau man reikia kistis. ax.gif

As sveikuole, is tu visu jogu meiliu as is tikro jau isaugau, mane sunku panardinti i tokius gilius ir romantiskus dvasinius dalykus, as daugiau prie zagres rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 10 30, 18:06)

As sveikuole, is tu visu jogu meiliu as is tikro jau isaugau, mane sunku panardinti i tokius gilius ir romantiskus dvasinius dalykus, as daugiau prie zagres rolleyes.gif


tai matau, kad ne vietoje ir ne laiku rasau mirksiukas.gif .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

iaip ir tikėjaus tokio atsako,kai parašiau apie savo tėvą.Na taip,suprantu,kad jūs galvojat,kad aš kaip ir visi paaugliaia tiesiog maištauju ir nesuprantu tėvų. Ne kartą bandžiau įžvelgt kažką ,dėl ko aš jam rūpečiau. Bet nemanau,kad visada yra taip kaip jūs sakot..Aišku kažkiek to rūpesčio galir yra , bet ne per daugiausiai. Jis žino,kad pas daktarus tai vienus einu,tai važiuoju į kitą miestą, bet net neklausia ar man kažkas yra. O kelis kartus pratrūkau prie jo,kai vėl iškepė pyragą.Pasakiau,akd aš sergu ir,kad nekeptų tokių dalykų daugiau.Nesakiau nei kuo sergu,nei kaip sergu.Jis ir neklausė.Bet ir toliau kepa. Tai kodėl po velnių,jis nesitengia pasidomėt ar bent įsiklausyt ką jam sakau, Jei kažko paklausia tai visada viską suveda į save. Jis pats yra sakęs,kad jis yra egoistas ir jam pats svarbiausias. Jau tai keik pasako.

QUOTE(Dusele @ 2010 10 30, 12:39)
Ar tau niekas nesake, kad iki 18 alkoholiniu gerimu gerti negalima? cool.gif  Cia ne moralas, tiesiog uzkliuvo tas tavo megavimasis karstu vynu vakare...  Ne ten ieskai atsipalaidavimo, saulute mirksiukas.gif

na, kaip tavo nuotaikos siandien? Vis dar atostogos, jetau, kaip laukdavau ju kadaise ax.gif  Ar jau kuri planus kur stosi po dvyliktos klases? Turi svajoniu? rolleyes.gif


Man jau 18 blush2.gif Alkoholio beveik nevartoju.Jei išgeriu kokią taurę vyno per kokius 3 mėnesius štai ir viskas. Manau tai daug geriau,nei elgtris kaip dauguma mano bendraamžių,kurie ohoho kaip mėgaujasi alkoholiu.

Nuotaikos tiek šiandien,tiek vakar gana neblogos.radau laiko pailsėt,skirt laiko sau.O to seniaia reikėjo:) O kas svajonių neturi ir planų..Šiaiap norėčiau įstot į Angliją, todėl išsiunčiau jau dokumentus į universitetus ir laukiu atsakymo...oj kaip tikiuos,akd pavyks ten įstot rolleyes.gif

o kaip kojas nuo sporto skauda, bet man sportas kaip narkotikas , jau kai pradedu noriu dar ir dar. Lekiu pasportuot smile.gif Gero sekmadienio ryto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 10 30, 22:57)
tai matau, kad ne vietoje ir ne laiku rasau  mirksiukas.gif .


Sveikuole, deja, cia tu vienintele kuri suvokia jogos prasme ir esme, mes cia tokios... blush2.gif . As prisipazystu, kad dar neturiu pakankamai kantrybes, nors svajoju ismokti teisingai medituoti, noreciau turet tiek pozityvumo ir isminties.. Kol kas tai joga man tera pasyvaus sporto rusis, kuria neuzsiimu, nes ir be to galiu atsisest i lotoso poza, issilenkt kur reikia ir kaip reikia.. o ir apie tas spalvotas meiles mazai nutuokiu. Man svarbiau, kad gyvenime apskritai butu meile, o jau koks skirtumas kokia ten ji - raudona, geltona, zalia ar dryzuota.. blush2.gif
Bet taip, labai noreciau, kad tu ir toliau cia apie tai kalbetum (jei tik noro turi), nes zinau, kad ateis tas laikas, kai imsiu giliau tuo dometis.. Tiesiog turbut viskam savas laikas, nereikia forsuot...
Gal kokiu nuorodu imesk, kurios tau ypatingai vertingos? blush2.gif

kaip tau sekasi naujam darbe? bigsmile.gif


QUOTE(kamius @ 2010 10 31, 09:23)
Sveikos  4u.gif

Man jau 18  blush2.gif  Alkoholio beveik nevartoju.Jei išgeriu kokią taurę vyno per kokius 3 mėnesius štai ir viskas. Manau tai daug geriau,nei elgtris kaip dauguma mano bendraamžių,kurie ohoho kaip mėgaujasi alkoholiu.

Nuotaikos tiek šiandien,tiek vakar  gana neblogos.radau laiko pailsėt,skirt laiko sau.O to seniaia reikėjo:) O kas svajonių neturi ir planų..Šiaiap norėčiau įstot į Angliją, todėl išsiunčiau jau dokumentus  į universitetus  ir laukiu atsakymo...oj kaip tikiuos,akd pavyks ten įstot  rolleyes.gif



lotuliukas.gif oi, neimk i galva, as cia tiesiog kaip kokia didele teta jauciau pareiga pabumbet lotuliukas.gif .. As ir pati mielai su tavim karsto vyno ikalciau mirksiukas.gif

thumbup.gif smagu, kad pailsejai. kaip suprantu dar turi pora laisvu dienu atostogaut? bigsmile.gif .. I Angija? Saunu. Atsukciau desimt metu atgal, as irgi elgciaus taip, kaip tu.. Tikiu, kad tau pavyks!

