Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 18, 21:53)
Va, o as dar ant virsaus vyno isgeriau ir dabar gavoju....as cia rimtai taip sirgau ar tik sapnavau, nu niekaip man nedasyla, kad galejo tiap blogai but...gal ir gerai lotuliukas.gif  doh.gif
Gavau nuo ginekologogo zinute lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..., koks charakteris, tokie ir draugai, bet man patiko, net pralinksmejau thumbup.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(Bremen @ 2010 11 18, 22:45)
nu, blyn, pas mane ne gyvenimas ,o tik egzistavimas prasidėjo  verysad.gif , nei sekso , nei alkoholio, nei flirto, nei sms zinuciu  verysad.gif ............

Brenem, gal mes per AZ susirasinejam?, o tai cia juk ir pauagles skaito?

QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 19, 00:14)
Labutes,

Man irgi cia nebesiraso.
Nzn, gal nemoku su jumis bendrauti, taciau kazko man truksta.
Nerandu kelio i jus, ir tuo paciu negirdziu jusu.
Jus visos tarpusavyje bendraukite, o as kuriam laikui iseinu.

Man VS nebeaktualu, kazkaip nera man polekio cia irgi rasyt tongue.gif
Atsakyti
nusivyliau zmonemis galutinai.. Darbe dar klientes nors silumos atnesa, gera zodi pasako, o gyvenime atrodo kiekvienas pasiruoses ant galvos apshikti.. verysad.gif .. ne, ne apie vyrus kalbu, o apie zmones bendraja prasme...
Noriu pasislepti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusele: 19 lapkričio 2010 - 15:20
Dusele, saulute ... 4u.gif , geriausias zmogus salia taves yra tavo Mama. Visi kiti laukia tavo kraujo ir energijos. Ka gali padaryt - visada sypsotis kad ir kaip sunku, o issiverkt tik mamai ant peties. Buk stipri.. ir prisimink kaip as labai tave mylejau wub.gif cool.gif !
Buckis tau i zanda oro_buckis.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 19, 10:04)
Man VS nebeaktualu, kazkaip nera man polekio cia irgi rasyt tongue.gif


Smagu, kad tu sveika. Lik toliau tokia stipri, brangink ka turi ir pildyk savo svajones.
4u.gif
Atsakyti
Jeigu norite – galite. Užtenka guostis ir teisintis. Kad pagaliau ir į Jūsų gatvę ateitų šventė, kad pagaliau galėtume galvoti apie šviesias akis ir šiltas širdis, o ne apie savo svorį, kad gražūs apdarai būtų tie, kuriuos pasirinkote, o ne tie, kurie kitoms tinka, tik esą ne Jums - iki Kalėdų kaip tik liko laiko palieknėti.
Šiais metais paskutinį kartą renkasi Almos klubo grupė „Valgau ir lieknėju!“. Pirmas užsiėmimas – nemokamas. Susitinkame ketvirtadienį, lapkričio 25 d. 18 val. Užsiregistruoti galite el. p.: almosklubas@yahoo.com arba parašę žinutę telefonu 860 910 288. Nepraleiskit progos!
Atsakyti
QUOTE(Granduda @ 2010 11 21, 17:44)

Šiais metais paskutinį kartą renkasi Almos klubo grupė „Valgau ir lieknėju!“. Pirmas užsiėmimas – nemokamas. Susitinkame ketvirtadienį, lapkričio 25 d. 18 val. Užsiregistruoti galite el. p.: almosklubas@yahoo.com arba parašę žinutę telefonu 860 910 288. Nepraleiskit  progos!
[42241784 begin_of_the_skype_highlighting              42241784      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              42241784      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting             42241784      end_of_the_skype_highlighting[/s napback]

Mieloji, Almos klubas neturi apsoliuciai nieko su valgymo sutrikimais. Kazkada pries NNN metu prasitariau jei , kad sergu bulimija, per visa sale nusizvenge ir patare isimyleti...dabar as galeciau is jos nusizvengt doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Buvau truputį pradingus.. Matyt tas oras mane nesveikai paveikė..praeitą savaitę stengiaus tik prastumt,nieko nenorėjau daryt,niekam neturėjau nuotaikos.. Nei dėl mokslų apsistengiau,nei apsportavau nei išvis ką naudingo padariau..Šią savaitę galvojau pradėsiu optimistiškai ir drabingai..Ir ką gi,viskas taip buvo iki vakar vakaro, kai vėl tas neelmtas ėdimo priepolis.
Paskaičiau kažkurią dieną temutę ir užsikabinau už knygos "Moterys,maistas ir dievas" tai ir užsisakiau. Kažkaip išvis senaiai buvau paėmus į rankas knygą..

