Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(Zivilka @ 2012 10 15, 09:52)
na tai ir valgyk ramia dusia kas 2 valandas, bet reguliariai. sportininkai ,kurie meta riebala ir augina liesu raumenu mase taip daro. manau nenoresi kimsti iki vemimo pripuolusi prie saldytuvo, jei zinosi, kad uz dvieju valandu vel gausi maisto.
zemo glikemijos indekso maistas yra toks, kuriame nera cukraus ir baltu miltu. tai mesa, zuvis, darzoves, rupiu miltu (pilno grudo) gaminiai, koses (isskyrus paprastuju ryziu, reikia basmati ar laukinius geriau) toks maistas nesukelia gliukozes svyravimo - o tai reiskia alkio priepuoliu, ir nereikia saves nekaltos kaltinti del naturialiu organizmo reakciju
Papildyta:


2 kartai per savaite nera retai.

Na bandysiu taip daryti, bet kaip nubrėžti tą ribą, kad nepersyvalgyti vieno valgymo metu doh.gif
------------
palyginti su tuo, kai vemdavau du tris kartus per dieną, tai man mažai.
Nevemiu tik tada, kai vyras būna namie, vadinasi galiu šiek tiek valdytis, bet kai išvažiuoja, tai pirmą dieną šluoju viską, atsigriebiu vadinasi doh.gif
-----
O žuvis, tai tik natūrali žuvis troškinta? Gal galiu ir keptą valgyti?
Šiaip turiu konvekcinę krosnelę, daug ką kepu joje, todėl galiu riboti riebalų kiekį
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 10:04)
Na bandysiu taip daryti, bet kaip nubrėžti tą ribą, kad nepersyvalgyti vieno valgymo metu doh.gif
------------
palyginti su tuo, kai vemdavau du tris kartus per dieną, tai man mažai.
Nevemiu tik tada, kai vyras būna namie, vadinasi galiu šiek tiek valdytis, bet kai išvažiuoja, tai pirmą dieną šluoju viską, atsigriebiu vadinasi  doh.gif
-----
O žuvis, tai tik natūrali žuvis troškinta? Gal galiu ir keptą valgyti?
Šiaip turiu konvekcinę krosnelę, daug ką kepu joje, todėl galiu riboti riebalų kiekį

Kutuce, na jei viena karta ir persivalgysi, po dvieju valandu to pakartoti nebepajegsi (aisku jei neisvemsi) . jei tavo organzimas reikalauja maisto kas dvi valandas, tai jis labai protingas, klausyk jo. man reikia specialiai galvoti, kad dazniau pavalgyciau ir paspartinciau sugadinta savo apykaita doh.gif

kaip nori taip gamink, svarbiausia, kad skaniai butu, nes pavalgius ko nors ale dietisko, nepajusi pasitenkinimo ir issluosi dar puse saldytuvo. tai jau geriau riebesnis tas gabaliukas, bet mazenis, nei po lieso beskonio gabalo dar 15 porciju ko nors suesti. konvekcinej turbut skanus maistas, vis pasvajoju apie ta krosnele. tiksliau turiu ja, bet senoviska, ima labai daug elektros, yra per didele bei neisvaizdi, todel stovi balkone, ir aisku del to naudojama tik pasildymui. ale anksciau as joje gamindavua, dar senam bute, tai labai skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 15, 10:22)
Kutuce, na jei viena karta ir persivalgysi, po dvieju valandu to pakartoti nebepajegsi (aisku jei neisvemsi) . jei tavo organzimas reikalauja maisto kas dvi valandas, tai jis labai protingas, klausyk jo. man reikia specialiai galvoti, kad dazniau pavalgyciau ir paspartinciau sugadinta savo apykaita  doh.gif 

kaip nori taip gamink, svarbiausia, kad skaniai butu, nes pavalgius ko nors ale dietisko, nepajusi pasitenkinimo ir issluosi dar puse saldytuvo. tai jau geriau riebesnis tas gabaliukas, bet mazenis, nei po lieso beskonio gabalo dar 15 porciju ko nors suesti. konvekcinej turbut skanus maistas, vis pasvajoju apie ta krosnele. tiksliau turiu ja, bet senoviska, ima labai daug elektros, yra per didele bei neisvaizdi, todel stovi balkone, ir aisku del to naudojama tik pasildymui. ale anksciau as joje gamindavua, dar senam bute, tai labai skanu smile.gif