O man mokslai uzsieniuose kol kas nesviecia, tai as bent jau Zalios kortos anketa uzpildziau - jaucia mano sirdis, kad laimesiu bigsmile.gif blush2.gif
Gretuk, tu irgi pildyyyyyyk!!!!!! Varysim i Amerike!

Nu ka, braskes, neliudekit, saule sviecia, pasidziaukit graziu rudeniu, o as vel imu fotika i rankas ir isvaru i Kauna... Planas - kapus aplankyt..
Atsakyti
Kamius, visi mes egoistai, as irgi...kuo toliau, tuo labiau ax.gif Kaip tavo mama, ar tu tik su tevu gyveni?

Vsi dar sergu, geriu ibuprofena nes kitaip butu neimanoma isgulet lovoje, skauda visa kuna ri siaubingai galva.Dukrai jau daug geriau, tai gal ir man ryt palengves g.gif
Atsakyti
Nebulimija sveikatos 4u.gif .Tai taip ir jojimo varžybose nedalyvavo dukra ?gaila

Kamiau , linkiu kad išsipildytu tavo svajones 4u.gif

As pati dirbu ilga savaitgali doh.gif , bet publika gerai nusiteikus biggrin.gif , ir flirto netrūksta biggrin.gif , tai ir nuotaika atitinkama biggrin.gif

Atejo mano užsakyti drabužiai thumbup.gif , tai kasmyrini megztuka jau vakar išbandžiau thumbup.gif .Ir silta ir gerai atrodo thumbup.gif
Nuo rytdienos pradedu krosa vel begioti ,nes nebetelpu i sukneles verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 10 31, 12:10)
Sveikuole, deja, cia tu vienintele kuri suvokia jogos prasme ir esme, mes cia tokios...  blush2.gif . As prisipazystu, kad dar neturiu pakankamai kantrybes, nors svajoju ismokti teisingai medituoti, noreciau turet tiek pozityvumo ir isminties.. Kol kas tai joga man tera pasyvaus sporto rusis, kuria neuzsiimu, nes ir be to galiu atsisest i lotoso poza, issilenkt kur reikia ir kaip reikia.. o ir apie tas spalvotas meiles mazai nutuokiu. Man svarbiau, kad gyvenime apskritai butu meile, o jau koks skirtumas kokia ten ji - raudona, geltona, zalia ar dryzuota.. blush2.gif
Bet taip, labai noreciau, kad tu ir toliau cia apie tai kalbetum (jei tik noro turi), nes zinau, kad ateis tas laikas, kai imsiu giliau tuo dometis.. Tiesiog turbut viskam savas laikas, nereikia forsuot...
Gal kokiu nuorodu imesk, kurios tau ypatingai vertingos? blush2.gif

kaip tau sekasi naujam darbe?  bigsmile.gif


Dusele, meiles spalvos su joga neturi NIEKO BENDRO.
Jos visai is kito saltinio.

Blanksta ir man joga, deja.

Kas link dvasiniu ieskojimu tai jums nesiulau ir nekisu. neturiu ka net. ar as budama blondine su mini tau panasi i isminties isikunijima ?

Darbe nelengva, o kam lengva ?snd ant koju 18 val.
isejau 5 ryto, grizau 01.00.

ar nusikirpai kasas mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As_sveikuole: 01 lapkričio 2010 - 04:04
Guliu vis dar su temperatura ir skambancia galva, nakti bludijau doh.gif Dukrai lengviau, bet vakarop temperatura kyla...nenoriu nieko, galva skauda kaip po 3 vyno buteliu doh.gif , gerai, kad siandien iseigine.
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 01, 09:26)
Guliu vis dar su temperatura ir skambancia galva, nakti bludijau doh.gif Dukrai lengviau, bet vakarop temperatura kyla...nenoriu nieko, galva skauda kaip po 3 vyno buteliu doh.gif , gerai, kad siandien iseigine.

wub.gif wub.gif wub.gif sveikateles tau...

oi, kaip slykstu sirgt...

o vat iseiginiaut miela thumbup.gif bet labiausiai noreciau i kokius Kanarus savaitelei tongue.gif

o Dusele, amerikonka sumanei tapt? gal ir neblogai, einu susirasiu ir as anketa ax.gif
Atsakyti
Greta paskubek tik iki lapkricio 3 d, o kai nuotrauka darysi fotoatleje tai spec reikia, pasakyk kad USA green card lottery.
as losiu jau 4 metus.
Atsakyti
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 01, 16:54)
Greta paskubek tik iki lapkricio 3 d, o kai nuotrauka darysi fotoatleje tai spec reikia, pasakyk kad USA green card lottery.
as losiu jau 4 metus.


nebutina atelje darytis, galima paprastai su skaitmeniniu sviesiam fone ir paskui sumaketuot pagal reikalavimus (jie nurodyti taisyklese) mirksiukas.gif 600x600pix
Atsakyti
Dusele, tai tu sau turbut pati darei nuotrauka ?
vaziuosiu i Amerika tik jei mano mylimiausiasis vaziuos.
Kitaip - no way.
Dar i Canada galima bandyt. Aukstasis + 2 kalbos ir vartai atviri. Kalbejau su dviem kanadieciais pries pora dienu, sake tai easy. Praeitais metais pakeite tvarka, jokiu vizu nereikia.
Atsakyti