Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

Nu va, sėdžiu prie kompo ir mastau, kuo užsiimti ir mintis nukreipti nuo virtuvės. Kolkas ramiai laikausi. Grįžau namolio alkana kaip vilkas, nes ryte spėjau tik arbatos išgerti važiuojant, o grįžus pasigaminto maisto jau neberadau (maniškis išsinešė į darbą matyt), tai beliko vienas pasirinkimas - obuolių pyragas. Dar užsidėjau ledų ir pasigardžiuodama suvalgiau taip skaniai. Kitaip žinau, kad suvalgius ką kitą sėdėčiau ir mastyčiau vien apie desertą, o dabar ramu, kai nuo jo pradedi:). Šiandien jaučiuosi stipri, tikiuosi tai išliks iki naktužės;)
Atsakyti
QUOTE(gyvenanti @ 2012 10 16, 13:28)
Nu va, sėdžiu prie kompo ir mastau, kuo užsiimti ir mintis nukreipti nuo virtuvės. Kolkas ramiai laikausi.  Grįžau namolio alkana kaip vilkas, nes ryte spėjau tik arbatos išgerti važiuojant, o grįžus pasigaminto maisto jau neberadau (maniškis išsinešė į darbą matyt), tai beliko vienas pasirinkimas - obuolių pyragas. Dar užsidėjau ledų ir pasigardžiuodama suvalgiau taip skaniai. Kitaip žinau, kad suvalgius ką kitą sėdėčiau ir mastyčiau vien apie desertą, o dabar ramu, kai nuo jo pradedi:). Šiandien jaučiuosi stipri, tikiuosi tai išliks iki naktužės;)

Nežinau ar tu čia gerai padarei su tuo pyragu ar negerai, bet svarbu, kad tu laiminga thumbup.gif

O aš šiandien valgau kas dvi valandas, nu ir nepatikėsite, jau praėjo dvi valandos, o aš dar valgyti nenoriu thumbup.gif , bet gal todėl, kad kiaušinį valgiau, jis sotus g.gif . Nesvarbu, dabar išsiviriau sriubytės ir už kokio pusvalandžio eisiu lapnoti,
Šiaip gal ir neblogai į valandas suskirstyta diena, nes pastebėjau, kad tas dvi valandas išbūt ko nors neįsimetus į burną - gana sudėtinga
Atsakyti
Maisto naudingumo atžvilgiu pyragas nekoks pasirinkimas, bet psichiškai jaučiuosi gerai. Pas mane su saldumynais tokia situacija, jog visokius skanėstus tenka gaminti bent tris kartu per savaite, mat maniškis pusryčiams valgo tik saldumynus arba nieko iki pietų. Tad nesveiko cukraus ir riebalų nuolat gaunu.
Džiaugiuosi, kutuce, kad tau taip sekasi. Laikau kumččius, kad taip ir toliau.
Gal galėtumėt pasidalinti, kaip sekėsi su liga nėštumo laikotarpiu? Jau rimtai pamastau apie mažą stebukliuką, tik baisoka dėl šios nesamonės
Atsakyti
QUOTE(gyvenanti @ 2012 10 16, 14:30)
Maisto naudingumo atžvilgiu pyragas nekoks pasirinkimas, bet psichiškai jaučiuosi gerai. Pas mane su saldumynais tokia situacija, jog visokius skanėstus tenka gaminti bent tris kartu per savaite, mat maniškis pusryčiams valgo tik saldumynus arba nieko iki pietų. Tad nesveiko cukraus ir riebalų nuolat gaunu.
Džiaugiuosi, kutuce, kad tau taip sekasi. Laikau kumččius, kad taip ir toliau.
Gal galėtumėt pasidalinti, kaip sekėsi su liga nėštumo laikotarpiu? Jau rimtai pamastau apie mažą stebukliuką, tik baisoka dėl šios nesamonės

