Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

Sveikos 4u.gif , visai atsitiktinai šią temą radau, maniau kad tik ligų skyriuje ji yra... Aš būsiu čia naujokė. Sergu bulimija, per kalėdas bus 2 metai, nesigydžiau niekur, norėčiau visai, bet neturiu laiko ir aplinkybės neleidžia, globoju jaunesnę sesę, dirbu, nors pati dar galima sakyti esu vaikas (18 m.), bet gyvenimas taip susiklostė kad turėjau pasiimti pertrauką moksle ir pasiimti laikinąją sesers globą. Pradėjau sirgti net gerai nežinau dėl ko, gal pirmoje vietoje didelę įtaką padarė tėvo per didelis griežtumas mano atžvilgiu, nes jaunesnei ir vyresnei sesėms nebuvo toks griežtas kaip man, patyčios ir savęs negerbimas. Nebuvau liekna niekad, aš jau gimiau nemaža smile.gif, tad tos patyčios ir būdavo dėl svorio visos. Neturėjau kam išsipasakoti ir pati buvau uždara, tad viskas laikėsi kol neprisikimšau ir nesugalvojau pradėti vemt. Stengiuosi tai daryti kuo rečiau, bet vis tiek kasdien vemiu, bet jau ne po 20-30 kartų kaip anksčiau doh.gif . O kaip jūs nustojot, kaip kovojat su persivalgymu?
Atsakyti
QUOTE(lemouriukas @ 2012 10 20, 01:07)
Sveikos  4u.gif , visai atsitiktinai šią temą radau, maniau kad tik ligų skyriuje ji yra... Aš būsiu čia naujokė. Sergu bulimija, per kalėdas bus 2 metai, nesigydžiau niekur, norėčiau visai, bet neturiu laiko ir aplinkybės neleidžia, globoju jaunesnę sesę, dirbu, nors pati dar galima sakyti esu vaikas (18 m.), bet gyvenimas taip susiklostė kad turėjau pasiimti pertrauką moksle ir pasiimti laikinąją sesers globą. Pradėjau sirgti net gerai nežinau dėl ko, gal pirmoje vietoje didelę įtaką padarė tėvo per didelis griežtumas mano atžvilgiu, nes jaunesnei ir vyresnei sesėms nebuvo toks griežtas kaip man, patyčios ir savęs negerbimas. Nebuvau liekna niekad, aš jau gimiau nemaža smile.gif, tad tos patyčios ir būdavo dėl svorio visos. Neturėjau kam išsipasakoti ir pati buvau uždara, tad viskas laikėsi kol neprisikimšau ir nesugalvojau pradėti vemt. Stengiuosi tai daryti kuo rečiau, bet vis tiek kasdien vemiu, bet jau ne po 20-30 kartų kaip anksčiau  doh.gif . O kaip jūs nustojot, kaip kovojat su persivalgymu?

Pirmiausia siūlau perskaityti visą temutę, rasi įdomios info, jei tingi visą, tai paskaityk bent jau nuo vidurio mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaubas, ka tevai su vaikas padaro. tokia jaunute.
nekovok su savimi, o pamilk, tikrai tavo kunas tau neliepia esti ir vemti, jis priesinasi tam visom isgalem. tik nekesdamos saves, mes ji taip baudziam. bet kunas ir vidinis as tai tas pats zmogus, visuma, viena be kito neegzistujanti, bent jau cia, negalima atskirti savo dalies ir ja kankinti.
susitaikyk su tuo, kad valgyti mums butina, tai nera nusikaltimas, bet tik tiek kiek butina. vemti nera naturalu, jei tu neapsinuodijai. pasistenk vengti saldumynu ir miltiniu (jie sukelia alkio priepuolius, del kuriu tu nesi kalta, bet vis del to paskui kaltini save) bei valgyti dazniau, kas 2-3 valandas. tai ko nori (isskyrus saldumynus) ir tiek kiek is tikruju nori
Atsakyti
Živilka, maladec, aš dar nelabai žinau kaip kitą guosti, kai pati tam š... plaukioju blush2.gif

O aš šiandien iš pat ryto padariau liapsusą doh.gif
Suglavojau, kad reikia išsivirti avižinių dribsių košę, ant jos viršaus užbarsčiau cinamoną su cukrum doh.gif , matyt tai buvo didžiulė klaida, nes labai greitai pasijautau soti, o dabar, pradėjus tik valandai, jaučiu vėl alkį blink.gif .
Bet aš nepasiduosiu, ištempsiu dar valandą, gersiu vandenį, kad tik nepramuštų man vėl doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 20, 09:56)
Živilka, maladec, aš dar nelabai žinau kaip kitą guosti, kai pati tam š... plaukioju  blush2.gif

