Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(kutuce @ 2012 10 18, 12:35)
Kur visos dingusios?

Aš jaučiuosi gana neblogai  smile.gif , padėtį kol kas valdau, kad tik kuo ilgiau man tai gautųsi  doh.gif

tai ir saunuole
Atsakyti
Nu suvalgiau vietoj vienos kriaušės - dvi doh.gif ir pirmą kartą per visą tą laiką, pasijautau apsiėdusi blink.gif , kai anksčiau keturias tokia suvarydavau doh.gif

Živilka, o jei vis tik kartais to saldumyno norisi, ką geriausia valgyti
Nes aš perku vaikui URIGOS surelius su aguonom, kartais pati suėdu vieną, jie man tokie skanūs wub.gif
Ir parašyk, kam tu ten alergiška?
Atsakyti
Kariauju su savim, kad neišvemt tų kriaušių cool.gif , nes taip skrandį rauną, kad negaliu
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 18, 13:46)
Nu suvalgiau vietoj vienos kriaušės - dvi  doh.gif  ir pirmą kartą per visą tą laiką, pasijautau apsiėdusi  blink.gif , kai anksčiau keturias tokia suvarydavau  doh.gif

Živilka, o jei vis tik kartais to saldumyno norisi, ką geriausia valgyti
Nes aš perku vaikui URIGOS surelius su aguonom, kartais pati suėdu vieną, jie man tokie skanūs  wub.gif
Ir parašyk, kam tu ten alergiška?

kas ten tera tos dvi kriauses, baika. nevemk
as nezinau , kokie saldumynai geriau ,nes geriau jau ju is viso nevartoti. nu siaip gal geriau surelis, nei pyragas, nes ten bus dar ir miltu. o surelyje yra baltymu, tai sotumo ilgiau duos.

aj, sedziu alkana, nes nerandu ka valgyti. didziausia netolerancija kiausiniams ir pieno produktams. va be tu tai tragedija, apsirodo visur reikia, ar grietines, ar sviesto ,ar kefyro kokio uzsigerti.
toliau vidutinio stiprumo gliutenui, kvieciams, rugiams, kukuruzams, mielems. tai cia atkrenta visi kepiniai, taip pat viskas kas konservuota ir saldu, nes yra mieles. is kruopu liko tik grikiai, soros ir ryziai, nes anie be gliutene, nu bet be pieno ir sviesto saukstelio as ju neikisu i save.

tai papt dar nestiprus netoleravimas paprikoms, cesnakams, arachisams, ankstiniams, krevetems.

galima valgyti visa mesa, zuvi, praktiskai visas darzoves, nepernokusius ir ne per saldzius vaisius. lygtai ir nemazai. tai pietum problemos dideles nematau, ale kai reikia dar pusrycius, vakariene, uzkandzius doh.gif sriubos be grietines, salotos be grietines, majonezo, tai visi mano zinomi patiekalai krenta is raciono sad.gif
nu pvz pietums vakar valgiau balandeli, ale be man iprasto kefyro gerklej strigo
Atsakyti
Sveikos merginos.

Jauciuosi labai blogai. Kelios dienos kaip nutrukau, nebeziuriu, ka valgau, kemsu ir nezinau, kaip sustot. Pavargau as jau. Tas storumas, tas kuno sunkumas, tas pilvas, ta isvaizda, su kuria reikia miegoti, keltis, dirbti ir tt. Galeciau, miegociau ir nesikelciau is lovos. Darbe sunku susikaupt, bendros savijautos deka krito mano rezultatai.

Nepykit. Issisaliau. Dziaugiuos uz tas, kurios laikos.
Atsakyti
QUOTE(rudens_lapas @ 2012 10 18, 19:26)
Sveikos merginos.

Jauciuosi labai blogai. Kelios dienos kaip nutrukau, nebeziuriu, ka valgau, kemsu ir nezinau, kaip sustot. Pavargau as jau. Tas storumas, tas kuno sunkumas, tas pilvas, ta isvaizda, su kuria reikia miegoti, keltis, dirbti ir tt. Galeciau, miegociau ir nesikelciau is lovos. Darbe sunku susikaupt, bendros savijautos deka krito mano rezultatai.

