Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

p.s. Paziurejau i sios autores psl, tai ji organizuoja ir retreat'us. Jie jau pilni, vietu yra tik rudeniui, matyt knyga, kuri suzavejo skaitytojus, kazkuo labai ypatinga. Greta, aciu tau !



WOMEN FOOD AND GOD: An Unexpected Path to Almost Everything
No matter how sophisticated or wealthy or broke or enlightened you
are, how you eat tells all.
If you suffer about your relationship with food – you eat too
much or too little, think about what you will eat constantly or try never
to think about it at all – you can be free. Just look down at your plate.
The answers are there. Don’t run. Look. Because when we welcome
what we most want to avoid, we contact the part of ourselves that is
fresh and alive. We touch the life we truly want. We evoke divinity
itself.
Since adolescence, Geneen Roth has gained and lost over a
thousand pounds. She has been dangerously overweight and
dangerously underweight. She has been plagued by feelings of shame
and self-hatred. And she has felt euphoric after losing a quick few
pounds on a fad diet. Then one day, on the verge of suicide, she did
something radical: she dropped the struggle, ended the war, stopped
trying to fix, deprive and shame herself. She began trusting her body
and questioning her beliefs.
It worked (and losing weight was only the beginning).
She wrote about her discoveries in WHEN FOOD IS LOVE, her
first New York Times bestseller. She gave huge numbers of women
their first insights into compulsive eating. And she changed huge
numbers of lives for the better.
Now, after more than three decades of studying, teaching, and
writing about what drives our compulsions with food, Geneen adds a
profound new dimension to her work in WOMEN FOOD AND GOD. She
begins with her most basic concept: that the way you eat is inseparable
from your core beliefs about being alive. Your relationship to food is an
exact mirror of your feelings about love, fear, anger, meaning,
transformation and yes, even God. But it doesn’t stop there. Geneen
shows how going beyond both the food and feelings takes you deeper
into realms of spirit and soul to the bright center of your own life.
With penetrating insight and irreverent humor, Roth traces food
compulsions from subtle beginnings to unexpected ends. She teaches
personal examination, showing readers how to use their relationship
with food to discover the fulfillment they are longing for.
Your relationship to food, no matter how conflicted, is the
doorway to freedom, says Roth. What you most want to get rid of is
itself the doorway to what you want most: the demystification of
weight loss and the luminous presence that so many of us call “God.”
Packed with revelations on every page, this is book is a knock-yoursocks
off ride to a deeply fulfilling relationship with food, your
body…and almost everything else. WOMEN FOOD AND GOD is, quite
simply, a guide for life.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As_sveikuole: 13 lapkričio 2010 - 02:17
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 13, 02:12)
p.s. Paziurejau i sios autores psl, tai ji organizuoja ir retreat'us. Jie jau pilni, vietu yra tik rudeniui, matyt knyga, kuri suzavejo skaitytojus, kazkuo labai ypatinga.


aciu uz recenzija, ji motyvuoja perskaityt ir knyga ax.gif

Man patiko palyginimas: .. Your relationship to food is an exact mirror of your feelings about love, fear, anger, meaning, transformation and yes, even God. Yra tiesos, deja unsure.gif
.............. isjudino siokius tokius prisiminimus ir faktus is realybes unsure.gif

