Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(cherie elles @ 2011 01 09, 21:44)
radau labai baisų blogą.. Negaliu tokių panelių suprasti.. http://dreamsboats.blogspot.com/


jei galetumet suprasti, tai butumet VSC paciente, o si mergina, kuri tai parase, turetu ten kreiptis, bet ji nesikreips, nes jai siuo metu atrodo, kad tai vienintele iseitis
Papildyta:
QUOTE(Nebulimija @ 2011 01 11, 08:59)
Tevai kalti , kad nepriziuri savo vaiku, kad nesigilina i ju dvasine busena.


kaltinti vien tevus neteisinga
Atsakyti
oi mergytes, kaip aš norėčikau būti vsc paciente, bet neturiu tam laiko, o gal pasiryžimo per mažai. Aš oficialiai nelaimingaa! ir jauu nebežinau, kaip elgtis. Bučkis jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(legane @ 2011 01 23, 21:58)
oi mergytes, kaip aš norėčikau būti vsc paciente, bet neturiu tam laiko, o gal pasiryžimo per mažai. Aš oficialiai nelaimingaa! ir jauu nebežinau, kaip elgtis. Bučkis jums  4u.gif

Jeigu dabar nerasi laiko gydymui, paskui jo gali nebelikti niekam. Nerizikiuok. Gydykis. Tai dabar yra svarbiausia tavo gyvenime.
Atsakyti
Dievuleliau, kaip pasiilgau tu plepalu apie 'ora'.. Kas per ramybe, ar dar yra gyvu? Sako tyla-gera byla, tikiuos, kad jums visoms sekasi gerai, o jei ir iskyla sunkumu tai iveikdamos juos tampat dar stipresnemis wub.gif
Atsakyti
Alio.
Prisipazistu pasiploviau, nes buvau "isryskinta" kas nebuvo malonu... Tada galvojau pasikeist nica ir pan ir t.t, bet nicas zmoaus nekeicia... mintys, pamastymai, isvedziojimai vis tiek isduoda ta, kas esam... so what's the point...

Pasiilgau visu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sekundeee @ 2009 04 03, 14:13)
As panos sveriu jau visa 90 kg doh.gif  o mano ugis 168 cm, bet siuo metu per daug nesuku galvos, manau yra gyvenime svarbesniu dalyku, nei mano svoris smile.gif


O vat cia yra visiskas saves apgaudinejimas. Matau, kad storeju, taciau nelabai ka noriu daryt, todel apsimesiu, kad man ir taip gerai. Tik kazkodel linksmi ir visada patenkinti buve storuliai tiik suliekneje paatvirauja, kad visa tai buvo tik kauke ir, kad lieknam buti yra ne tik sveikiaui, bet ir daugeliu prasmiu geriau ir smagiau gyventi smile.gif Nebent is tikruju nuosirdziai galite pasakyti, kad esu stora ir del to be galo laiminga smile.gif
Atsakyti
Ar cia dar yra gyvu? Ar temute taip ir apmire ? unsure.gif
Atsakyti
Gyvų yra smile.gif Ir manau, kad visos kartais užeina čia pažiūrėti 4u.gif Tik niekas neberašo. Išsikvėpė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzytė @ 2011 02 23, 22:27)
Gyvų yra  smile.gif Ir manau, kad visos kartais užeina čia pažiūrėti  4u.gif Tik niekas neberašo. Išsikvėpė  4u.gif

Neissikvepe, laiko trukumas mirksiukas.gif Matau FB kelias, tai kaip ir zinau ju gyvenima ir kaip jom sekasi biggrin.gif

Man sekasi puikiai thumbup.gif , tikiuosi jums visom taip pat. Kaip sako vienas mano pazystams: galvok su galva, o ne su sikna...tada viskas bus OK lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(legane @ 2011 04 24, 22:34)


kaip tu, legane? Kokiom nuotaikom gyveni? 4u.gif
Atsakyti
Beieskodama menu, radau viena paveiksla ir iskarto prisiminiau sita skyreli ax.gif

user posted image
Atsakyti