Sakai, protingas mano organizmas g.gif
Bet tas suvalgytas maisto kiekis, turi būti labai nedidelis, jei aš kas dvi valandas valgysiu. Na gal tik pradžia sunki bus, bet kaip nors bandysiu įsivažiuoti, nes valgyti kas dvi valandas man visai neatrodo baisiai.
Sveikatą susigadinau ir priėjau iki to, kokia dabar esu per tą sušiktą Chazano dietą doh.gif . Ir kas svarbiausia, kad laikiausi jos du kartus cool.gif kvaiša
-----------
Mano konvekcinė naujoviška, bet ji nestovi ant spintelės, išimu ją tik tuomet, kai reikia ką iškepti, paskui vėl įkištu atgal smile.gif
Man skanu joje, nes maistas būna apskrudęs, kas man žiauriai patinka rolleyes.gif , gal kiek sausokas, bet aš dedu foliją ir kepu ant jos, tada neišvarva riebalai, bet ir neprisigeria naujų riebalų, kurių prisigertų kepant keptuvėje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 10:29)
Sakai, protingas mano organizmas  g.gif
Bet tas suvalgytas maisto kiekis, turi būti labai nedidelis, jei aš kas dvi valandas valgysiu. Na gal tik pradžia sunki bus, bet kaip nors bandysiu įsivažiuoti, nes valgyti kas dvi valandas man visai neatrodo baisiai.
Sveikatą susigadinau ir priėjau iki to, kokia dabar esu per tą sušiktą Chazano dietą  doh.gif . Ir kas svarbiausia, kad laikiausi jos du kartus  cool.gif kvaiša
-----------
Mano konvekcinė naujoviška, bet ji nestovi ant spintelės, išimu ją tik tuomet, kai reikia ką iškepti, paskui vėl įkištu atgal  smile.gif
Man skanu joje, nes maistas būna apskrudęs, kas man žiauriai patinka  rolleyes.gif , gal kiek sausokas, bet aš dedu foliją ir kepu ant jos, tada neišvarva riebalai, bet ir neprisigeria naujų riebalų, kurių prisigertų kepant keptuvėje  doh.gif

valgyk kiek nori, bet kiek tikrai nori, pabandyk isiklausyti . kai nebus baimes, kad greitai negausi dar, gal sugebesi isgirsti, pajusti ta signala, kad jau soti. nevalgyk prie teliko ar forumo, prie stalo ir galvok apie maista, kramtyk. gal pradzioj tos porcijos bus didesnes, nei tau atrodo reiketu, bet paskui turetu susireguliuoti.
jei nutruksi, nekaltink saves, tesk toliau kaip priklauso.

ai, as keptuvej be riebalu kepu. bet konvekcinej kai ptik turetu but sultingesnis. bent mano toj senoviskoj, tai net saldytos darzoves labai skaniai iskepa, isisores traskios viduj sultingos . reik pasidaryti vakarienei.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 15, 10:53)
valgyk kiek nori, bet kiek tikrai nori, pabandyk isiklausyti . kai nebus baimes, kad greitai negausi dar, gal sugebesi isgirsti, pajusti ta signala, kad jau soti. nevalgyk prie teliko ar forumo, prie stalo ir galvok apie maista, kramtyk. gal pradzioj tos porcijos bus didesnes, nei tau atrodo reiketu, bet paskui turetu susireguliuoti.
jei nutruksi, nekaltink saves, tesk toliau kaip priklauso.

ai, as keptuvej be riebalu kepu. bet konvekcinej kai ptik turetu but sultingesnis. bent mano toj senoviskoj, tai net saldytos darzoves labai skaniai iskepa, isisores traskios viduj sultingos . reik pasidaryti vakarienei.

