Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

Aš ryt ir bandysiu grįžti į ribas, gal geriau sakyti nuo ryt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Sorriukas, už juoką, bet taip sarkazmas pagavo tai parašius, vis ryt biggrin.gif
Svarstykles naujas nusipirkau su gramais (reikėjo, kai šuniukas lieknėjo), tai ryt užlipsiu pasižiūrėti, kiek nuotaika nukris:). Jei kokie pora kilų daugiau tik, tai nieko tokio. Pripratus jau prie svyravimų.
Ryt pradedu artimiausią tikslą įgyventinti - ištverti penkias dienas nepaslydus. Turiu pasakyti, kad paslydimu nelaikau dvigubos porcijos suvalgymą, daugiau jau bėda. Kitaip sakant, tikiuosi ant kabliuko nepasimauti:).
O jūs maistą kaip nors grupuojat į valgomus, vengiamus ir pan.?
Tai ką, susitiksim ryt ir vertinsim, kaip tą mūsų pradžia važiuoja wink.gif
Atsakyti
Sveikos

Živilka, nesitikėjau tavęs čia sutikti, negalvojau, kad turi tokių problemų 4u.gif , vadinasi mes žengiam koja kojon. Nors aš galvojau, kad tu puikiai tvarkaisi su mityba g.gif

Jungiuosi prie jūsų, bet aš nesakau, kad nuo rytojaus pradedu, nes žinau, kad nepradėsiu, žinau, kad sugebėsiu laikytis tik iki pietų, vėliau pramuš kamštį ir bus čiupt už vadžių vėl ir pradžių verysad.gif
Keletą dienų bandau valdyti savo mintis ir kimšti kuo mažiau maisto į save, kad bent jau nereikėtų eiti vemti, va ir šiandien iki pietų valgiau nemažai, po pietų stabdžiau save kiek įmanoma, vakare atsilaikiau, nusprendžiau laikytis tokios taktikos kurį laiką, nevarysiu D į medį, jei suvalgysiu daugiau, nei nusprendžiau, nes jei užsiciklinu, kad valgysiu mažai, gaunasi, kad priėdu nesvietiškai daug, o kai užsikuria variklis, tada mastau, ai koks skirtumas, vis tiek jau viską sugadinau, tai šiandien dar paėsiu iš širdies verysad.gif
Žodžiu, džiaugiuosi kiekviena minute, sekunde išbūta be maisto, nors atvirai, faktiškai visuomet aš apie jį galvoju 4u.gif
Stengiuosi džiaugtis tais mažais žingsneliais, kiekvienos dienos pasiekimais, tikrai neversiu savęs nuo rytdienos pradėti, nes žinau, kad to nebus

Šiaip rimtai svarstau kreiptis į medikus, nes įtariu, kad nebesusitvarkysiu pati, man taip nusibodo tas amžinas alkis verysad.gif

Bet galiu pasidžiaugti, kad skaitydama jūsų postus, pasikrausiu teigiamos energijos ir reikalai galbūt pajudės.

Mano šeima nieko nežino, bandžiau čia kada paaiškinti vyrui, kad tai liga, jis manęs nesuprato, sakė, kad aš neturiu valios
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 14, 22:19)
Sveikos

Živilka, nesitikėjau tavęs čia sutikti, negalvojau, kad turi tokių problemų  4u.gif , vadinasi mes žengiam koja kojon. Nors aš galvojau, kad tu puikiai tvarkaisi su mityba  g.gif


Žodžiu, džiaugiuosi kiekviena minute, sekunde išbūta be maisto, nors atvirai, faktiškai visuomet aš apie jį galvoju  4u.gif

Mano šeima nieko nežino, bandžiau čia kada paaiškinti vyrui, kad tai liga, jis manęs nesuprato, sakė, kad aš neturiu valios

o, as cia buva nuolatine lankytoja pries nestuma. cia buvusios merginos man labai padejo, ir nuo tu laiku as nebevemiu. ir kalte privalgius buna tik kartais ir tai nedidele, o ir persivalgymo priepuoliai labai labai reti. taigi as save priskirciau prie pasveikusiu, bet nesusitvarkiusi esu su svoriu. atejau paskaitineti, kaip kitoms sekasi

nereikia buti be maisto, tas norejimas save riboti sukelia priepuolius

o, patikek, per jega kimsti i save maista, zinant, kad paskui eisi ji isvemti, reikia labai daug valios. kazin ar tavo ar mano vyras taip galetu save kankinti del tokio menkniekio kaip isvaizda
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 15, 09:26)
o, as cia buva nuolatine lankytoja pries nestuma. cia buvusios merginos man labai padejo, ir nuo tu laiku as nebevemiu. ir kalte privalgius buna tik kartais ir tai nedidele, o ir persivalgymo priepuoliai labai labai reti. taigi as save priskirciau prie pasveikusiu, bet nesusitvarkiusi esu su svoriu. atejau paskaitineti, kaip kitoms sekasi

nereikia buti be maisto, tas norejimas save riboti sukelia priepuolius

o, patikek, per jega kimsti i save maista, zinant, kad paskui eisi ji isvemti, reikia labai daug valios. kazin ar tavo ar mano vyras taip galetu save kankinti del tokio menkniekio kaip isvaizda