Sveikuole, kai man budavo labai sunku dirbant restorane, kai koju nebevilkdavau, o pries akis dar visas vakaras ir simtai klientu, labai padedavo mintis "AS VALDAU SITUACIJA mirksiukas.gif Be manes sie zmones bejegiai.. jei ne as - jie liks alkani, nelaimingi. Tik as jiems galiu padet ir stai as - ateinu"... Man patikdavo toks "vaidmuo". Jausdavausi svarbi , padeties seimininke. Zinau, skamba juokingai, bet - dzin, pabandyk, pamatysi, kad viduj iskart imsi sypsotis, akys suzibes - mes juk geros aktores mirksiukas.gif ... laikykis, saulut! Tu stipresne ir istvermingesne negu isivaizduoji!
Atsakyti
QUOTE(Sibilė9 @ 2010 11 12, 20:32)
sveikos..
ei Nebulimija uzuojautos,po toooookiu atostogu,bac..i ligonine...na ir nubrauke likimas puse kaifo..
vokitkos,gal as durna,bet pasiule,o as sutikau vienu tokiu reikalu...
Liuksemburge vyks pasauline vireju darbu paroda,zodziu renginys vertas demesio.pradzioje lietuvaiciai organizavo kelione su nuvezimu ir apgyvendinimu i ta paroda,o mano direktore ,,ismuse'. is savininku,kad i ta kelione mane issiutu firmos lesomis..ir va tokia nesekme,nesurinko zmoniu ir kelione neivyks..tai ji energinga moteris,surado nebrangia lektuvo kelione,bet i Frankfurta ir nuo ten traukiniu i Liuksemburga..sako ar vaziuotum,sakau taip...ir..
dabar tik pamasciau,jezau,niekad neskridus su persedimais,kalba vos graibausi...o dar iki viesbucio dasikapstyti,o dar paroda surasti ir dar viskas 5 dienom..kazkodel baimes nejauciu,bet itariu kad darau nesamone..na patarkit vietinės..ar nepaklysiu as Vokietijos tyruose,kol nesuras manes koks interpolas apsiverkusios ,pasiklydusios kur stoti

Sakyk, kada iskeliauji, jei pasveiks koja(nes negaliu net pagavot apie gazo mynima per ziauriai skauda:oh ) atleksiu kaip palaikymo komanda, kad tik viskas pas mane gerai butu, man Liuksemburgas 80km , as ten kaiop zuvis vandeni, na beveik kaip zuvis mirksiukas.gif

Visom linkiu nesirgt, sypsotis ir neprarast gyvenimo dziaugsmo 4u.gif
Atsakyti
aciu mielosios jus mano 4u.gif
padrasinot ir issklaidet abejones..buckis jums visoms..
Iskristi tureciau 20diena...
o jei ka,tai vaziuoju tik paziopsoti,nes ten aukstasis pilotazas,bet dalyvauja komanda ir is lietuvos..siuncia minciu pasigaudyti,pasitobulinti,uz tai jiems didelis aciu
varau i paroda,,moters pasaulis,,su dukra ir eisiu Gretos rekomenduotos knygos ieskoti,dekui uz nuoruo
geros dienos visoms
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sibilė9 @ 2010 11 13, 13:48)
aciu mielosios jus mano 4u.gif
padrasinot ir issklaidet abejones..buckis jums visoms..
Iskristi tureciau 20diena...
o jei ka,tai vaziuoju tik paziopsoti,nes ten aukstasis pilotazas,bet dalyvauja komanda ir is lietuvos..siuncia minciu pasigaudyti,pasitobulinti,uz tai jiems didelis aciu
varau i paroda,,moters pasaulis,,su dukra ir eisiu Gretos rekomenduotos knygos ieskoti,dekui uz nuoruo
geros dienos visoms
4u.gif

As dievinu maista ir jo gamyba lotuliukas.gif thumbup.gif , tikiuosi iki 20 kaip nors issikapstyt blush2.gif , kur nakvosi, kada tiksliai busi Liukse, kada tas cempionatas?Parasyk man meila arba i AZ mirksiukas.gif

Bandysiu slubuot i parduotuve, noriu seima nudziugint kokiais geresniais pietum, nes dvi savaites tik picas ir desreles valge, jau vakar nudziuginau, maniau uzteks dviem dienom lotuliukas.gif , bet matomai labai isalke buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sibilė9 @ 2010 11 12, 18:32)
sveikos..
ei Nebulimija uzuojautos,po toooookiu atostogu,bac..i ligonine...na ir nubrauke likimas puse kaifo..
vokitkos,gal as durna,bet pasiule,o as sutikau vienu tokiu reikalu...
Liuksemburge vyks pasauline vireju darbu paroda,zodziu renginys vertas demesio.pradzioje lietuvaiciai organizavo kelione su nuvezimu ir apgyvendinimu i ta paroda,o mano direktore ,,ismuse'. is savininku,kad i ta kelione mane issiutu firmos lesomis..ir va tokia nesekme,nesurinko zmoniu ir kelione neivyks..tai ji energinga moteris,surado nebrangia lektuvo kelione,bet i Frankfurta ir nuo ten traukiniu i Liuksemburga..sako ar vaziuotum,sakau taip...ir..
dabar tik pamasciau,jezau,niekad neskridus su persedimais,kalba vos graibausi...o dar iki viesbucio dasikapstyti,o dar paroda surasti ir dar viskas 5 dienom..kazkodel baimes nejauciu,bet itariu kad darau nesamone..na patarkit vietinės..ar nepaklysiu as Vokietijos tyruose,kol nesuras manes koks interpolas apsiverkusios ,pasiklydusios kur stoti

Parasyk kada ,kur buti tada galima bus visa kelione tau nuo iki suplanuoti biggrin.gif .Gal man iki Liuksemburgo kaip iki menulio verysad.gif .

QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 13, 00:52)


My day today velgi buvo no my day (itampa didziule, stresas, sveciu gal 1000). Meldziausi kad kosmaras kuo greiciau baigtusi.. Dieve kokia as silpna vistik esu.
Nepernesu klykimo, o dar klaidu padariau.
Uz tai nusipirkau ilgus grazius batus  wub.gif . Myliu save  wub.gif , cia uz sios dienos 'no my day today..'.
cool.gif

O manes siandien tas pats laukia verysad.gif , tik 300 kviestiniu sveciu ,o as vienintele is teatro doh.gif .Tik mano darbas bus varda uzsidejus(blyn kaip zurnaliste kokia bigsmile.gif ) vaikscioti ir visiems sypsotis doh.gif .Net nereikes savo darbo daryti ka visada darau tik bendrauti doh.gif .Jau ryte atsikeliau su skaudancia galva , pykinimu doh.gif , ir dar prie pilnos laimes mmm prasidejo , sedziu aspirino prigerus ir laukiu kada geres doh.gif i juoda suknele isispraudus su aukstakulniais ir makiazu visa tona tik gaila jisai nieko nepadeda nes vistiek atrodau kaip lavonas doh.gif
Bet is kitos puses ko gi as pergyvenu nes vienintelis ka as moku tai liezuviu tauksti biggrin.gif
Vaziuojant i darba dar nuejau batus is taisyklos pasiimti ir pinigu pritruko doh.gif .......bet buna kartais stebuklu ant svieto i skola atidave thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 13, 16:30)
O manes siandien tas pats laukia  verysad.gif , tik 300 kviestiniu sveciu ,o as vienintele is teatro  doh.gif .Tik mano darbas bus varda uzsidejus(blyn kaip zurnaliste kokia  bigsmile.gif ) vaikscioti ir visiems sypsotis  doh.gif .Net nereikes savo darbo daryti ka visada darau tik bendrauti  doh.gif .


man patiktu.. bigsmile.gif O jei uz tai dar ir moka.. lotuliukas.gif

Tik aisku, suprantu, kad su ne kokia savijauta nublanksta visi malonumai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 13, 15:39)
man patiktu.. bigsmile.gif  O jei uz tai dar ir moka.. lotuliukas.gif

Tik aisku, suprantu, kad su ne kokia savijauta nublanksta visi malonumai g.gif

Jauciu reikes dar aspirino kalti, nes rimtai kai pagalvoju gi visi su pakvietimais zinoma stoves aiskteleje brangus mersai , bwm ,audi ir ......... taip sakant mano svajoniu vyrai susirinks biggrin.gif .
Kaip tau sekasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 13, 17:30)
su aukstakulniais

nes vienintelis ka as moku tai liezuviu tauksti  biggrin.gif


Kaip as tau pavydziu tu aukstakulniu, as dabar tik su ugais namie ir lauke verysad.gif verysad.gif , apie siauresnius batus, ka jau ten apie kablus net pagalvot bijau...senstu ne dienom, o valandom, mamamija, gelbekit blink.gif blink.gif lotuliukas.gif nenoriu doh.gif

Su tavo balsu galima sekretore spaudai but thumbup.gif lotuliukas.gif new_russian.gif

Nu ka, prisigeriau eilini kart vaistu, iskepiau seimai pyraga, padariau pietus...ir eisiu miegot doh.gif Apie sporto klubus, saunas ir baseinus tik pasvajot verysad.gif , o taip norisi, nors rek.
Atsakyti
Laaaaabas !!!!

Siandien jau skaiciau knyga anglu kalba apie kuria Greta mums rase.
Joje rasite save... Lobis, ne knyga.

Dusele, as egoiste juoda, galvoju apie save visu pirma. As ne restorane dirbu, o konferenciju ir renginiu skyriuje. Buna visokie apdovanojimai, sventes ir etc. Labai reikia daug concentration, viska darai pagal programa. Tau pasako kada kaip ir kur o tada 8-12 val vykdai viska. Daug itampos, zmoniu, triuksmo, lakstymo. Ak nesnekam apie tai....

Bremen, kada ateis musu valanda, kada viskas bus gerai ?
turbut tai tik svajonese.
gyvenimas ne vien tik sventes, lengviau bus jei viska priimsim, kai susitaikai tada keiciasi viskas i gera.

Nebulimija, uzjauciu del sporto, zinau ka isgyveni. Kantrybes.

Atsakyti
QUOTE(Nebulimija @ 2010 11 13, 18:12)


Su tavo balsu galima sekretore spaudai but thumbup.gif  lotuliukas.gif  new_russian.gif

Nu ka, prisigeriau eilini kart vaistu, iskepiau seimai pyraga, padariau pietus...ir eisiu miegot doh.gif Apie sporto klubus, saunas ir baseinus tik pasvajot verysad.gif , o taip norisi, nors rek.


As atstove spaudai su tokiu balsu hihihi.gif
Tu geriau save dar pasilepink , seimyna gali ir palaukti mirksiukas.gif
QUOTE(As_sveikuole @ 2010 11 14, 00:31)
Daug itampos, zmoniu, triuksmo, lakstymo. Ak nesnekam apie tai....

Bremen, kada ateis musu valanda, kada viskas bus gerai ?
turbut tai tik svajonese.
gyvenimas ne vien tik sventes, lengviau bus jei viska priimsim, kai susitaikai tada keiciasi viskas i gera.


Va toks ir yra mano svajonių darbas thumbup.gif stresas , lakstymas ir ...... siandien pvz reikėjo tik buti na ir stogas is nuobodulio nuvažiuoti gali doh.gif .

Susirinko kostiumuoti vyrai su kasmyro paltais, moterys su vakarinėmis suknelėmis ir kailiais bigsmile.gif ............ ir visi i atlapus vardus susisege .....kaip ir as biggrin.gif .................miriaus is juoko nes visi galvojo ,kad ju chebrai priklausau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .Žmoniu buvo is visos Vokietijos viso 300, bet galima vis gi buvo atskirti kurie is vakaru kurie is rytu Vokietijos .
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2010 11 14, 02:47)
As atstove spaudai su tokiu balsu  hihihi.gif

Žmoniu buvo is visos Vokietijos viso 300, bet galima vis gi buvo atskirti kurie is vakaru kurie is rytu Vokietijos .

NU man asmeniskai tavo balsas labai sexi pasirode lotuliukas.gif ax.gif thumbup.gif

Gal is rytu Vokietijos dar su lapiu kailiniais ryzais atvare? lotuliukas.gif

As seima pietum ir pyragu lepindama save kartu palepinu, man smagu ziuret, kai jie visi prie stalo sedi ir "kapoja", snekasi...nu dusiai mielas vaizdelis.

As su savo daktariuku facebook susirasineju(nu cia mano ginas , jei ka) tai va , siandien gavau zinute, kad nekelciau panikos, kad viskas bus gerai, tik turiu but dar kuri laika stebima gydytoju, nes nerastas sukelejas smile.gif Kaip miela, turet tokiu Facebook draugu lotuliukas.gif thumbup.gif nuramino.
Atsakyti