Na saldumynų ir aš neatsisakau blush2.gif
------
Nėštumo, kuris buvo prieš tris metus metu, laikiausi puikiai, nevėmiau, nepersyvalgydavau, kažkaip nebuvo noro, o po gimdymo vėl grįžo viskas atgal verysad.gif . Šio nėštumo metu, kuris baigėsi prieš tris mėnesius - jau pjoviau grybą kaip reikiant, ėdžiau - vėmiau, ėdžiau - vėmiau ir vis kaliau sau į galvą, kad tai paskutinis tavo nėštumas, tad ėsk kiek tik gali ir kiek telpa, atsisėsk visiems laikams, nes kai pagimdysi teks grįžti į doros kelia, jei nenori būt stora doh.gif . Kaip pagimdžiau, laikiausi puikia, bet hormonai susitvarkė ir po dviejų mėnesiu vėl pradėjau ėsti, rezultatas - per vieną mėnesį plius 6 kg, todėl ir susimąsčiau, kad nieko čia nebus, kažką reikia daryti
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 16, 14:48)
Na saldumynų ir aš neatsisakau  blush2.gif
------
Nėštumo, kuris buvo prieš tris metus metu, laikiausi puikiai, nevėmiau, nepersyvalgydavau, kažkaip nebuvo noro, o po gimdymo vėl grįžo viskas atgal  verysad.gif . Šio nėštumo metu, kuris baigėsi prieš tris mėnesius - jau pjoviau grybą kaip reikiant, ėdžiau - vėmiau, ėdžiau - vėmiau ir vis kaliau sau į galvą, kad tai paskutinis tavo nėštumas, tad ėsk kiek tik gali ir kiek telpa, atsisėsk visiems laikams, nes kai pagimdysi teks grįžti į doros kelia, jei nenori būt stora  doh.gif . Kaip pagimdžiau, laikiausi puikia, bet hormonai susitvarkė ir po dviejų mėnesiu vėl pradėjau ėsti, rezultatas - per vieną mėnesį plius 6 kg, todėl ir susimąsčiau, kad nieko čia nebus, kažką reikia daryti

saldumynai tikrai labai kliudo kontroliuoti apetita.

va ir irodymas tau paciai, kad edimas ir vemimas svori tik augina

o kaip tu po Gusto buvai svori numetus?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 16, 18:17)
saldumynai tikrai labai kliudo kontroliuoti apetita.

va ir irodymas tau paciai, kad edimas ir vemimas svori tik augina

o kaip tu po Gusto buvai svori numetus?

tame ir esmė, kai nevalgai, krenta cukraus kiekis kraujyje ir tuomet žiauriai norisi saldaus
----------
Va va aš jau tą ir pati pastebėjau cool.gif , šitiek vargo, o naudos nulis doh.gif
----------
oi po gusto vėl ta sušikta chazano dieta man padėjo numest svorio, bet paskui tas badavimas kaip pramušė, tai pramušė, dar dabar negaliu susitvarkyti, o ir nėštumo metu negalėjau jau valdytis doh.gif , ėdžiau tikra ta žodžio prasme, nes ja buvau nusiėdus ir nusivėmus ir priaugus tiek kokia važiavau gimdyt, todėl pasirinkau drąstišką svorio metimo būdą, kuris tikrai veiksmingas, bet tik tam tikrą laiką, paskui jau kaip deda atgal, tai deda, užtenka tik vieną kartą sugriešinti iiiiiiirrrrr pašlo pakatila doh.gif
Atsakyti
nu jo , chazano dieta visiskas briedas, ten kaloriju gal kokie 800 per para, ir visada viskas tas pats. as kazkai pgalvojau ,kad tu buvai atradus savo sveika metoda. velgi, ta pati taisykle, organizmas savo visada atsiima, kaip bebutu apmaudu mums
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 16, 20:01)
nu jo , chazano dieta visiskas briedas, ten kaloriju gal kokie 800 per para, ir visada viskas tas pats. as kazkai pgalvojau ,kad tu buvai atradus savo sveika metoda. velgi, ta pati taisykle, organizmas savo visada atsiima, kaip bebutu apmaudu mums

Ir aš galvojau, kad atradau jį, bet tai buvo neteisingas kelias, deja 4u.gif
Netgi turiu vienos mums žinomos dietologės meniu man sudarytą, pradžia buvo nebloga, paskui nėštumas, o paskui jau nebesugebėjau jo laikytis, nors valgyti reikėjo kas tris valandas, aš to nesugebėjau daryti, kai tuo tarpu chazano dietos laikydamasi sugebėjau valgyti kas 5 valandas ir tik tris kartus per parą doh.gif , šita dieta ir sugadino viską, ką tik galėjo sugadinti, taip išderino organizmą per tą trumpą laiką, kad iki dabar niekaip negaliu susiimti
Bet žinok tavo pasiūlytas būdas, valgyti kas dvi valandas man vis labiau patinka, aišku, per daug vilčių neteikiu, bet vis šis tas, nes jei tik pradedu per anksti džiaugtis, viskas virsta fiasko, todėl nenoriu dabar per daug kažko tikėtis. Kažkaip esu nusivylusi ir jau sugebėjau suprasti, kad niekas niekada nepasikeis, kad aš nepasveiksiu ir jau nebebūsiu normalaus sudėjimo verysad.gif
Atsakyti
Tas valgymas kas dvi valandas geras dalykas. Mano viena draugė taip bevalgydama sugebėjo svorio numesti, nes jos chaotiškas gyvenimo ritmas svorui ir atsiliepė. Bandžius ir aš esu, bet man tokio grafiko laikytis nepavyko.

Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 16, 20:49)
Ir aš galvojau, kad atradau jį, bet tai buvo neteisingas kelias, deja  4u.gif
Netgi turiu vienos mums žinomos dietologės meniu man sudarytą, pradžia buvo nebloga, paskui nėštumas, o paskui jau nebesugebėjau jo laikytis, nors valgyti reikėjo kas tris valandas, aš to nesugebėjau daryti, kai tuo tarpu chazano dietos laikydamasi sugebėjau valgyti kas 5 valandas ir tik tris kartus per parą  doh.gif , šita dieta ir sugadino viską, ką tik galėjo sugadinti, taip išderino organizmą per tą trumpą laiką, kad iki dabar niekaip negaliu susiimti
Bet žinok tavo pasiūlytas būdas, valgyti kas dvi valandas man vis labiau patinka, aišku, per daug vilčių neteikiu, bet vis šis tas, nes jei tik pradedu per anksti džiaugtis, viskas virsta fiasko, todėl nenoriu dabar per daug kažko tikėtis. Kažkaip esu nusivylusi ir jau sugebėjau suprasti, kad niekas niekada nepasikeis, kad aš nepasveiksiu ir jau nebebūsiu normalaus sudėjimo  verysad.gif

tikrai viskas bus , kaip nori, net as tuo tikiu, tikrai storesne esu, tik nebevemiu ir nebeedu.
jei ir nutruksi, grizk prie to pacio, normalu nutrukti ,kai esi susigadinusi su dietom apykaita ir mastyma ,as ta supratua, kalte del nutrukimu dingo, tada ir jie pranyyko, na aisku per pms visko buna, kad priedu, ale nei sazine grauzia, nei vemti einu. ir tau tai pbus.
Papildyta:
QUOTE(gyvenanti @ 2012 10 16, 21:37)
Tas valgymas kas dvi valandas geras dalykas. Mano viena draugė taip bevalgydama sugebėjo svorio numesti, nes jos chaotiškas gyvenimo ritmas svorui ir atsiliepė. Bandžius ir aš esu, bet man  tokio grafiko laikytis nepavyko.

tikrai padeda. bet as pati mazdaug kas 3 valgau, kartais kas dvi, tai ir nepriedu kaip karve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 16 spalio 2012 - 20:45
Sveikos 4u.gif

Pasijungiu pas Jus vakarais tik po darbo, nes darbe negaliu..

Na ką.. Šiandien praėjo visai neblogai, jei ne vakaras. Sukirtau vakare sumuštinį bei pusantro twixo doh.gif Vat sėdžiu ir mąstau: bausti save ar ne. Kaltint ar ne. Priimt kaip normalų dalyką ar iš tos serijos ir vėl nieko neišėjo... Nežinau, labai dvejopa...

Klausykit, norėjau paklaust, kaip Jums valgymas viešumoje? Nu man kažkoks stresas kaskart. Jei valgau pietus, kompleksuoju, kad daugiausia ir kad visi žiūri.. Jei užkandžiauju, toks jausmas, kad didžiausią nusikaltimą darau, kad man visiškai nedera to daryt, nes ir taip pakankamai stora. Na bet kitaip neišeina, nes jei nevalgau ir neužkandžiauju, vakare grįžus namo galiu dramblį praryt... Kaip Jūs su tuo susidorojat?

Atsakyti
Man valgymas viešumoje netgi išeina į naudą. Juk dažniausiai užsisakai porciją ne daugiau, kokį desertą (be cukraus negaliu). Kitas reikalas, jei vyksta koks susibėgimas su švedišku stalu. Kartais papuola, kad pastebiu, jog suku ratu tai viena, tai kitą ragaudama. Tad stengiuosi pasiimti lėkštę, į ją susidėti ką norisi paragauti ir visą vakarą tik iš jos imti, kai ką atiduoti vyrui, nes aišku įsidedu per daug. Ir kas svarbiausia, dėmesį nukreipiu į bendravimą. Neigiamų emocijų man nekelia, greičiau nuramina, kad nepersivalgysiu ar visai nieko nevalgysiu, nes ir viena ir kita pastebėta gali būti. Tad jaučiuosi saugesnė.
Atsakyti