Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(Sibilė9 @ 2010 11 30, 00:04)
o tai ziurau ko ta prabanga man ten aplink visa laika kvepejo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
neee...su anglu kalba nesusidoroju,kur jau ten man prancuzu....dukra dabar mokinas,tai labai grazu paklausyti,bet ismokti..sakau kai i pensija iseisiu,turesiu viskam laiko ir kalbu mokslams ir kelionems lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tik klausimas ar man jau ko noresis tada  tokiu kruviu dabar dirbant ir tiek metu save naikinus...

Reikia gyventi cia ir dabar, nes rytojus gali neisausti lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 30, 09:34)
Reikia gyventi cia ir dabar, nes rytojus gali neisausti lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Ko Jus taip nuluzot g.gif
Tuo paciu ir noriu padekoti jums uz tikrai idomias, isgyventas mintis! Kartais jusu labai pasigendu jusu verysad.gif
Sveikinu jus su sventemis ir linkiu smagiu Kaledu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keirona @ 2010 12 23, 20:48)
Ko Jus taip nuluzot g.gif
Tuo paciu ir noriu padekoti jums uz tikrai idomias, isgyventas mintis! Kartais jusu labai pasigendu jusu  verysad.gif
Sveikinu jus su sventemis ir linkiu smagiu Kaledu 4u.gif

Kai jau labai labai pasigesi, parasyk man i AZ, as paprasciausiai nebeturiu tiek laisvo laiko, kad cia rasyciau,o galop ir visos kitos issibegiojo ir musu tema kazkokia nuobodi patapo.Gal atsigaus visos ir sugris mirksiukas.gif
Geru, linkmu ir laimingu tau Sventu Kaledu wub.gif
Atsakyti
radau labai baisų blogą.. Negaliu tokių panelių suprasti.. http://dreamsboats.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(cherie elles @ 2011 01 09, 22:44)
radau labai baisų blogą.. Negaliu tokių panelių suprasti.. http://dreamsboats.blogspot.com/

Ju tau ir nereikai suprast, cia psichiatro darbas doh.gif
Tevai kalti , kad nepriziuri savo vaiku, kad nesigilina i ju dvasine busena.
Atsakyti
Primyktinai siulau poaziureti si filma visom besilankanciom siame skyrelyje.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2011 01 14, 16:36)
Primyktinai siulau poaziureti si filma visom besilankanciom siame skyrelyje.
user posted image



maciau.. Lietuviskai vadinasi "Mergina su trukumais".. bet nepasakyciau, kad man buvo labai itaigus..nors paziureti aisku verta.

Kaip mergai gyvuojat? ax.gif As brestu ilgai delstom permainom... bijau.
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 14, 21:14)
Kaip mergai gyvuojat? ax.gif  As brestu ilgai delstom permainom... bijau.

Kai mergos čia nosies nebekiša, tai aš visada galvoju, kad gyvuoja labai gerai bigsmile.gif
Linkiu ryžto ir sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzytė @ 2011 01 15, 23:05)
Kai mergos čia nosies nebekiša, tai aš visada galvoju, kad gyvuoja labai gerai  bigsmile.gif
Linkiu ryžto ir sėkmės  mirksiukas.gif


patikek, yra gyvenanciu blogiau negu blogai, gal todel cia ir neuzsuka.. verysad.gif (cia as ne apie save)
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 16, 00:15)
patikek, yra gyvenanciu blogiau negu blogai, gal todel cia ir neuzsuka.. 

Ech, kaip liūdna... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 16, 01:15)
patikek, yra gyvenanciu blogiau negu blogai, gal todel cia ir neuzsuka..  verysad.gif (cia as ne apie save)

Kam cia taip? verysad.gif Ar lb blogai?
Atsakyti
atsiprasau, neturiu nei teises nei leidimo kalbeti apie svetimus gyvenimus..
Atsakyti