Tai dabar tikiuosi iš tavęs tokią pat pagalbą gaut, kokią kažkada čia gavai tu smile.gif

O aš galiu būt be maisto, nes jei pradedu valgyti, tada sunku man sustoti, tada reikia dar ir dar ir dar, kol pajaučiu, kad skrandis plyšta

Dabar neperku jikių pinidkliuškų, namie nėra nei sausainių, nei saldainių, nieko visiškai, tik vaiko sūrėliai, į kuriuos karts nuo karto nusitaikau blush2.gif
Bet taip man lengviau išbūti neapsirijus, stengiuosi, kad šaldytuve būtų kuo mažiau maisto ir žinau, kad jei susiysiu ir prisipirksiu visko "svečiam" surysiu viską pati per kokias dvi dienas doh.gif




Atsakyti
Sveikutės, pamišėlės;),
Kutuce, jei kyla minčių kreiptis, tai būtinai taip ir padaryk, nesvarbu ką tau sako kiti. Medikai bent jau padės kažkiek eiti link tinkamo kelio. Kaip suprantu, irgi nemažą laiką sukiesi šiame rate, tad gali šiek tiek iš jo iššokti ir įtraukti žmones baltais chalatais;). Reikia mėginti naudotis visa pasiekiama pagalba.
P.S. Kaip pastbėjote/pastebėsite nemažai kalbu sarkastiškai vs tema, tad tikiuosi nieko neįžeisiu kokiais nors žodžiais. Tiesiog mano toks bendravimas liga.
Atsakyti
QUOTE(gyvenanti @ 2012 10 14, 22:08)
O jūs maistą kaip nors grupuojat į valgomus, vengiamus ir pan.?


tokioms kaip mes butinai reikia grupuoti, kitaip nieko nebus. jokiu budu negalima valgyti cukraus ir baltu miltu gaminiu, pirmas dvi savaites ir vaisiu. bus sunku, bus lomkes, bet istverkit dvi savaites, pasijusit kitais zmonemis. kadangi tuos produktus vartojant, kyla gliukozes svyravimai, o tai lemia zveriska alki. tai yra normali organizmo reakcija, o mes pradedam kaltinti save, ir dar labiau kimsti, lyg uz bausme sau.
valgykit daugiau baltyminio maisto, darzoviu. nevartokit nuriebintu produktu (grietiens ar pieno, majonezo, jei toki vartojat), nes riebalai sukelia sotuma ir patiekalai skanesni, todel juntamas didesnis pasitenkinimas maistu ir suvalgoma mazesne porcija, taip vel isvengsite edimo priepuoliu.
aisku reikia issikalbeti, cia labai padeda, ir skirti laiko savo interesams. ir atsiminti, kad vemdamos svorio nenumesite, tai kam tada save zaloti?
visi sie patarimai man padejo isbristi is to liuno. todel rasau dabar jums.
Atsakyti
QUOTE(gyvenanti @ 2012 10 15, 09:31)
Sveikutės, pamišėlės;),
Kutuce, jei kyla minčių kreiptis, tai būtinai taip ir padaryk, nesvarbu ką tau sako kiti. Medikai bent jau padės kažkiek eiti link tinkamo kelio. Kaip suprantu, irgi nemažą laiką sukiesi šiame rate, tad gali šiek tiek iš jo iššokti ir įtraukti žmones baltais chalatais;). Reikia mėginti naudotis visa pasiekiama pagalba.
P.S. Kaip pastbėjote/pastebėsite nemažai kalbu sarkastiškai vs tema, tad tikiuosi nieko neįžeisiu kokiais nors žodžiais. Tiesiog mano toks bendravimas liga.

Deja, tai daryti turiu slapta, nes niekas manęs nesupras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 09:30)
Tai dabar tikiuosi iš tavęs tokią pat pagalbą gaut, kokią kažkada čia gavai tu  smile.gif

O aš galiu būt be maisto, nes jei pradedu valgyti, tada sunku man sustoti, tada reikia dar ir dar ir dar, kol pajaučiu, kad skrandis plyšta

Dabar neperku jikių pinidkliuškų, namie nėra nei sausainių, nei saldainių, nieko visiškai, tik vaiko sūrėliai, į kuriuos karts nuo karto nusitaikau  blush2.gif
Bet taip man lengviau išbūti neapsirijus, stengiuosi, kad šaldytuve būtų kuo mažiau maisto ir žinau, kad jei susiysiu ir prisipirksiu visko "svečiam" surysiu viską pati per kokias dvi dienas  doh.gif

o gali bent 2 valandas isbuti nevalgius? o kas 2 valandas reguliariai pavalgyti? bet zemo glikemijos indekso produktu
Atsakyti
Živilka, o kodėl sakai, kad vemdama dar labiau storėji g.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivilka @ 2012 10 15, 09:34)
o gali bent 2 valandas isbuti nevalgius? o kas 2 valandas reguliariai pavalgyti? bet zemo glikemijos indekso produktu

