Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 18:10)
Mintys tavo tokios padrikos, nelabai supratau ką norėjai pasakyti  smile.gif

Jo... biggrin.gif trumpai tariant - buvo gerai, laikiausi, jau atrodė kad sveikstu, bet vėl atkritau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2012 10 15, 18:21)
Jo... biggrin.gif  trumpai tariant - buvo gerai, laikiausi, jau atrodė kad sveikstu, bet vėl atkritau doh.gif

Tame ir esmė, kad be medikų pagalbos tera kuri išsikapsto, jau atrodo viskas gerai, viskas tobula ir tik bac iš pašonės kas nors ir vėl prasideda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 15:35)
Gali būti, bet aš vis tiek galvoju, kad vakare vis tik reikia prisilaikyti ir sakykim nuo kokių 19 val. jau nieko į burną nesidėti, ar ne  mastau.gif

ziurint kada eini miegoti, jei labai velai, tai gal ir gali dar ko valgyti. net dietologai rekomenduoja likus 2 valandom iki miego nebevalgyti, o ta nevalgyma po 18 ar 19 nelabai akcentuoja.
siaip valgant kas 2 valandos ka nori ir kiek nori (ne akys, o organizmas is tikro ko nori ir kiek) vakare neturetu noretis vlagyti. nebent pirmom dienom ,kol neatpratus dar.

QUOTE(Karelija @ 2012 10 15, 17:22)
Ech, nesąmonė... buvau galutinai nusprendusi baigti "žaidimus", kurį laiką laikiausi (keletą savaičių - man čia daug), svorio priaugau, nes nebeidavau į tuoletą po kiekvieno valgio, jaučiausi visai graži ir šauni, ėmiau save pamilti ir nebetokią liekną kaip anksčiau, tik nervindavo komentarai iš aplinkinių kaikurių. Žinoma jie atsargūs tokie, bet man giliai į širdį smigo. Dabar ruošiuosi į kelionę su žmonėmis, kurie mane matė prieš metus, kuomet buvau laaaabai įklimpusi, bet liekna. Prisižadėjau per kelias savaites numesti bent keletą kg, kad nebūtų šoko didelio jiems (per tą laiką priaugau 6-7kg, o mano ūgis mažas). Tai ką....žinoma vėl per savo dietinimasi prisižaidžiau ir vis giliau klimpstu...net pikta. Velnias! Praeis kelionė- mesiu tuos bajerius ir nesvarbu, kad sustorėsiu vėl...atsibodo.
Kaip jūs su komentarais visokiais taikotės?
Ar nustojusios "žaistis" nepriaugate svorio?

jei zinotume, kiek mazai mes rupime kitiems, taip nepergyventume. o 6-7 kg tai baika, nieks nepastebes. be to , tu nezinai, ar tie zmones per metus nieko nepriaugo. geriau neklimpk
as tai bijau sutikti klasiokus ar grupiokus, nes svoris mano padvigubejo, neperdedant. va cia tai jau aisku pagalvotu nu ir nu, tai labai skaudu apie tai mastyti.
kai jau pasieki tam tikra svorio riba, paprastai niekas nebekomentuoja, stora ir stora. tik save myleti sudetingiau.

as tai sestaidieni pasidariau maisto netoleravimo testa. tai zinokit persivalgyti man dabar negresia, nes mazai ka galima. tiksliau nemazai ka, bet kai negalima pieno, kiausiniu ir grudu, tai mano receptu racionas visai nieko nebeatitinka. kai permastysiu , perdeliosiu ,manau , viskas bus ok, bet kai pirmos dienos, tai kapec, parinuosi, noriu esti, o nieko nenoriu is to ka galima . koks ten persivalgymas lotuliukas.gif nors as ir taip jau labai retai bepersivalgydavau.
Papildyta:
QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 19:04)
Tame ir esmė, kad be medikų pagalbos tera kuri išsikapsto, jau atrodo viskas gerai, viskas tobula ir tik bac iš pašonės kas nors ir vėl prasideda  verysad.gif

zinok, kai as cia intensyviai kabedavau, buvo merginu, kurios lankesi pas medikus, tai ne ka daugiau ir tepadedavo. antidepresantu parasydavo ir tiek. labiau padedavo pasveikusiuju patarimai.
Atsakyti
Živilka, o kodėl savo svorio neišjudini?
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 19:45)
Živilka, o kodėl savo svorio neišjudini?