Nepykit. Issisaliau. Dziaugiuos uz tas, kurios laikos.

mano irgi figura tragedija, nutukusi kaip reikals, bet bandau spresti kitaip, neesdama, nevemdama. nezinau ka patarti, kai nutruksti, patarimaai mazai ka padeda. bet tas preaeina ir vel mastia, kaip pradeti normalizuotis, tada ir pasikliauk patarimais. laikykis, ne tu viena tokia
Atsakyti
QUOTE(rudens_lapas @ 2012 10 18, 19:26)
Sveikos merginos.

Jauciuosi labai blogai. Kelios dienos kaip nutrukau, nebeziuriu, ka valgau, kemsu ir nezinau, kaip sustot. Pavargau as jau. Tas storumas, tas kuno sunkumas, tas pilvas, ta isvaizda, su kuria reikia miegoti, keltis, dirbti ir tt. Galeciau, miegociau ir nesikelciau is lovos. Darbe sunku susikaupt, bendros savijautos deka krito mano rezultatai.

Nepykit. Issisaliau. Dziaugiuos uz tas, kurios laikos.

Laikykis, atsiėsk kiek telpa ir kai atsigausi, pradėk laikytis čia minėtų rekomendacijų.
Nežinau, kiek ilgai tai tęsis, bet man tai patinka. Vakar vakare norėjau ką nors suėsti, bet kai pagalvojau, kad šiandien vėl galėsiu valgyti tiek kiek noriu, praėjo ir noras valgyti smile.gif
Aišku matysim kas bus kai artės PMS doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 19, 09:50)
Laikykis, atsiėsk kiek telpa ir kai atsigausi, pradėk laikytis čia minėtų rekomendacijų.
Nežinau, kiek ilgai tai tęsis, bet man tai patinka. Vakar vakare norėjau ką nors suėsti, bet kai pagalvojau, kad šiandien vėl galėsiu valgyti tiek kiek noriu, praėjo ir noras valgyti  smile.gif
Aišku matysim kas bus kai artės PMS  doh.gif

nu ir kaip kiekiai, normalus? jei jau nuo dvieju kriausiu skrandis stojo, tai matyt apsitrauke?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 19, 10:16)
nu ir kaip kiekiai, normalus? jei jau nuo dvieju kriausiu skrandis stojo, tai matyt apsitrauke?

Kiekiai dar palyginus nemaži, bet jau pavalgius tiek kiek parastai suvalgydavau, jaučiuosi gerokai apsiėdus, tai pamažu pradėsiu mažinti, nespo tų dviejų valandų nebūnu tokia išalkus, todėl nenoriu tiek daug maisto valgyti
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 19, 10:34)
Kiekiai dar palyginus nemaži, bet jau pavalgius tiek kiek parastai suvalgydavau, jaučiuosi gerokai apsiėdus, tai pamažu pradėsiu mažinti, nespo tų dviejų valandų nebūnu tokia išalkus, todėl nenoriu tiek daug maisto valgyti

tai jo ,savaime tos piorcijos sumazes. bet iteig sau, akd tu pati taip nori, kad valgai kiek nori (o realiai tai juk maziau ir nori) , kad vel nesigautu kaip koks ribojimas
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 19, 12:43)
tai jo ,savaime tos piorcijos sumazes. bet iteig sau, akd tu pati taip nori, kad valgai kiek nori (o realiai tai juk maziau ir nori) , kad vel nesigautu kaip koks ribojimas

Ne ne, neriboju savęs, valgau tiek kiek noriu, man svarbiausia, kad nors kuriam laikui pajaust tą sotumo jausmą, tada jau nebebūna taip baisu.
Ir žinok, man rodos, kai jau keletą dienų nevėmiau, tai ir to žvėriško alkio nebejaučiu, kuris protą aptemdo. Nors gal dar labai anksti apie tai kalbėti g.gif
Atsakyti
kelios dienos jau pasiekimas, o juk tai tik pradzia?
man lyhgiai taip pat padejoo, ne medikai ,o tie, kas tai patyre.
Atsakyti