Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

o man prievartinis sveikimas rolleyes.gif - po operacijos negalima kategoriskai lenktis, galva uzvertus laikyt min menesi, max 3, taigi.... daryk tu zmogeli ka nori - sienas dauzyk, radujatoriu grauzk, bet jokiu v***. Is nervu sokolada kg ryju doh.gif . Nu bet gal cia Dievas jau neiskente kad nesugebu susitvarkyt, tai nusprende "va, mergyt, nenorejai pati, va tau per prievarta dabar.." lotuliukas.gif Butu lengviau, jei galeciau veikla kokia uzsiimt, o tai dabar tarp keturiu sienu ir zvilgsnis i lubas - nieko negalima kol kas. Tai ir skraido kepti balandeliai pries nosi visa diena.. doh.gif doh.gif doh.gif Bet juk as GALIU mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 04, 11:12)
o man prievartinis sveikimas rolleyes.gif  - po operacijos negalima kategoriskai lenktis, galva uzvertus laikyt min menesi, max 3, taigi.... daryk tu zmogeli ka nori - sienas dauzyk, radujatoriu grauzk, bet jokiu v***. Is nervu sokolada kg ryju doh.gif . Nu bet gal cia Dievas jau neiskente kad nesugebu susitvarkyt, tai nusprende "va, mergyt, nenorejai pati, va tau per prievarta dabar.."  lotuliukas.gif  Butu lengviau, jei galeciau veikla kokia uzsiimt, o tai dabar tarp keturiu sienu ir zvilgsnis i lubas - nieko negalima kol kas. Tai ir skraido kepti balandeliai pries nosi visa diena.. doh.gif  doh.gif  doh.gif  Bet juk as GALIU mirksiukas.gif

Nori pasakyti tau taip sunku ne v???? unsure.gif jergutelia brangus..fb nuotrauksoe atrodai tokia sportiska, sveika ir laiminga, nebuciau net pagalvojs, kad viduje tau taip blogai:( As turbut labai steoreotipiska, bet man v uzsiemancios atrodo storos, amzinai istinusios,isburkusios tik edancios, triedancios ir vemiancios,na visiskos priesingybes tau.
O operacija labai domina?! Kiek laiko truko, kiek kainavo, kiek laiko nedarbinga busi?
Mano regejimas apie -7, bet vis dar prasteja,girdejau kad lyg negalima ,kol kintantis;/
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2011 05 04, 13:12)
Nori pasakyti tau taip sunku ne v????  unsure.gif jergutelia brangus..fb nuotrauksoe atrodai tokia sportiska, sveika ir laiminga, nebuciau net pagalvojs, kad viduje tau taip blogai:(  As turbut labai steoreotipiska, bet man v uzsiemancios atrodo storos, amzinai istinusios,isburkusios tik edancios, triedancios ir vemiancios,na visiskos priesingybes tau.
O operacija labai domina?! Kiek laiko truko, kiek kainavo, kiek laiko nedarbinga busi?
Mano regejimas apie -7, bet vis dar prasteja,girdejau kad lyg negalima ,kol kintantis;/



Dilgeliuk, tau siuo atveju nesuprast turbut, juk tu neturejus B, pas tave kita forma.. Man nesunku, kai as veikloj, uzimta, nesunku ir diena, bet va vakarai ir naktys - tureciau sautuva - nusisauciau. Bet zinau, kad iprociai nauji formuojasi fiziologiskai per 21 diena, psichologiskai per 3 men, taiu LABAI tikiuosi, kad tai man suteiktas sansas pasveikti.
O del fotkiu - taip, as ir laiminga ir patenkinta ir apskritai pas mane viskas super (beveik), juk gyvenu su liga jau n metu, taigi prisitaikiau, susitaikiau ir ko cia vaiksciot kaip zombiui ir demonstruot pasauliui savo problemas.. Tiesiog liga tapusi gyvenimo viena is daliu (na, kaip dantu valymas pvz), o nuo to, kad valosi kazdien dabtis juk zmogus nevaiksto nelaimingas.. banaliai paaiskinau, bet taip, kad aiskiau butu... Beje, aciu uz komplimentus - pastaruoju metu pasidariau tikra pamaiva blush2.gif

Nieko nezinau del tavo -7, nes man ne trumperegyste operavo, o katarakta, tai skirtingi dalykai. Del trumpatregystes tai taip, kiek zinau kol progresuoja geriau neoperuoti.
Atsakyti
QUOTE(*greta* @ 2011 02 05, 22:39)
Alio.
Prisipazistu pasiploviau, nes buvau "isryskinta" kas nebuvo malonu... Tada galvojau pasikeist nica ir pan ir t.t, bet nicas zmoaus nekeicia... mintys, pamastymai, isvedziojimai vis tiek isduoda ta, kas esam... so what's the point...