Na skamba visai neblogai tavo šis pasiūlymas, bandysiu smile.gif
Ar skaitei kada šitą
Kaip įveikti pastovų persivalgymą
Atsakyti
Sveikos,
kaip viskas pažįstama apie ką kalbate rolleyes.gif
o jūs bandote rašytis kiek ir ko valgote ir kaip jaučiatės? žinau, kad patartina, bet man kažkaip nesirašo...
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2012 10 15, 14:34)
Sveikos,
kaip viskas pažįstama apie ką kalbate rolleyes.gif
o jūs bandote rašytis kiek ir ko valgote ir kaip jaučiatės? žinau, kad patartina, bet man kažkaip nesirašo...

Būtų neblogai rašytis, bet ir man nesigauna kažkaip blush2.gif
Atsakyti
man rodos tas rasymas tik dar labiau smegenine susukutu, kad va, man reikia kontroliuoti save ir pan. geriau megautis gyvenimu
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 15, 15:31)
man rodos tas rasymas tik dar labiau smegenine susukutu, kad va, man reikia kontroliuoti save ir pan. geriau megautis gyvenimu

Gali būti, bet aš vis tiek galvoju, kad vakare vis tik reikia prisilaikyti ir sakykim nuo kokių 19 val. jau nieko į burną nesidėti, ar ne mastau.gif
Atsakyti
Kiek daug prišnekėjot smile.gif man ši diena tikrai neideali, bet pakenčiama. Jau norėjau grįžt į virtuvę, bet sakau pirma paskaitysiu jūsų žinutes. Ir ką, beskaitant priepolis praėjo! Labai sunku, kai būni pavalgius ir grįžta išalkę šeimos nariai. Girdi kaip jie valgo ir taaip sunku susilaikyt ir neprisidėt prie jų. Stengiuos susidėt taip valgymus, kad valgyčiau kartu su jais.

O apie nevalgymą po 19h. Manau, čia kiekvienai skirtingai. Aš laisvai nuo 18-19h nevalgau, tiesiog taip esu įpratus, bet užtat tik atsikėlus iškart galvoju, ką pusryčiams suvalgius biggrin.gif o kitoms atvirkščiai, ryte nieko į burną nepaims, o vakare visas apetitas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievsius: 15 spalio 2012 - 16:03
Ech, nesąmonė... buvau galutinai nusprendusi baigti "žaidimus", kurį laiką laikiausi (keletą savaičių - man čia daug), svorio priaugau, nes nebeidavau į tuoletą po kiekvieno valgio, jaučiausi visai graži ir šauni, ėmiau save pamilti ir nebetokią liekną kaip anksčiau, tik nervindavo komentarai iš aplinkinių kaikurių. Žinoma jie atsargūs tokie, bet man giliai į širdį smigo. Dabar ruošiuosi į kelionę su žmonėmis, kurie mane matė prieš metus, kuomet buvau laaaabai įklimpusi, bet liekna. Prisižadėjau per kelias savaites numesti bent keletą kg, kad nebūtų šoko didelio jiems (per tą laiką priaugau 6-7kg, o mano ūgis mažas). Tai ką....žinoma vėl per savo dietinimasi prisižaidžiau ir vis giliau klimpstu...net pikta. Velnias! Praeis kelionė- mesiu tuos bajerius ir nesvarbu, kad sustorėsiu vėl...atsibodo.
Kaip jūs su komentarais visokiais taikotės?
Ar nustojusios "žaistis" nepriaugate svorio?
Atsakyti
QUOTE(Ievsius @ 2012 10 15, 17:00)
Kiek daug prišnekėjot smile.gif man ši diena tikrai neideali, bet pakenčiama. Jau norėjau grįžt į virtuvę, bet sakau pirma paskaitysiu jūsų žinutes. Ir ką, beskaitant priepolis praėjo! Labai sunku, kai būni pavalgius ir grįžta išalkę šeimos nariai. Girdi kaip jie valgo ir taaip sunku susilaikyt ir neprisidėt prie jų. Stengiuos susidėt taip valgymus, kad valgyčiau kartu su jais.

