Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(rudens_lapas @ 2012 10 16, 21:46)
Na ką.. Šiandien praėjo visai neblogai, jei ne vakaras. Sukirtau vakare sumuštinį bei pusantro twixo  doh.gif Vat sėdžiu ir mąstau: bausti save ar ne. Kaltint ar ne. Priimt kaip normalų dalyką ar iš tos serijos ir vėl nieko neišėjo... Nežinau, labai dvejopa...

Klausykit, norėjau paklaust, kaip Jums valgymas viešumoje? Nu man kažkoks stresas kaskart. Jei valgau pietus, kompleksuoju, kad daugiausia ir kad visi žiūri.. Jei užkandžiauju, toks jausmas, kad didžiausią nusikaltimą darau, kad man visiškai nedera to daryt, nes ir taip pakankamai stora. Na bet kitaip neišeina, nes jei nevalgau ir neužkandžiauju, vakare grįžus namo galiu dramblį praryt... Kaip Jūs su tuo susidorojat?

Ne taip jau ir baisiai čia nusikaltai, kad pykti reiktų ant savęs 4u.gif . Tik stenkis vakarais šokoladukų nevalgyt - ant savęs tik dėl to labiau pyksti. Juk jei būtum du sumuštinius suvalgius nepyktum taip ant savęs spėju g.gif
Man irgi valgymas viešumoje sunkokas. Na nebent salotas kokias valgau. O jeigu tik kokį pyrago gabaliuką ar ką pan. tai tikrai atrodo, kad kiti žiūri - kiek tu čia valgyt gali....
Atsakyti
Manau, kad visai neverta savęs bausti. Aš šiandien taip pat gerą pusę riestainio sulapnojau. Bet užtat nebuvo priepuolio. Visų pirma bandysiu bent 2 savaites ar mėnesį ištverti be priepuolių, o jau tada kiek įmanoma riboti saldumynus. Baisiausias jausmas man, kai per tuos nelemtus persivalgymus imu taip neapgalvotai viską valgyt, kad net kartais pagaunu save skubančią suvalgyt tam, kad mano pačios mintys manęs neatkalbėtų nebevalgyt... doh.gif Šiandien kad ir nesilaikiau valgymo kas 3h, bet valgiau ramiai, apgalvotai. smile.gif
O dėl valgymo viešumoje - visuomet gėdijuosi. Kaip jau sakiau, neturiu antsvorio, bet vistiek atrodo, kad visi stebi kiekvieną tavo kąsnį, kad žiūri, kaip ir kiek valgai. doh.gif Kokioj kavinėj užsisakai salotas, tai toks jausmas, kad visi galvoja O, šita apsimeta, kad dietos laikos ar pan. Jei užsisakai picą, toks jausmas, kad visi galvoja Šita ir taip stora, kiek ji gali tas picas valgyt. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievsius: 16 spalio 2012 - 21:26
Tikrai taip, nuo persivalgymų apsaugo. Bet aš turiu omenyje, kad pavyzdžiui darbe man valgymas kelia didžiulį stresą. Visų pirma, kad ten visos lieknos ir pastoviai laikosi vieno kąsnio dietų. O aš atsinešusi normalią porciją jaučiuosi apsirijėlė. Arba net užkandžiaudama vaisių ar jogurtą. Arba kad ir kitur. Jei aš jau stora, tai nenusipelniau torto ar pyrago, ar sočios porcijos. Regis, jei kas pažiūrės taip ir pasmerks. Bet čia jau matyt mano kažkokia įsivaizduojama problema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenanti @ 2012 10 16, 22:15)
Kitas reikalas, jei vyksta koks susibėgimas su švedišku stalu.

Aš va irgi jei koks švediškas stalas ar pan. tai įsidedu žuvies, kurią nelabai mėgstu, salotų, o pagrinde vyną gurkšnoju ir stengiuosi bendrauti kuo daugiau, o jei užkąsti reikia, tai tik iš savo lėkštės jos nepapildant daugiau iš naujo.
Atsakyti
Matau, kad daugumai taip kaip man 4u.gif Tik klausimas, kaip to atsikratyt, nes slegia tokios mintys siaubingai...
Atsakyti
QUOTE(rudens_lapas @ 2012 10 16, 22:24)
Tikrai taip, nuo persivalgymų apsaugo. Bet aš turiu omenyje, kad pavyzdžiui darbe man valgymas kelia didžiulį stresą. Visų pirma, kad ten visos lieknos ir pastoviai laikosi vieno kąsnio dietų. O aš atsinešusi normalią porciją jaučiuosi apsirijėlė. Arba net užkandžiaudama vaisių ar jogurtą. Arba kad ir kitur. Jei aš jau stora, tai nenusipelniau torto ar pyrago, ar sočios porcijos. Regis, jei kas pažiūrės taip ir pasmerks. Bet čia jau matyt mano kažkokia įsivaizduojama problema  doh.gif

Darbe dažniausiai valgau viena užsidariusi virtuvėlėje ir atsinešu tik labai nedaug maisto, kad nepersivalgyčiau. Kartais žinoma važiuoju pietauti su visais kur.
Kvailiausia, kad kai švenčiam gimtadienius būna visada saldumynų ir visko, tai visi valgo tik pasveikinus jubuliatą, o aš tik kai visi išsiskirsto paslapčiom nueinu torto gabaliuką įsidėti, nes nu neprisiverčiu visiems matant eiti įsidėti ir valgyti... doh.gif
Atsakyti
O aš nekreipiu dėmesio, ar kas mane stebi, ar ne, jei noriu valgyti, tai ir valgau, nesvarbu ar tai balius, ar pietūs darbe.
Bet stengiuosi į bet kokią šventę eiti pavalgiusi, tada nepuolu ryti visko iš eilės
Atsakyti
Man tas eiti pavalgius negalioja verysad.gif Vis tiek akys mato ir nori. Tai gaunasi meškos paslauga. Jau esu pavalgius, bet dar valgau. doh.gif
Atsakyti
Aš dar darydavau taip, edu ėdu per balių, pajaučiu, kad jau nebetelpa, nueinu į wc, apsitvarkau ir toliau vėl ėdu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 16, 22:44)
Aš dar darydavau taip, edu ėdu per balių, pajaučiu, kad jau nebetelpa, nueinu į wc, apsitvarkau ir toliau vėl ėdu  cool.gif

as irgi taip darydavau. dieve dieve, koks briedas
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 17, 10:34)
as irgi taip darydavau. dieve dieve, koks briedas

Ir iki ko mes daėjom... doh.gif
Atsakyti
Kur visos dingusios?

Aš jaučiuosi gana neblogai smile.gif , padėtį kol kas valdau, kad tik kuo ilgiau man tai gautųsi doh.gif
Atsakyti