Pasiilgau visu  wub.gif

ar cia ta pati Greta, kuri kartu su manim cia lankesi pries keleta metu?

jei kas mane pamenta, tai nera man labai gerai, nuolat galvoju apie svori, nesiseka man jo mesti, bet nors nevemiu, kaip kadaise
Dusele, tu prisijungei cia, kai as mazai beuzsukdavau, nes laukiausi, ziuriu ner tau geriau kol kas , bet gal tikrai ta operacija tau spyris i uzpakali pagaliau?
Atsakyti
Zivilka, greta yra pas mus tik viena vienintele ir nepakartojama ir nesudubliuojama wub.gif

Dusele,jei stebuklas ir neivyktu tai nors menesis per kancias graziai nugyventas vis pliusiukas bus, o ir tiek laiko graziai nugyvenus nenoresisgal kuri laika sugadinti viska ,bent jau ne iskarto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2011 05 04, 18:30)
Zivilka, greta yra pas mus tik viena vienintele ir nepakartojama ir nesudubliuojama wub.gif

Dusele,jei stebuklas ir neivyktu tai nors menesis per kancias graziai nugyventas vis pliusiukas bus, o ir tiek laiko graziai nugyvenus nenoresisgal  kuri laika sugadinti viska ,bent jau ne iskarto mirksiukas.gif


o, kad tavo zodziai mano smegenis pasiektu rolleyes.gif .. Aciu, saulyte, labai tau aciu uz palaikyma wub.gif .. Kol kas viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif pirma karteli as cia uzklydau...
ir net nzn ka pasakyt jums, ar tiksliau prisipazinti. unsure.gif
kiek pati suvokiu turiu valgymo sutrikima, tai nei anoreksija ar bulimija o persivalgymas. sis sutrikimas pasireiskia tuo, kad po keliu dienu kai maitinuosi sveikai pradedu est(tikraja to zodzio prasme esti)visa nesveika, riebu, suru maista. galiu vienu kartu suvalgyt dideli pakeli traskuciu, kelis sokoladus ar net torta. prarandu valgymo kontrole, slapukauda tai valgau o visa ta laika mastau apie grazesne figura,kad reikia numesti kelis kg. todel noriu paramos, jusu patarimu...
Aciu!
Atsakyti
Hecate, itariu, kad kai maitiniesi "sveikai", suvalgai per mazai, arba valgai tai, kas tau neskanu, todel organizmo reakcija naturali i bada.
pasakysiu patarima, kuri pati gavau siam skyrelyje ir gan greitai apsveikau iki tiek, kad nebevemiu ir nebeperisvalgau. atsisakyk visikai saldumynu ir kitu paprastuju angliavandeniu : bandeliu ir siaip miltiniu patiekalu, bulviu labai mazai, duonos tik rupios iki 1 riekeles per diena. bet pirmas 2 savaites butu gerai ir tu bulviu bei duonos atsisakyti ir netgi vaisiu, o po dvieju savaiciu po truputi juos ivesti. nepirk jokiu produktu, kurie yra dirbtinai nuliesinti, pvz jogurtas 0 procentu, ar pienas 1 procento, liesa varske, liesas majonezas. pirk viska normalaus arba vidutinio riebumo - pajusi pasitenkinima, didesni sotuma, todel pasitenkinsi mazesne porcija ir negausi i liesus produktus pridetu nereikalingu priedu. ir valgyk kada nori, tai yra kada esi alkana, valgyk letai, ir tik tiek kiek nori, tai yra, kai tik pajusi, akd maistas jau nebeteikai tokio malonumo kaip pradejus valgyti. ir leksteje palik nors maza trupinuka, kad iprastum, jog nebutina suvalgyti visa porcija
patikek, tai tikrai veikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 06 gegužės 2011 - 08:43
QUOTE(Zivilka @ 2011 05 06, 08:42)
Hecate, itariu, kad kai maitiniesi "sveikai", suvalgai per mazai, arba valgai tai, kas tau neskanu, todel organizmo reakcija naturali  i bada.
pasakysiu patarima, kuri pati gavau siam skyrelyje ir gan greitai apsveikau iki tiek, kad nebevemiu ir nebeperisvalgau. atsisakyk visikai saldumynu ir kitu paprastuju angliavandeniu : bandeliu ir siaip miltiniu patiekalu, bulviu labai mazai, duonos tik rupios iki 1 riekeles per diena. bet pirmas 2 savaites butu gerai ir tu bulviu bei duonos atsisakyti ir netgi vaisiu, o po dvieju savaiciu po truputi juos ivesti. nepirk jokiu produktu, kurie yra dirbtinai nuliesinti, pvz jogurtas 0 procentu, ar pienas 1 procento, liesa varske, liesas majonezas. pirk viska normalaus arba vidutinio riebumo - pajusi pasitenkinima, didesni sotuma, todel pasitenkinsi mazesne porcija ir negausi i liesus produktus pridetu nereikalingu priedu. ir valgyk kada nori, tai yra kada esi alkana, valgyk letai, ir tik tiek kiek nori, tai yra, kai tik pajusi, akd maistas jau nebeteikai tokio malonumo kaip pradejus valgyti. ir leksteje palik nors maza trupinuka, kad iprastum, jog nebutina suvalgyti visa porcija
patikek, tai tikrai veikia


