Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(Bremen @ 2010 10 27, 22:34)


nusprendžiau niekada daugiau neįsimylėti  schmoll.gif  ir išvis vyrai mano gyvenime kaip dinozaurai išnyks,  jokiu vyru, jokiu flirtu  schmoll.gif ..............nu gi nebuna stebuklu ant žemes  schmoll.gif .............vieniems lemta kitiems ne  schmoll.gif 


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif garantuoju, kad po savaites pilve vel kulkosvaidziai lakstys.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 10 27, 23:34)
nusprendžiau niekada daugiau neįsimylėti  schmoll.gif  ir išvis vyrai mano gyvenime kaip dinozaurai išnyks,  jokiu vyru, jokiu flirtu  schmoll.gif ..............nu gi nebuna stebuklu ant žemes  schmoll.gif .............vieniems lemta kitiems ne  schmoll.gif 
nekreipkit per daug dėmesio rytoj ryte gal kitaip apie vyrus galvosiu .............

Sunui gimtadienio proga komoda nupirkau, pas buto savininka palikau, kad vaikas nerastu, pirmadieni pas savininka padejavau ,kad reikia ta komoda sustatyti tik neturiu dabar nei noro  nei laiko  blush2.gif , tai žmogelis tarp savo darbo dar ir spėjo ta komoda sustatyti  wub.gif


O tu tai nereali - vienoj pastraipoj NE NE NE vyrams, o kitoj - jau įsimylėjęs smile'as vyrui, pastačiusiam komodą. Ir nekaltas prašymas tą padaryti - garantuoju - buvo atliktas su flirto prieskoniu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 10 26, 23:51)
>> Nora sugalvojau, aciu  4u.gif .
>> Kaip gyvenate, kas geresnio mielosios..  smile.gif ?

>> Reikia tik labai labai labai norėti, pasistengti ir tikėti 4u.gif
>> Aš aktyviai šią savaitę po darbų - pirmadienį - treniruotė, vakar - koncertas šv. kotrynos bažnyčioje, šiandien - treniruotė ir kinas.
O laiko nuo 8 iki 17 val. aš nemėgstu.
QUOTE(kamius @ 2010 10 27, 20:23)
Pati jau suku galvą, kaip elgtis pačiai reikės,kai turėsiu savo vaikų.Atrodo ir baisu nepadaryt klaidų, kad neduok dieve  jie gyvenime turėtų problemų kaip aš tokių doh.gif

Aš irgi turiu tokią baimę. Bet kita vertus, gal mums kaip tik lengviau bus suprasti, ko nereikia daryti, o ką būtina daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 10 27, 22:06)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif garantuoju, kad po savaites pilve vel kulkosvaidziai lakstys.. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

isgeriau taure vyno lyg geriau pasidarė bigsmile.gif .
Blogiausia tai, kad jeigu vyras ant ranku nešioja tai iškart išbraukiu is gyvenimo ,o jeigu ignoruoja, noriu as jo dar labiau doh.gif

QUOTE(Ramzytė @ 2010 10 27, 22:11)
O tu tai nereali - vienoj pastraipoj NE NE NE vyrams, o kitoj - jau įsimylėjęs smile'as vyrui, pastačiusiam komodą. Ir nekaltas prašymas tą padaryti - garantuoju - buvo atliktas su flirto prieskoniu  biggrin.gif


tu juokauji hihihi.gif , mano buto savininkui beveik 70 metu biggrin.gif , as jau jam per visus metus kaip dukra tapau biggrin.gif ..... va jo sunus tai kitas reikalas .......... bigsmile.gif biggrin.gif ............o jo anūkas tai išvis wub.gif šiandien abu apsipirkti buvome biggrin.gif , mama mus vienus išleido biggrin.gif.Fainutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 10 27, 23:24)
Blogiausia tai, kad jeigu vyras ant ranku nešioja tai iškart išbraukiu is gyvenimo ,o jeigu ignoruoja, noriu as jo dar labiau  doh.gif 


karsta.gif vadinasi ne as viena tokia nenormali
Beje, ten kur klausei del B - nei taikiausi nei nesitaikiau, sedziu ignora ijungus ir laukiu, kada pakvies i pasimatyma... nes jau klause ar galetu rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 10 27, 22:35)
karsta.gif  vadinasi ne as viena tokia nenormali
Beje, ten kur klausei del B - nei taikiausi nei nesitaikiau, sedziu ignora ijungus ir laukiu, kada pakvies i pasimatyma... nes jau klause ar galetu rolleyes.gif .