Vienintelis iš tikro geras dalykas,tai,jog prieš svaitėlę buvau Rygoj, Operos ir Baleto teatre,,Na ką,likau sužavėta baleto wub.gif Išvis ta diena buvo neraliai gera..Vaikščiojau Ryos senamiesčiu,oras toks nuostabus buvo.Pamiršau visus rūpestėlius,viską viską ax.gif Laukiu nesulaukiu,kada turėsiu progą vėl ten apsilankyti:}

o vakar tokia Kalėdinė nuotaika užpuolė,pradėjau mąstyt kokiom smulkmenėlėm galėčiau nsutebint mylimus žmones tai kažkaip gera pasidarė net ax.gif


Paklausčiau kaip jum beiseka,bet turbūt geriau apskaitysiu ką priplepėjot ir suprasiu smile.gif TIkiuos,jog jūsų nuotaiko tikrai ne tokios koks oras dabar ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamius: 23 lapkričio 2010 - 15:27
Manija vogti, kaip ir visos kitos manijos, veda į vidinės pusiausvyros atstatymą, kurios žmogu trūksta neutralioje situacijoje ar ramybės būsenoje. Pasitenkinimo jausmas neutralioje būsenoje – harmoningos ir stabilios asmenybės požymis. Jam nereikia sukurti dirbtinos emocinės situacijos, kad jaustųsi visavertis ir laimingas“, – aiškina psichologė Rugilė Vilkišė, psichologijos studijos „Pamilk save“ darbuotoja.

Pries 5 metus sunkios depresijos busenoj vogiau daiktus, bet ne tam , kad man ju labai reikejo, o tam, kad sukurti dirbtine emocine situacija, jaustis visavertei ir apskritai jausti, kad dar esu gyva doh.gif Po to uzeidavo palengvejimas....Dabar kaip prisimenu, net kunas pagaugais nueina, nu niekas nepriverstu blink.gif , gerai, kad viskas gerai baigesi.

Kamiu, mes nesutverti visada jaustis tik gerai, tokai busena praktiskai neimanoma.Yra dienu kai norisi nuo visu pabegt, pasislept, pratunot kazkur siltai su gera muzika(jei nei draugo nei artimo salia nerasta, bet jos praeina.Voien zinojimas, kad tai laikina labai palengvina situacija. Iskok kuo daugiau teigiamu emociju, neleisk liudesiui uzimti tavo minciu.Mokykis i gyvenima ziuret pozityviai su jumoru tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 25, 06:05)
Manija vogti, kaip ir visos kitos manijos, veda į vidinės pusiausvyros atstatymą, kurios žmogu trūksta neutralioje situacijoje ar ramybės būsenoje. Pasitenkinimo jausmas neutralioje būsenoje – harmoningos ir stabilios asmenybės požymis. Jam nereikia sukurti dirbtinos emocinės situacijos, kad jaustųsi visavertis ir laimingas“, – aiškina psichologė Rugilė Vilkišė, psichologijos studijos „Pamilk save“ darbuotoja.

Pries 5 metus sunkios depresijos busenoj vogiau daiktus, bet ne tam , kad man ju labai reikejo, o tam, kad sukurti dirbtine emocine situacija, jaustis visavertei ir apskritai jausti, kad dar esu gyva doh.gif Po to uzeidavo palengvejimas....Dabar kaip prisimenu, net kunas pagaugais nueina, nu niekas nepriverstu blink.gif , gerai, kad viskas gerai baigesi.

