Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 16, 21:47)

Bremen, teatre maikes ? nuskurdes teatras pasakyciau.




as gi apie ta pati biggrin.gif , ne viskas gerai, vaikinukams tos maikes tinka thumbup.gif , bet man moteriškei su aukštakulniais ir sijonais įsitikinimai biggrin.gif , neleidžia tos uniformos uzsideti.
O tos maikes tai is dalies pagal teatro filosofija tinka ax.gif

Noriu pasigirti blush2.gif ,siandien per pietus teko darbe buti ,tai vaikinukas parejas is mokyklos pats spageciu ir is saldiklio mesos kukulius(juodai dienai didesni kieki pridarius buvau biggrin.gif ) issivire thumbup.gif .O vakare šokoladiniu keksiuku iskepe recepta pats susiradęs thumbup.gif , pats net trūkstamus produktus susipirko thumbup.gif .O svarbiausia virtuve poto sutvarkė biggrin.gif
Na siandien labai didžiuojuosi juo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bremen: 16 lapkričio 2010 - 23:21
Bremen, saunuolis kudikis, kazin kada pas mane tokia svente ateis?

Man jau padus niesti kur nors lekt, bet vis dar koja klisa lotuliukas.gif Vakar skambinau del kraujo tyrimu, sake, kuo puikiausi thumbup.gif Tikiuosi ryt sesti uz vairo.
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 17, 07:56)


Man jau padus niesti kur nors lekt, bet vis dar koja klisa lotuliukas.gif Vakar skambinau del kraujo tyrimu, sake, kuo puikiausi thumbup.gif Tikiuosi ryt sesti uz vairo.


Na tai laukiam, mes sveteliu, laukiam biggrin.gif
Atsakyti
Jis padovanojo Jai puokšte rožę, iš kurių viena buvo dirbtinė, ir pasakė "Aš nustosiu tave mylėti, kai nuvys paskutinioji...'' wub.gif

Kur prapuole visos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 18, 11:41)
Jis padovanojo Jai puokšte rožę, iš kurių viena buvo dirbtinė, ir pasakė "Aš nustosiu tave mylėti, kai nuvys paskutinioji...''  wub.gif

Kur prapuole visos  ax.gif

Romantika lotuliukas.gif

As prisidariau terminu pas visus imanomus gydytojus lotuliukas.gif , bo man mano liga labai itartina.Jau vaziavau masina thumbup.gif (be manes jos niekas nevale blink.gif , atrodo kaip tverte) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 18, 10:19)
Romantika lotuliukas.gif

As prisidariau terminu pas visus imanomus gydytojus lotuliukas.gif , bo man mano liga labai itartina.Jau vaziavau masina thumbup.gif (be manes jos niekas nevale blink.gif , atrodo kaip tverte) lotuliukas.gif

na vienoje temoje apie vaikus , galvoju nors kitoje apie diedus, romantika pakalbėsim biggrin.gif

O tai kas tau yra g.gif .Tyrimai gi geri buvo g.gif
O as einu vaiko kambari tvarkyti doh.gif

Tema jauciu reikes pervadinti i :Cia bendrauja Bremen su Nebulimija biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif as esu.. pasirodau... bet nelabai turiu ka pasakyt. na, gal turiu, bet kazkaip noro ner.. Logiskai pamascius kam idomios tos mano Santos Barbaros... lotuliukas.gif ... vis tiek butu ne i vs tema... O ir kai paziuriu - daug kas skaito, bet tyti ir nieko neraso... dingo net nuolatines visos, tai kam cia leist i eteri vien tam, kad kitu smalsuma patenkint.. g.gif .
O siaip tai viskas ciki pas mane, buna ir geriau, bet ivertinus aplinkybes - GYVENU 4u.gif
Atsakyti
Dusele, labai pesimistine zinute sakyciau lotuliukas.gif ...noretusi daugiau polekio is tamstos mirksiukas.gif

Bremen, sekmes tvarkan kudikio stuba lotuliukas.gif , as vakar tvarkiau, kas is to..siandien galeciau ir vel doh.gif

Mano kraujo tyrimai geri, bet man ir koja ir kluba dar skauda, eisiu pas ortopeda, nustojau jau antibijotikus gert, pradejau seksu uzsiimt blush2.gif (gal sanarius maziau skaudes lotuliukas.gif ), bet daktarui reikia pasirodyt, gal masazu gausiu.
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 18, 11:41)
smile.gif as esu.. pasirodau... bet nelabai turiu ka pasakyt. na, gal turiu, bet kazkaip noro ner.. Logiskai pamascius kam idomios tos mano Santos Barbaros... lotuliukas.gif ... vis tiek butu ne i vs tema...  O ir kai paziuriu - daug kas skaito, bet tyti ir nieko neraso... dingo net nuolatines visos, tai kam cia leist i eteri vien tam, kad kitu smalsuma patenkint.. g.gif .
O siaip tai viskas ciki pas mane, buna ir geriau, bet ivertinus aplinkybes - GYVENU 4u.gif

Nekankink doh.gif .................įdomu ax.gif

QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 18, 13:14)


Bremen, sekmes tvarkan kudikio stuba lotuliukas.gif , as vakar tvarkiau, kas is to..siandien galeciau ir vel doh.gif

Mano kraujo tyrimai geri, bet man ir koja ir kluba dar skauda, eisiu pas ortopeda, nustojau jau antibijotikus gert, pradejau seksu uzsiimt blush2.gif (gal sanarius maziau skaudes lotuliukas.gif ), bet daktarui reikia pasirodyt, gal masazu gausiu.

Tvarkytis tai jisai pats tvarkosi, bet as pora katu i metus generaline padarau tada ir jam pačiam lengviau tvarka palaikyti ax.gif
Seksu g.gif , blyn as jau netik baigiu pamirsti kas tai yra , bet ir ka tas žodis reiškia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 18, 18:30)
Seksu  g.gif , blyn as jau netik baigiu pamirsti kas tai yra , bet ir ka tas žodis reiškia  doh.gif

Va, o as dar ant virsaus vyno isgeriau ir dabar gavoju....as cia rimtai taip sirgau ar tik sapnavau, nu niekaip man nedasyla, kad galejo tiap blogai but...gal ir gerai lotuliukas.gif doh.gif
Gavau nuo ginekologogo zinute lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..., koks charakteris, tokie ir draugai, bet man patiko, net pralinksmejau thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 18, 19:53)
Va, o as dar ant virsaus vyno isgeriau ir dabar gavoju....as cia rimtai taip sirgau ar tik sapnavau, nu niekaip man nedasyla, kad galejo tiap blogai but...gal ir gerai lotuliukas.gif  doh.gif
Gavau nuo ginekologogo zinute lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..., koks charakteris, tokie ir draugai, bet man patiko, net pralinksmejau thumbup.gif  lotuliukas.gif

nu, blyn, pas mane ne gyvenimas ,o tik egzistavimas prasidėjo verysad.gif , nei sekso , nei alkoholio, nei flirto, nei sms zinuciu verysad.gif ............
Atsakyti
Labutes,

Man irgi cia nebesiraso.
Nzn, gal nemoku su jumis bendrauti, taciau kazko man truksta.
Nerandu kelio i jus, ir tuo paciu negirdziu jusu.
Jus visos tarpusavyje bendraukite, o as kuriam laikui iseinu.
Atsakyti