O man gera žinoti ,kad ne as viena tokia biggrin.gif

As klausiau biggrin.gif , bet kiek suprantu uz kokios savaites taikysiesi biggrin.gif

Einu miegoti ryt anksti keltis doh.gif
Labanakt naktinetojoms 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Na ka gi - kudlos isplautos, kava garuoja ir laikas i darba.. rolleyes.gif ..

Kaip jusu nuotaikos? Salta, niuru, bet man kazkodel siuo metu toks oras visai liuks thumbup.gif .
Situ emociju visoms siandien, nenukrypkit is kelio, saugokit save ir mylekit, sypsokites, ne, geriau garsiai kvatokites mirksiukas.gif !!!!!!!!!!!

Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 10 27, 23:34)
nusprendžiau niekada daugiau neįsimylėti  schmoll.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Meile tai narkotikas biggrin.gif
As neturiu laiko meilem ir net svajonem, gyvenimas taip isuko i savo verpetus, kad dziaugiuosi vakare istiesus kojas ...vyno tia profilaktiskai po taure po dvi kas vakaras...bet vakar visas prancuziskas jau baigesi(ko tia greitokai) reikes vel iki France plakt vyno ir suriu...ispindejau po atostogu lotuliukas.gif doh.gif
Sestadieni dukrai jojimo turnyras, tai reikia rubus ir batus supirkt, o man balius vakare...jau pradedu galvot, kad nespesiu, kad busiu pavargus, bet ...jei nusipirksiu suknia, tia ir eisiu, nors ir keturiom lotuliukas.gif
Atsakyti
Good evening ladies,

Lipam lipam kiekviena i savo Everestus... bukim stiprios ir tikekime, kad sugebam isspresti visas problemas drinks_cheers.gif !
linkiu kantrybes ir nuosirdaus darbo su savimi smile.gif .

Ramziuk, jei viska darytume kas lengva ir patinka tai netobuletume, nemielas darbas rodo neismoktas pamokas kurias reikia suprasti ir isspresti smile.gif.

Nebulimija, o tu dar perziurek ka spintoj turi, gal nereiks po parduotuves begioti. Graziu akimirku ir daug komplimentu !

Dusele ir Bremen, jus rasot apie zemiausio lygio meile. kada myli su didele aistra. meile agresyvi, su dideliu jegos potencialu ir be galo skausminga. Aukstesnes pakopos meileje bega-vejasi jau nebera. yra ramybe ir pasitikejimas, meile nebedegina.

Kamius, o tavo tevas zino apie tavo vs ?ka jis i tai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As_sveikuole: 29 spalio 2010 - 02:09
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 10 29, 03:06)
Aukstesnes pakopos meileje bega-vejasi jau nebera. yra ramybe ir pasitikejimas, meile nebedegina.

Paguodei, vadinasi mes su savo diedu dabar kaip tik tokioj stadijoj....bo siandien ryte kazkaip man pasirode, kad jis man bais brangus blink.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
Pirmiausia pasidziaugsiu, kad siandien nuo pat ryto sypsausi ir strikineju.. kirba mintis, kad siandien bus viena is tu dvieju dienu metuose, kai yra noras nusluot parduotuves blush2.gif Labai noriu ka nors sau pasidovanot bigsmile.gif