Kamiu, mes nesutverti visada jaustis tik gerai, tokai busena praktiskai neimanoma.Yra dienu kai norisi nuo visu pabegt, pasislept, pratunot kazkur siltai su gera muzika(jei nei draugo nei artimo salia nerasta, bet jos praeina.Voien zinojimas, kad tai laikina labai palengvina situacija. Iskok kuo daugiau teigiamu emociju, neleisk liudesiui uzimti tavo minciu.Mokykis i gyvenima ziuret pozityviai su jumoru tongue.gif  mirksiukas.gif

Sveikos mielosios...isimylejau Liuksemburga ir Vokietija...zmones šypsosi,namai grazus,miestai tvarkingi..masinos prabangios.musiskiu ,,Lupenu.. nemaciau
Liuksemburgieciai vyrai labaiiiii grazus ir ***** parodoje kalbina,o as zasis nemoku kalbos...vat koks ,,pravalas ..lotuliukas.gif
Nebulimija priminiai praeiti..vogiau ir as..ir nezinau kodel,vogiau maista,kosmetika,na tada visi finansai buvo pravemti ir pragerti uzkandus raminamaisiais,gal todel...bet pamenu kad mane buvo pagave apsauga pora kartu,susimokejau desimteriopai uz pavogtas prekes ir paleido,reiskias tada pinigu turejau,bet vogiau..
na viska nurasau ant savo nestabilios,bulimiskos busenos...ir tada buvo viskas dzin,o dirbau tada restorano direktore..... doh.gif
o dabar net pasibaisejau,kai pamaciau kad mano kolegos broliai lietuviai parodoje voge,na zinoma dauk ka ten dalino uz dyka,nustebau kad nepigius dalykus ir dosniai,bet lietuvaiciai sugebejo pasiimti ir tai kas buvo pardavinejama...
Dabar kai prisimenu savo tokia praeiti,nesinori tiketis kad tai buvau as....na kaip matytas kazkoks psihologiskai dramatiskas filmas,bet ne apie mane....Bet tai jau tikiuos praeitis
kartais gailiuosi,kad nevedziau kokio dienorascio,butu neblogas siuzetas kokios buna bulimijos pasekmes ir kaip galima zemai pulti nuo begalinio noro buti lieknai
Atsakyti
nu ne, as nevogiau.. net juodziausiais laikotarpiais unsure.gif . Gal is baimes, nes sazine daznai budavo dugne.. Na, bet tada as dziaugiuosi, kad esu baile unsure.gif Turbut mirciau is gedos, jei mane pagautu.... blink.gif
Ai, prisiminiau.. biggrin.gif vaikystej esu vieno plauku segtuko kaina su barkodu persegus ant kito, grazesnio, bet kainavusio brangiau.. blush2.gif ..bet su vs tai neturi nieko bendra.... ir iki siol kazkoks kirminas grauzia.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sibilė9 @ 2010 11 28, 17:17)
Sveikos mielosios...isimylejau Liuksemburga ir Vokietija...zmones šypsosi,namai grazus,miestai tvarkingi..masinos prabangios.musiskiu ,,Lupenu.. nemaciau
Liuksemburgieciai vyrai labaiiiii grazus ir ***** parodoje  kalbina,o as zasis nemoku kalbos...vat koks ,,pravalas ..lotuliukas.gif

Visur gerai, kur musu nera, Vokietijoj gyventi labai brangu mirksiukas.gif , o Liuksemburgieciai tai milijonierei pagal vokiecius, taip, akd mokykis prancuzu kalba ir sauk i Liuksa, ten algos penkiagubos, kaip Vokietijoj.
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 28, 14:38)
Visur gerai, kur musu nera, Vokietijoj gyventi labai brangu mirksiukas.gif , o Liuksemburgieciai tai milijonierei pagal vokiecius, taip, akd mokykis prancuzu kalba ir sauk i Liuksa, ten algos penkiagubos, kaip Vokietijoj.

o tai ziurau ko ta prabanga man ten aplink visa laika kvepejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
neee...su anglu kalba nesusidoroju,kur jau ten man prancuzu....dukra dabar mokinas,tai labai grazu paklausyti,bet ismokti..sakau kai i pensija iseisiu,turesiu viskam laiko ir kalbu mokslams ir kelionems lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik klausimas ar man jau ko noresis tada tokiu kruviu dabar dirbant ir tiek metu save naikinus...

Atsakyti