Dvi valandas galiu, tris nelabai, na galiu, jei būnu ne namie
O kokie tai produktai?
Atsakyti
Dėl maisto namuose, tai ir aš bandžiau metodą, kad šaldytuvas tuščias būtų, bet tada sukdavau ratus virtuvėje, per spinteles šimtą kartų pereidavau ir vėl kartodavau, kol kruopų prisigamindavau. Paskutiniu metu perkuosi dviem dienom, nes jei daugiau, tai ir negerai, iškart mintis šoka, kad galiu tą aną suvalgyti ir nepastebės niekas, nes juk daug yra. Beto, stengiuosi negaminti maisto viena, laukiu kol sugriš namiškiai ir tada kartu darom, Mažesnė rizika pagaminus ir jų laukiant suvalgyti, o paskui ką nors kitą gaminti. Nu žiauru, ane?smile.gif
Papildyta:
Vemdama storėji todėl, kad tokiu būdu pašalindama maistą atsikratai tik apie 20procentų suvalgyto. Beto, vėmikių veidas atrodo putlesnis, nes padidėja seilių liaukos.
Atsakyti
QUOTE(gyvenanti @ 2012 10 15, 09:38)
Dėl maisto namuose, tai ir aš bandžiau metodą, kad šaldytuvas tuščias būtų, bet tada sukdavau ratus virtuvėje, per spinteles šimtą kartų pereidavau ir vėl kartodavau, kol kruopų prisigamindavau. Paskutiniu metu perkuosi dviem dienom, nes jei daugiau, tai ir negerai, iškart mintis šoka, kad galiu tą aną suvalgyti ir nepastebės niekas, nes juk daug yra. Beto, stengiuosi negaminti maisto viena, laukiu kol sugriš namiškiai ir tada kartu darom, Mažesnė rizika pagaminus ir jų laukiant suvalgyti, o paskui ką nors kitą gaminti. Nu žiauru, ane?smile.gif

Žiauru, žiauru, man iš viso nesuprantama, kaip galima taip gyventi, nuolatiniame alkyje, su mintimis apie maistą, nekenčiu šito jausmo, juodai cool.gif
Papildyta:
QUOTE(gyvenanti @ 2012 10 15, 09:41)

Vemdama storėji todėl, kad tokiu būdu pašalindama maistą atsikratai tik apie 20procentų suvalgyto. Beto, vėmikių veidas atrodo putlesnis, nes padidėja seilių liaukos.

Sakai, aš jei geriu vandenį, tai rodos, kad išvemiu viską iki paskutinio lašo, bet būna taip, kad paskui vėl šaldytuvą šluoju doh.gif , nes pasijuntu alkana.
Nors paskutiniu metu, vemiu retokai, į savaitę porą kartų, šiaip stengiuosi valdytis, jei ir suėdu daugiau nei priklauso
Atsakyti
QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 09:36)
Živilka, o kodėl sakai, kad vemdama dar labiau storėji  g.gif
Papildyta:

Dvi valandas galiu, tris nelabai, na galiu, jei būnu ne namie
O kokie tai produktai?

man taip isaiskino cia buvusios senbuves ir pati tai pastebejau ant saves. kai nuolat kemsi ir vemi, tai kazkaip persitvarko medziagu apykaita, kad jau didele dali kaloriju is skrandzio pasiima, kol speji isvemti ir suleteja visa medziagu apykaita butent del tu nuolatiniu vemimu ir svoris dar labiau auga.

na tai ir valgyk ramia dusia kas 2 valandas, bet reguliariai. sportininkai ,kurie meta riebala ir augina liesu raumenu mase taip daro. manau nenoresi kimsti iki vemimo pripuolusi prie saldytuvo, jei zinosi, kad uz dvieju valandu vel gausi maisto.
zemo glikemijos indekso maistas yra toks, kuriame nera cukraus ir baltu miltu. tai mesa, zuvis, darzoves, rupiu miltu (pilno grudo) gaminiai, koses (isskyrus paprastuju ryziu, reikia basmati ar laukinius geriau) toks maistas nesukelia gliukozes svyravimo - o tai reiskia alkio priepuoliu, ir nereikia saves nekaltos kaltinti del naturialiu organizmo reakciju
Papildyta:
QUOTE(kutuce @ 2012 10 15, 09:43)
Sakai, aš jei geriu vandenį, tai rodos, kad išvemiu viską iki paskutinio lašo, bet būna taip, kad paskui vėl šaldytuvą šluoju  doh.gif , nes pasijuntu alkana.
Nors paskutiniu metu, vemiu retokai, į savaitę porą kartų, šiaip stengiuosi valdytis, jei ir suėdu daugiau nei priklauso

na tikrai visko neisvemiam, speja jau ir nukeliauti maistas. o be to vel kyla tie alkio priepuoliai, velgi naturali reakcija i specialu nuolatini vemima, kad eitum toliau sluoti saldytuva. ir vel kaltinam save, kad esam bevales, nes negalim pergudrauti organizmo, o tai juk neimanoma. galu gale mus Dievas tobulus sukure, kaip mes tai galim perdaryti.
2 kartai per savaite nera retai.
Atsakyti