Antra, galvojau reaguot ar ne i Sveikuoles zinute, nes , deja, as negaliu sutikt su tokia nuomone. Labai gerbiu ir myliu tave, Sveikuole, bet man nepriimtinas tavo poziuris visa laika gyvenima priimti kaip kancia (na, nuolatini lipima i kalna, nuolatini nauju virsuniu sturmavima).. Nezinau gerai tai ar bogai, gal dar nesu pasiekusi kazkokio reikalingo samones lygio blush2.gif , bet as i gyvenima ziuriu daug paprasciau.. praejo tas laikas (aciu Dievui), kai kazkam kazka nuolat irodinedavau .. dabar stengiuos gyventi "cia ir dabar", isnaudoti akimirka, o ne nuolat gyvent su mintim "va, dar padarysiu ta, paskui dr ana, o paskui jau leisiu sau pagyvent...". Ne, taip nebuna. Taip to tikrojo lauktojo gyvenimo zmones niekada ir nesulaukia, nes uzlipus i viena virsune pamatai, kad uz jos dar keturios ir tik dar statsnes ir dar aukstesnes... Taip, kiekvienas renkames savo kelia ir nera cia vieno teisingo, bet as jau geriau megausiuos zalia zole ir saulute kalno papedej, nei nubrozdintais keliais kopsiu snieguota virsune su mintim.. o ga ten ta mano laime. NE. Laime yra CIA ir DABAR.
Kalbant apie meile - visiskai su tavim sutinku. Nereikia priimt musu su Bremen paistalu kaip rimtos kalbos, na, mes gal tokie vejo pamusalai, niekaip neulaukiantys tos Didziosios meiles.. Nesu gyvenie nei kentejus del meiles labai, nei degus beprotiska aistra, nei as kazka vijausi , nei kokius kitus zaidimus zaidziau... g.gif .. Del to truputi liudna, na, bet.... mano akys vis dar stebi, sirdis -plaka..
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 10 29, 10:08)
Laime yra CIA ir DABAR.
Kalbant apie meile - visiskai su tavim sutinku. Nereikia priimt musu su Bremen paistalu kaip rimtos kalbos, na, mes gal tokie vejo pamusalai, niekaip neulaukiantys tos Didziosios meiles.. Nesu gyvenie nei kentejus del meiles labai, nei degus beprotiska aistra, nei as kazka vijausi , nei kokius kitus zaidimus zaidziau...  g.gif .. Del to truputi liudna, na, bet.... mano akys vis dar stebi, sirdis -plaka..

Tu teisi del laimes mirksiukas.gif
As gyvenime jei kentejau ir degiau tai tik is meiles doh.gif lotuliukas.gif ...va kokios mes visos skirtingos doh.gif Pas mane didziuju meiliu buvo bent 3 blink.gif , paskutine meile meileje lotuliukas.gif Bet as pasirinkau ta ramesne, subrendusia ir patikima, nors ta agresyvioji man visada arciau sirdies rolleyes.gif buvo. Gal su pragyventais metais atsiranda daugiau isminties g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 10 29, 07:10)
Paguodei, vadinasi mes su savo diedu dabar kaip tik tokioj stadijoj....bo siandien ryte kazkaip man pasirode, kad jis man bais brangus blink.gif


ne, gi jums prireike nnn metu , kad tai ivyktu .Pagal Sveikuoles teorija jus irgi priklausot žemesniam lygiui .
QUOTE(Dusele @ 2010 10 29, 08:08)
labas 4u.gif
Pirmiausia pasidziaugsiu, kad siandien nuo pat ryto sypsausi ir strikineju..

Nereikia priimt musu su Bremen paistalu kaip rimtos kalbos, na, mes gal tokie vejo pamusalai, niekaip neulaukiantys tos Didziosios meiles.. Nesu gyvenie nei kentejus del meiles labai, nei degus beprotiska aistra, nei as kazka vijausi , nei kokius kitus zaidimus zaidziau...  g.gif .. Del to truputi liudna, na, bet.... mano akys vis dar stebi, sirdis -plaka..

Pasakyk ta recepta , ir as noriu geros nuotaikos biggrin.gif .Linkiu ir toliau taip 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti