Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 14, 08:39)
NU man asmeniskai tavo balsas labai sexi pasirode lotuliukas.gif  ax.gif  thumbup.gif

Gal is rytu Vokietijos dar su lapiu kailiniais ryzais atvare? lotuliukas.gif

As seima pietum ir pyragu lepindama save kartu palepinu, man smagu ziuret, kai jie visi prie stalo sedi ir "kapoja", snekasi...nu dusiai mielas vaizdelis.

As su savo daktariuku facebook susirasineju(nu cia mano ginas , jei ka) tai va , siandien gavau zinute, kad nekelciau panikos, kad viskas bus gerai, tik turiu but dar kuri laika stebima gydytoju, nes nerastas sukelejas smile.gif Kaip miela, turet tokiu Facebook draugu lotuliukas.gif  thumbup.gif nuramino.

hihihi.gif, klasiokas po 17 metu ta pati pasake hihihi.gif , išvaizda visai nepasikeitus tik balsas seksualus tapo hihihi.gif

Ne tos kailiniuotos greičiau is kokio Miuncheno buvo, nes bayeriskas dialektas stiprus buvo.Vienas vaikinukas pasisveikino gruss skot ((net nezinau kaip ten bayeriskai tariasi ) galvojau is juoko apsimy..... biggrin.gif
Tavo nuotrauke facebook maciau tai tu ligonineje geriau atrodei nei as dabar su tom suknistom mmm besikankindama, grynas lavonas atrodau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bremen: 14 lapkričio 2010 - 14:27
Bremen, as ten i facebook pagerinta nuotrauka idejau, kai man jau geriau buvo ax.gif
Balsas tavo tikrai labai grazus ir tarme grazi, ne kaip pas kuriuos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 14, 02:47)
Susirinko kostiumuoti vyrai su kasmyro paltais, moterys su vakarinėmis suknelėmis ir kailiais  bigsmile.gif ............ ir visi i atlapus vardus susisege .....kaip ir as  biggrin.gif  .................miriaus is juoko nes visi galvojo ,kad ju chebrai priklausau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .Žmoniu buvo is visos Vokietijos viso 300, bet galima vis gi buvo atskirti kurie is vakaru kurie is rytu Vokietijos .


Na va ka reiskia tavo stilius. Atrodai dar ir geriau uz juos visus.
As tai su juoda uniforma vaikstau tarp ju rolleyes.gif .

Nebulimija, geras jausmas kai esi reikalinga ir kai esi savo rogese (cia as apie pietus seimai).

Buckis mergaites, labanaktis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 15, 01:39)
Nebulimija, geras jausmas kai esi reikalinga ir kai esi savo rogese (cia as apie pietus seimai).

Tikrai, situ rogiu i nieka nemainyciau, ypac po paskutiniu ivykiu. Diedui reikia medali uzkabint, kaip jis tvarkesi su dviem maziukais visiskai vienu vienas. thumbup.gif wub.gif Gera patarle, kad drauga nelaimeje pazinsi mirksiukas.gif Mano rusaite psichologe , tia juodai pasisiukslino, nebenoriu tokiu draugiu daugiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 14, 14:05)
Balsas tavo tikrai labai grazus ir tarme grazi, ne kaip pas kuriuos lotuliukas.gif

Na prie progos as tau buteli pastatysiu biggrin.gif

QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 14, 23:39)
Na va ka reiskia tavo stilius. Atrodai dar ir geriau uz juos visus.
As tai su juoda uniforma vaikstau tarp ju  rolleyes.gif .

Mes irgi uniforma turime, raudona, kuria as jau antri metai ignoruoju doh.gif .Buvo net per susirinkimus svarstoma doh.gif ir bandoma mane i ja ikisti visgi pasiekiau savo ax.gif , sėkmingai ja ignoruoju, ir susitaikė visi su ta mintim ,kad as jos nenešiosiu.

QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 15, 08:11)
Tikrai, situ rogiu i nieka nemainyciau, ypac po paskutiniu ivykiu. Diedui reikia medali uzkabint, kaip jis tvarkesi su dviem maziukais visiskai vienu vienas. thumbup.gif  wub.gif Gera patarle, kad drauga nelaimeje pazinsi mirksiukas.gif Mano rusaite psichologe , tia juodai pasisiukslino, nebenoriu tokiu draugiu daugiau blink.gif

Tik neužkelk diedo ant pjedestalo, tai jo pareiga !
O kas liečia draugus tai tikrai nelaimėje pazinsi, toki sukretimai gera proga draugus atsirusiuoti .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bremen: 15 lapkričio 2010 - 11:31
QUOTE(Bremen @ 2010 11 15, 12:30)
Na prie progos as tau  buteli pastatysiu  biggrin.gif

Tik neužkelk diedo ant pjedestalo, tai jo pareiga !

NU reikes reikes lotuliukas.gif , as jau baigiu vyno skoni pamirs, bet uztai antibijotiku atsigersiu uz du gyvenimu i prieki wacko.gif

As is tu moteru, kurios dar mielai atsiseda savo vyrui ant kelio, apsikabina ir pasnibzda, "ka as be taves daryciau", paglosto, apuostineja, pagiria, kad skaniai kvepia ax.gif , bet tai nereiskia, kad kita diena nebusiu ziezula, jei kas nors man napatiks. SIuo metu dziaugiuosi, kad manim rupinasi, kad su vaikais daug uzsiima, ziuriu ir tirpstu, nu ne sestas kartas jau, buna gi visko lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 15, 12:37)
NU reikes reikes lotuliukas.gif , as jau baigiu vyno skoni pamirs, bet uztai antibijotiku atsigersiu uz du gyvenimu i prieki wacko.gif

As is tu moteru, kurios dar mielai atsiseda savo vyrui ant kelio, apsikabina ir pasnibzda, "ka as be taves daryciau", paglosto, apuostineja, pagiria, kad skaniai kvepia ax.gif , bet tai nereiskia, kad kita diena nebusiu ziezula, jei kas nors man napatiks. SIuo metu dziaugiuosi, kad manim rupinasi, kad su vaikais daug uzsiima, ziuriu ir tirpstu, nu ne sestas kartas jau, buna gi visko lotuliukas.gif

Nu tai organizuokis mirksiukas.gif

Na gerai gerai šaunuolis tas tavo vyras drinks_cheers.gif

Schopoholikes biggrin.gif , kurias domina internetines parduotuves rasykit emeilus , issiusiu pakvietimus ax.gif .Radau dvi parduotuves Anglijoje tokio tipo thumbup.gif jie siunčia ir i LT .
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 15, 22:13)
Nu tai organizuokis  mirksiukas.gif

Na gerai gerai šaunuolis tas tavo vyras  drinks_cheers.gif

Schopoholikes  biggrin.gif , kurias domina internetines parduotuves rasykit emeilus , issiusiu pakvietimus  ax.gif .Radau dvi parduotuves Anglijoje tokio tipo  thumbup.gif jie siunčia ir i LT .


na na - man imesk! lotuliukas.gif lotuliukas.gif ... kaip tik Skypinames su draugu, kad as jam padesiu pinigus isleist, kuriuos jis planuoja uzdirbt lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
La,

Skaitau Women Food and Good

Zinokit MAISTAS yra didziausias jusu mokytojas.
JOje mokoma kaip laiku sustot ir kai alkana - valgyt.
Kaip atrasti rysi su savimi vel.

Knyga tai lobis.
Greta, aciu tau 4u.gif .. !!!


Nebulimija, ka tavo drauge tau padare ?

Bremen, uniforma su trumpu sijonu buvo kad ignoravai ja ?

Dusele, labukas wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 16, 01:02)
Nebulimija, ka tavo drauge tau padare ?

Paskambinoi i ligonine, pasake, kad negali ateit, apsimelavo ir daugiau iki siol as jos negirdejau g.gif Kaip mano bobule sakydavo: kad tokius backom setu ir nei vienas nediktu biggrin.gif Supratau, kad buvau visada isnaudojama tik savanaudiskiems tikslams, o man tai yra peilis zemiau juostos doh.gif As apskritai toks zmogus, kad draugas man yra sventa, as nakti del jo galiu keltis i i pagalba lekt, ka ir dariau del jos.Ai, bet turiu as ir tikrai nuostabiu zmoniu aplink save thumbup.gif , nurasysiu i nuostolius. Dar siandien gavau palaikymo laiska is vienos dukters klasiokes mamos, kviecia kavos, sako, gal dukrai padet matematika pasimokyt....Vienas draugas pranyksta, o vietoj jo du nauji atsiranda. Tokia vadinasi ji ten ir drauge man buvo doh.gif

Man jau geriau, gal ir koja iki Sibiles apsilankymo Liuksemburge praeis rolleyes.gif , norisi kazkokios permainos, o tia baigiu uzrudyt namuose, butu saunu mums ten susitikt ax.gif

Bremen, man tai visko reikia ir daug, bet laikausi susispaudus, nes pinigais siuo momentu nelyja, vien tik mano liga musu seimai pridare nuostoliu, kaip dvejos atostogos Prancuzijai(gerai, kad uz medicina cia moket nereikia) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 15, 22:34)
na na - man imesk! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ... kaip tik Skypinames su draugu, kad as jam padesiu pinigus isleist, kuriuos jis planuoja uzdirbt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...

Tai jau susitaiket g.gif ..............
Emeilo reikia nes ten su pakvietimais .

QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 15, 23:02)


Bremen, uniforma su trumpu sijonu buvo kad ignoravai ja ?


hihihi.gif ,tu juokauji , ne pas mus gi ir rūbininkai ir bilietu tikrintojai yra , negali vaikinuku i miniakus sukisti biggrin.gif .Maikes turim ax.gif , sakiau kaip dirbsiu kokiam MC donalde tada ir nesiosiu maikes , bet ne teatre schmoll.gif
Sutarėm, kad man suknele sius, bet siuna jau antri metai doh.gif

QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 16, 07:54)


Bremen, man tai visko reikia ir daug, bet laikausi susispaudus, nes pinigais siuo momentu nelyja, vien tik mano liga musu seimai pridare nuostoliu, kaip dvejos atostogos Prancuzijai(gerai, kad uz medicina cia moket nereikia) doh.gif

Man iri daug ko reikia verysad.gif , bet tu pinigu iri nera doh.gif .Tai del to ir perku tose parduotuvėse nes žymiai pigiau.Atsidžiaugti negaliu, vasara grynos odos rankinuka Picard firmos vietos 189 eu uz 49 eu nusipirkau thumbup.gif Ne rankinukas ,o svajone wub.gif .Tik dabar dar juodo reikia doh.gif
Atsakyti
La,

Nebulimija, kaip tu anksciau neizvelgei su kuo reikalu turi ?is smulkmenu juk viskas matosi. su tavo protu tai labai imanoma greit suprast.

Bremen, teatre maikes ? nuskurdes teatras pasakyciau.

Siandien dziaugiuosi savimi.

einu toliau knygos skaityt.
wub.gif
Atsakyti