o man niekaip nepasiteisina toks metodas verysad.gif . Tu turbut ir iki tol labiau megai ta "normalu" maista, o ne visokius saldumynus, tai tau lengviau ir atsisakyt. O as sokoladine, man jo reikia kaip oro ir jau n metu kovoju su tuo - snipstas gaunasi.
Bet didziausia beda ne maisto pasirinkime, o tame, kad kol nera kasnio burnoj - sunku, bet ramu, tik isidedi BET KA - viskas, uzsiblokuoja protas, nebejauti kas vyksta aplink ir px viskas verysad.gif ...ai, nekreipkit demesio, man dabar stogas vaziuoja po operacijos...
Atsakyti
saldumynu tuo metu jau nelabai megau, anksciau buvo priklausomybe, bet tada man padejo chromas. o juk su cukrum pati zinai kaip, jei 2 savaites prakentesi, daugiau nelabai ir benoresi. tai man didziausias pasikeitimas buvo riebalu ivedimas, labai teigiamai pakeite suvokima, kai suzinojau, kad galiu skaniai ir sociai valgyti
bent jau juoda sokolada esk tada, mazesnio glikemijos indekso.
zodziu laikykis, suprantu tave
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 06, 12:21)
o man niekaip nepasiteisina toks metodas verysad.gif . Tu turbut ir iki tol labiau megai ta "normalu" maista, o ne visokius saldumynus, tai tau lengviau ir atsisakyt. O as sokoladine, man jo reikia kaip oro ir jau n metu kovoju su tuo - snipstas gaunasi.
Bet didziausia beda ne maisto pasirinkime, o tame, kad kol nera kasnio burnoj - sunku, bet ramu, tik isidedi BET KA - viskas, uzsiblokuoja protas, nebejauti kas vyksta aplink ir px viskas verysad.gif ...ai, nekreipkit demesio, man dabar stogas vaziuoja po operacijos...

Dusele, o tu nekovok su tuo šokoladu. Taigi pati rašai, kad tau jo reikia kaip oro, tai kaip tokį dalyką atimsi iš savęs?
Aš iš tų, kur pasveikau valgydama absoliučiai viską ir esu prieš bet kokį ribojimą. Nesakau, kad ta baltymų ir riebalų teorija yra bloga, bet.. turiu savo nuomonę apie ją. Jeigu ji kažkam padeda - puiku. Tačiau tikrai galima ir kitaip!
Aš paspausiu kumščius, kad po šito pooperacinio periodo kažkas tavo gyvenime pasikeistų 4u.gif
Atsakyti
labas vel, rasau vel cia, nes tik jus mane suprasit. *****, mergos, kas man buvo, pavalgiau sveika vakarienei ir po to kazkas uzejo, pradejau varyti i save saldumynus, kurie buvo nupirkti vaikams, kai apsalo sirdis, dar ir vynu pradejau uzgerineti, ir toliau edziau, kol pasibaige, po to supykino, aisku galejau kenteti ,bet kaip senais laikais, kaip patyrusi bulimike, kisau pirsta ir vemiau viska lauk. o asaros riedejo is nusivylimo. kai prisimindavau, kaip anksciau su savim elgdavausi, galvodavau, kaip as taip galejau, o dabar padariau ta pati.
gal kad grizau is trenkes po dvieju savaiciu pertraukos, truputi cukrus pakrito, gal del to tas prasidejo, nzn, bet man baisu .
man gi toks endokrininis sutrikimas nustatytas, kad per daug insulino, krenta gliukoze, lomkes buna, bet kai valdausi nieko nebuna. svoris vis auga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 20 gegužės 2011 - 20:43