O aš šiandien iš pat ryto padariau liapsusą  doh.gif
Suglavojau, kad reikia išsivirti avižinių dribsių košę, ant jos viršaus užbarsčiau cinamoną su cukrum  doh.gif , matyt tai buvo didžiulė klaida, nes labai greitai pasijautau soti, o dabar, pradėjus tik valandai, jaučiu vėl alkį  blink.gif .
Bet aš nepasiduosiu, ištempsiu dar valandą, gersiu vandenį, kad tik nepramuštų man vėl  doh.gif

taigi insulinas, gliukozes suoliai. tavo kaltes tik tiek, kad uzbarstei cukraus, del organizmo reakcijos tu nekalta. suvalgyk juodos duonos. ir nekankink saves, jei jau taip atsitiko, jei yra alkis, turi buti ir maistas. bet geriau sveikas ir normaliu kiekiu. mes valgom kai alkani, bet neturim valgyti, kai nealkani, kai liudna ar nori akys.bet jau turbut praejo ta ta valanda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 20 spalio 2012 - 12:42
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 20, 13:41)
taigi insulinas, gliukozes suoliai. tavo kaltes tik tiek, kad uzbarstei cukraus, del organizmo reakcijos tu nekalta. suvalgyk juodos duonos. ir nekankink saves, jei jau taip atsitiko, jei yra alkis, turi buti ir maistas.  bet geriau sveikas ir normaliu kiekiu. mes valgom kai alkani, bet neturim valgyti, kai nealkani, kai liudna ar nori akys.bet jau turbut praejo ta ta valanda

Kažkaip praėjo tas alkis, sulaukiau savo laiko ir pavalgiau normaliai, dabar jau trys valandos kai aš valgius ir dar nelabai noriu rolleyes.gif , kaip gera jausti tą sotumo jausmą
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Dekui uz palaikyma. Man jau kazkiek geriau... Sokolado tai persivalgiau visiems metams doh.gif per 3 dienas suvalgiau viena plytele, plius didziule plyta. Dziaugiuosi, kad atsiranda noras kazka veikt. Nes buvau uzsidepresavus, kad niekada nepasveiksiu ir pan, gimes drambliu skruzdele netapsi. Bet bent jau vidutini varianta galima pa bandyt blush2.gif Aisku, vos pamatau liekna mergina (o tai ivyksta, kai iseinu i zmones) nuziuriu nieksisku zvilgsniu, kodel ji gali but liekna, o as ne. Atsiprasau uz atviruma ax.gif

Lemouriukas, sveika prisijungus mirksiukas.gif Visos sios ligos prasideda nuo nemeiles sau, nepagarbos.. Linkiu, kad ismoktum myleti save 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Dingusi buvau savaitelei, bet malonu prisijungus matyti, jog cia vyksta gyvenimas, vienoms sekasi, kitoms visko buna. Man savaitele praejo gerai, kol nepapuoliau pas mama i svecius, to rezultatas sekmadienis (pasiruoskit sokui) - keturi cepelinai ir apie kila saldainiu! Na, dar gyvos, jau atsigavot po tokio sukretimo? smile.gif dabar visa savaite busiu irzli, juk svartykles puotos rezultat parode, kaip ir drabuziai:(. Gerai, kad savaitgali nusimato judesiuko, tai nebus kada galvoti.
gera sugrizti cia ir nusimesti nuo peciu visa sss, pasidaro lengviau.
Atsakyti
Sveikos

aš kaip ir normaliai laikausi, tik va šiandien vakare kažko nugrybavau lengvai, apie 19 val valgyti nenorėjau, bet iš to strioko, kad vis tiek greičiausiai kad užsimanysiu, paėmiau ir pavalgiau, nieko bloga, tik, svarbiausia, kad dar dabar jaučiuosi apsiėdusi ir išsipūtusi doh.gif , bet minčių apie vėmimą net neprisileidžiu, nors taip norėtūsi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

QUOTE(gyvenanti @ 2012 10 22, 21:36)
rezultatas sekmadienis (pasiruoskit sokui) - keturi cepelinai ir apie kila saldainiu! Na, dar gyvos, jau atsigavot po tokio sukretimo? smile.gif


Oj zinok maciau dar daugiau. Mano pietu norma su mazom poilsio minutem buvo 7 cepelinai! O kur dar pyragai ir tt doh.gif Taip kad zinok yra ir daugiau pasiekusiu cepelinu tema biggrin.gif

As jauciuosi siek tiek tvirciau. Nusprendziau pradeti normaliai reguliariai sportuoti (nesiojimas abonemento pinigineje nesiskaito). Bei maitintis taip, kaip priklauso, pagal dietologes rekomendacijas. Ech, sunku pradeti, bet juk viskas priklauso tik nuo manes... Baisu.. blush2.gif Atrodo ir taip lengva, bet kartu ir taip sunku...
Papildyta:
Cia i sporto tema rolleyes.gif

user posted image
Papildyta:
Net siurpai perejo skaitant 4u.gif Tureciau daugiau drasos, ta pati padaryciau.. Tik kad Lietuvoj jauciu mane suvalgytu..