O apie nevalgymą po 19h. Manau, čia kiekvienai skirtingai. Aš laisvai nuo 18-19h nevalgau, tiesiog taip esu įpratus, bet užtat tik atsikėlus iškart galvoju, ką pusryčiams suvalgius biggrin.gif o kitoms atvirkščiai, ryte nieko į burną nepaims, o vakare visas apetitas. smile.gif

Gerai kartais nukrypt į šalį, nes praeina priepuoliai smile.gif , bet šiaip man jei užeina, tai išsijugnia visi supratimai, nematau nieko, tik ėdalą
-----
O aš valgau kartu su šeimos nariais
--------
O aš visą dieną galiu valgyti, o vakarais tiesiog ėdu doh.gif

QUOTE(Karelija @ 2012 10 15, 17:22)
Ech, nesąmonė... buvau galutinai nusprendusi baigti "žaidimus", kurį laiką laikiausi (keletą savaičių - man čia daug), svorio priaugau, nes nebeidavau į tuoletą po kiekvieno valgio, jaučiausi visai graži ir šauni, ėmiau save pamilti ir nebetokią liekną kaip anksčiau, tik nervindavo komentarai iš aplinkinių kaikurių. Žinoma jie atsargūs tokie, bet man giliai į širdį smigo. Dabar ruošiuosi į kelionę su žmonėmis, kurie mane matė prieš metus, kuomet buvau laaaabai įklimpusi, bet liekna. Prisižadėjau per kelias savaites numesti bent keletą kg, kad nebūtų šoko didelio jiems (per tą laiką priaugau 6-7kg, o mano ūgis mažas). Tai ką....žinoma vėl per savo dietinimasi prisižaidžiau ir vis giliau klimpstu...net pikta. Velnias! Praeis kelionė- mesiu tuos bajerius ir nesvarbu, kad sustorėsiu vėl...atsibodo.
Kaip jūs su komentarais visokiais taikotės?
Ar nustojusios "žaistis" nepriaugate svorio?

Mintys tavo tokios padrikos, nelabai supratau ką norėjai pasakyti smile.gif
---------
Kadangi esu gimdžiusi prieš tris mėnesius, tai dar nelabai reaguoju, nes daug kas galvoja, kad svoris nuo nėštumo dar stovi, bet realiai, keletą kartų mama yra užmtusi, tai negi tokia stora dabar ir būsi doh.gif , žodžiu, važiuoja, patys artimiausi, tik MB nustebino, sako čia kada, nei tu kūdinkis, nei ką, man tu ir tokia graži, žinau, kad meluoja, bet gavau šiokį tokį spyrį subinėn, tiksliau, galvoju, tau gal ir graži, bet sau nelabai.
Visų pirma ką pakeičiau, tai nuvariau ir apsiprekinau iš aprangos, o prieš tai galvojau, va kai sukūsiu, tada ir prekinsiuos, bet paskui įsijungė kažkoks mygtukas, kuris sako, nesvaik, nei tu sukūsi, nei ką, bandyk pakeist požiūri į save ir savo figūrą. Na ir sakyčiau kažkiek palengvėjo, kažkiek pavyko sustyguot mintis apie maistą.
Šiaip į aplinkinių komentarus apie storumą reaguoju laaaaabai skausmingai, bet dar skausmingiau, kai persirengimo kabinoje matuojuosi drabužius smile.gif
Atsakyti