nezinau. gal atsakymmas tikrai maisto netoleravime. daug vartojau produktu, kurie man netinka. dar hiperinsulinemija ir atsparumas insulinui. kai gydytoja kur testa daro ,apsake, kad netoleruojam omaisto vartojamas sukelia audiniu atsparuma insulinui (kas man yra, o ji tai nezinojo aisku), tai galutinai apsisprendziau pasidaryti. dedu dabar viltis i tai ir dar vartoju vaistus, kurie reguliuoja insulino gamyba, tai viska sudejus, gal pramus teigiamias rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 15, 19:51)
nezinau. gal atsakymmas tikrai maisto netoleravime. daug vartojau produktu, kurie man netinka. dar hiperinsulinemija ir atsparumas insulinui. kai gydytoja kur testa daro ,apsake, kad netoleruojam omaisto vartojamas sukelia audiniu atsparuma insulinui (kas man yra, o ji tai nezinojo aisku), tai galutinai apsisprendziau pasidaryti. dedu dabar viltis i tai ir dar vartoju vaistus, kurie reguliuoja insulino gamyba, tai viska sudejus, gal pramus teigiamias rezultatas.

O tu tiki maisto netoleravimu g.gif
Daugelis dietologų tik pasijuoktų iš to
Bet šiaip ar taip linkiu tau, kad ledai pajudėtų, nu nesvietiškai linkiu smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Kas dėl šiandien pradėjimo, tai aš šiaip ar taip planavau bandyt grįžt į vėžias ir čia tik sutapimas. Frazė "nuo rytojaus susiimu" mane veikdavo tol, kol neateidavo rytojus ir patapdavo šiandien...

Kas mane saugo nuo didelio alkio ir persivalgymo, tai mityba, kurioje įvairus maistas. Ne vien saldumynai ar sumuštiniai... O tikras normalus, įvairus maistas. Kai organizmas gauna įvairių medžiagų, mažiau ir praalksta. Taigi stengsiuos kuo įvairesnį maistą valgyt. Ir aišku normalias porcijas ax.gif

Bet jeigu kalbant apie alkį gi žinome, kad pas sergančias toli toli yra alkio ir sotumo jausmai, todėl jais remtis nepatikima.. Ir tik po metų normalaus maitinimosi galima pradėt pasitikėt savo organizmu.

Dėl gydymo pas gydytojus pas mane atvirkščiai. Gydausi be vaistų, vien psichoterapija ir manau laikui bėgant kažkas pasikeis į teigiamą pusę. Tik gaila, kad greitai niekas nesidaro...
Atsakyti
QUOTE(rudens_lapas @ 2012 10 15, 20:37)
Labas vakaras  4u.gif

Kas dėl šiandien pradėjimo, tai aš šiaip ar taip planavau bandyt grįžt į vėžias ir čia tik sutapimas. Frazė "nuo rytojaus susiimu" mane veikdavo tol, kol neateidavo rytojus ir patapdavo šiandien...

Kas mane saugo nuo didelio alkio ir persivalgymo, tai mityba, kurioje įvairus maistas. Ne vien saldumynai ar sumuštiniai... O tikras normalus, įvairus maistas. Kai organizmas gauna įvairių medžiagų, mažiau ir praalksta. Taigi stengsiuos kuo įvairesnį maistą valgyt. Ir aišku normalias porcijas  ax.gif

Bet jeigu kalbant apie alkį gi žinome, kad pas sergančias toli toli yra alkio ir sotumo jausmai, todėl jais remtis nepatikima.. Ir tik po metų normalaus maitinimosi galima pradėt pasitikėt savo organizmu.