Apkuni mergina, nusifotografavusi tik su bikiniu: mano apimtys ne jusu reikalas
Atsakyti
QUOTE(rudens_lapas @ 2012 10 23, 19:21)
Sveikos merginos  4u.gif
Oj zinok maciau dar daugiau. Mano pietu norma su mazom poilsio minutem buvo 7 cepelinai! O kur dar pyragai ir tt  doh.gif Taip kad zinok yra ir daugiau pasiekusiu cepelinu tema  biggrin.gif

As jauciuosi siek tiek tvirciau. Nusprendziau pradeti normaliai reguliariai sportuoti (nesiojimas abonemento pinigineje nesiskaito). Bei maitintis taip, kaip priklauso, pagal dietologes rekomendacijas. Ech, sunku pradeti, bet juk viskas priklauso tik nuo manes... Baisu..  blush2.gif Atrodo ir taip lengva, bet kartu ir taip sunku...

Oi, aš gal 7 cepelinų nesu surijus vienu metu, bet šitas jos parašytas kiekis, mano akimis juokingas biggrin.gif , galėčiau suėsti daug daaaau daugiau, tik va kg saldainių gal nelabai schmoll.gif
-------
Šaunuolė, sportas kažkiek pradės mastyti teisinga linkme
O dėl dietologės, nežinau, nežinau, aš turėjau reikalų su dietologe ir ką, nepavyko man, sekėsi tik kurį laiką, nes organizmas buvo jau taip išderintas, kad aš nesugebėdavau iškentėti tris valandas nevalgiusi, todėl ir neatlaikiau verysad.gif ir dabar supratau, kad pirma turiu išgydyti savo medžiagų apykaitą, o tada bus galima kalbėti ir apie dietologės paslaugas.

Na jau įsitikinau, jei per dieną valgau kas 2 val regureliai, neišlakstu taip stipriai, nesuvalgau tiek daug, vakare nesijaučiu žveriškai alkana, galiu išbūti nevalgiusi. Tas man labai patinka. Ir dar pastebėjimas, kad svoris jau visą savaitę stovi vietoje, jis nebeauga wub.gif , gal vis tik tai tikrai dėl to, kad nebevemiu, nes ir nesuėdu tiek daug, nes žinau, kad vemti negalėsiu smile.gif

Živlika, o kaip man vakare elgtis, jei matau, kad valgyti jau nebenoriu, o dar tik kokios 19 val. ką daryti, nevalgyti, ar užkąsti nors truputi?
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2012 10 25, 10:36)
Oi, aš gal 7 cepelinų nesu surijus vienu metu, bet šitas jos parašytas kiekis, mano akimis juokingas  biggrin.gif , galėčiau suėsti daug daaaau daugiau, tik va kg saldainių gal nelabai  schmoll.gif
-------
Na jau įsitikinau, jei per dieną valgau kas 2 val regureliai, neišlakstu taip stipriai, nesuvalgau tiek daug, vakare nesijaučiu žveriškai alkana, galiu išbūti nevalgiusi. Tas man labai patinka. Ir dar pastebėjimas, kad svoris jau visą savaitę stovi vietoje, jis nebeauga  wub.gif , gal vis tik tai tikrai dėl to, kad nebevemiu, nes ir nesuėdu tiek daug, nes žinau, kad vemti negalėsiu  smile.gif

Živlika, o kaip man vakare elgtis, jei matau, kad valgyti jau nebenoriu, o dar tik kokios 19 val. ką daryti, nevalgyti, ar užkąsti nors truputi?

nelabai supratau klausimo. cia ta prasme , kad jei veliau isalksi, jau per velu bus valgyti? Ar cia 19 valanda tau pagal laika reikia valgyti?
gal reiketu kol kas pasilaikyti tu 2 valandu periodo, kad uztvirtinti, tai reiskia truputi uzkasti, geriau baltyminio ar darzoviu. o paskui kai jau tikrai mokesi pazinti alkio ir sotumo signalus, tai vadovautis organizmo poreikiais, jei alkana valgai, nealkana nevalgai. turetum pati pajusti, kad jau gerai sugebi suprasti tikra alki ir tikra sotuma.
Atsakyti