Dėl gydymo pas gydytojus pas mane atvirkščiai. Gydausi be vaistų, vien psichoterapija ir manau laikui bėgant kažkas pasikeis į teigiamą pusę. Tik gaila, kad greitai niekas nesidaro...

Aš ir valgau labai įvairų maistą, bet man tai nepadeda, vis tiek jaučiu norą pasotviai persivalgyti.
Na bet galiu pasakyti, kad ir šiandien visai neblogai sekėsi valdytis, vakaras praėjo ramiai, keletą kartų norėjau šliaužti link šaldytuvo, bet pati save subariau ir nusukau į šoną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 20:29)
O tu tiki maisto netoleravimu  g.gif
Daugelis dietologų tik pasijuoktų iš to
Bet šiaip ar taip linkiu tau, kad ledai pajudėtų, nu nesvietiškai linkiu  smile.gif

a velnias zino, tikiu, netikiu . ale kai normali bendros praktikos gydytoja konsultuoja ir sako, kad tai tiesa, tai griebiesi siaudo. pabandysiu, juk tai tik 3 menesiai taip grieztai , paskui po truputi bandai ivedineti tuos produktus. gydytoja sake, kad po keliu savaiciu net nesinori to ko negalima ir pats jauti ta viska labai gerai.
o kad dietologai pasijuoktu, tai irgi lazda turi du galus.tradiciniai medikai pries homeopatija nusistate, o kiek zmoniu ji pagelbeja, savo vaiko pavyzdziu zinau. bele placebo efektas suveiktu, as ne pries
Papildyta:
QUOTE(rudens_lapas @ 2012 10 15, 20:37)
Labas vakaras  4u.gif

Kas mane saugo nuo didelio alkio ir persivalgymo, tai mityba, kurioje įvairus maistas. Ne vien saldumynai ar sumuštiniai... O tikras normalus, įvairus maistas. Kai organizmas gauna įvairių medžiagų, mažiau ir praalksta. Taigi stengsiuos kuo įvairesnį maistą valgyt. Ir aišku normalias porcijas  ax.gif


va apie ka as ir kalbu sian visa diena. pavalgykit saldumynu ir sumustiniu, tik be reikalo save kaltinsit ir vimdysit uz bausme
Atsakyti
Sveikos

na va, vakar neblogai atsilaikiau, dar vienas pliusas mano smegenims smile.gif

šiandien ir bandysiu, o kaip gausis pamatysim
Šiaip labai gerai, kad pasakėt, jog vėmimas nepadeda atsikratyti surytų kalorijų, nes dabar žinodama, kad negalėsiu vemti, nelabai turėsiu noro prisiėsti smile.gif
Nes vakar vakare buvo užėjęs noras vėl apsiryt, galvoju gi nieko tokio, išvemsiu viską ir bus ramu, bet pagalvojau, kad negaliu vemt ir apsiraminau
Atsakyti
tai ne tik del svorio, Kutuce. juk nuo vemimo atsiranda refliuksas, isgenda dantys, gali trukti skrandzio sienele. ju ktai rimti dalykai . man pvz rimtas refliuksas yra, apstoviai turiu ka nors ryti nuo remens. ir tai del tu vemimu, nors jau keli metai nebevemiu, matyt tas raumuo nebesusitipreja daugiau

svarbiausia nekaltink saves, kad pavalgei, nes dauguma tai pdaro, o paskui jau ne valgo o eda uz bausme. valgyti yra normalu.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 16, 11:17)
tai ne tik del svorio, Kutuce. juk nuo vemimo atsiranda refliuksas, isgenda dantys, gali trukti skrandzio sienele. ju ktai rimti dalykai . man pvz rimtas refliuksas yra, apstoviai turiu ka nors ryti nuo remens. ir tai del tu vemimu, nors jau keli metai nebevemiu, matyt tas raumuo nebesusitipreja daugiau

svarbiausia nekaltink saves, kad pavalgei, nes dauguma tai pdaro, o paskui jau ne valgo o eda uz bausme. valgyti yra normalu.

Sudėtingas tai reikalas, nuolat reikalaujantis palaikymo 4u.gif
Atsakyti