Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio vystymas

QUOTE(kristina.domeikiene @ 2008 04 15, 16:11)
Niekada nevysčiau, o jau nuo 1 mėnesio rengdavau normaliais rūbeliais, o ne šliaužtinukais. Todėl man ir dabar keista pamačius 6 mėn vaikutį su šliaužtinukais. Nesakau, kad tai blogai. Tik aš labai pripratusi prie savo karalaitės apsirengimo.
Gal dar didelę įtaką turi ir tai, kad ji mūsų pirmagimė, o dar ir mergaitė, tai norisi ją puošti ir puošti... Kaip išprotėjusi galėdavau ją perrenginėti po 10 kartų per dieną.  tongue.gif  blush2.gif  Dabar jau apsiraminau su perrenginėjimais, bet manau, kad normalūs drabužiai formuoja vaiko supratimą apie stilių jau nuo pat pradžių, o kai paaugs ir jai bus įdomu pasižiūrėti į nuotraukas, kaip ji aprengta.  bigsmile.gif   wub.gif

Nu dar tokios nesamones apie madas negirdejau schmoll.gif kaip tik man nenormalu kaip 1men kudikeliui mauna pedkelnes, aprengia suknele ar dzinsais doh.gif o kas del sliauztinuku mes desimes kad ir jau bus 1 metai, nes labai yra patogus, o tai ir svrbiausia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siguliukas17: 17 balandžio 2008 - 18:14
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 17, 19:07)
Nu dar tokios nesamones apie madas negirdejau  schmoll.gif  kaip tik man nenormalu kaip 1men kudikeliui mauna pedkelnes, aprengia suknele ar dzinsais  doh.gif  o kas del sliauztinuku mes desimes kad ir jau bus 1 metai, nes labai yra patogus, o tai ir svrbiausia  thumbup.gif


O kodėl nesąmonės? g.gif Aš irgi normaliais drabužiais rengiu. Jei suaugę su naktiiais kiauras dienas nevaikšto, tai kodėl vaikas turėtų? Yra rūbai miegui ir rūbai žaidimams, rūbai į lauką... kas čia keisto?
Atsakyti
Nu sliauztinukai mums ir buvo labai smagu bet gal iki kokiu 2 menesiu mes juos devejom, bet ziema man kazkaip pasirode kad per salta vien tik su sliauztinukais tai reikejo pedkelniu tai ir pradejau renkt normaliais rubeliais. O nakciai visada dedames smages pizamytes sliauztuku tipo. Dzinsai ir sukneles man ir ne mieli bet yra ir be dzinsu labai smagiu kelnytciu, treninguciu thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai sukdavom i kaldra nes kitaip neuzmikdavo doh.gif kai suvystai jiems silta gera ir parpia sau thumbup.gif vadindavom EXTRA kai nemiegodavo iki kokiu 1-2h nakties paimi susuki gerai kad nepajudintu rankyciu,pasupi ir miega thumbup.gif ir taip iki kokiu 3men
Atsakyti
na o maniškį suvystė, ir kol buvom ligoninėj tai vysčiau ir aš, kažkaip labai greitai išmokau smile.gif ai gryžom į namus dar porą dienų vysčiau, o po to jau rengiau normaliais rubeliais smile.gif
o šiaip vystymas sako yra geras dalykas, nes dar vaikutis tik adaptuojasi dideliame pasaulyje, ir jam sunku suvokti tą didelę erdvę aplinkui jį, taigi vystymas kažkiek tai palengvina tą adaptaciją, ir mažylis jaučiasi panašiai kaip pilviuke, jam saugiau tada. smile.gif
Atsakyti
o kokioj cia ligononej vysto? g.gif mums tai net neklause paeme rubelius ir apvilko. bet gal pabandysiu suvystit gerai sakot gal ramesne bus, bent jau nakciai
Atsakyti
nors ligoninej sesutes pasijuoke mes vystemes vistiek ax.gif bet tik 10d. kazkur. man irgi gaila maziuku taip stipriai suviniotu, tegu vartosi laisveje biggrin.gif o kai migdau tai prispaudziu viska ir uzmiega ax.gif o jei prabunda vel ta pati padarau
Atsakyti

Nuo pat pirmų dienų augam su šliaužtukais,net nemokėčiau vystiti biggrin.gif ,o vat kai ateina pavaduoti uošvienė,tai gryžus vis randu suvystita savo mažių į dekutį ir saldžiai parpentį.Matyt jam patinka g.gif
Atsakyti
Manau ,kad ka tik gimes vaikutis turetu but suvystitas,kas ir buvo mano atveju.Jam taip ramiau ir saugiau,juk pilvelyje buvo ankstoka,mazai erdves,o tik gimusiam toks pasikeitimas gal nelabai teigiamai veikia.Tik trecioi dienoi po gimimo jau leido aprenkti savo rubeliais.Nezynau ,bet tik cia mano nuomone. 4u.gif
Atsakyti
As irgi nevysciau, nes kai mano mama pabande, tai jis vistiek rankas iskidavo ir labai nepatenkintas budavo jei bandydavai vel suvystyt! Nenorejo ir tiek schmoll.gif
Tai rankom maskatuoja i salis ir visai jam jos netrukdo! smile.gif
Atsakyti
Na gi...Visos tokios siolakines mamanios.O mums 6 men.Ir mes vystomes. tongue.gif Tai vienintelis budas dukrai uzmigti.Po truputi jau mokomes ir be vystiklu uzmigt.Bet retai pavyksta.Keista girdeti,kad "vaikui nepatogu".kaip tik! Nedaug cia teko perskaityti nuomoniu,kad vaikas yra priprates prie mazos erdves.Na kaip kam.Aisku,mes esam isimtis.Musu kita istorija.Mano dukryte "istrigo" pilve istrizai.Del to beveik negalejo judeti.Na ir,aisku,Cesario pjuvis....Bet mergyte labai stipri,linksma (TTT).Jau sedim,einam ant puoduko ir bandom stoveti.
Vystimas dar niekam nepakenke.Musu visa karta buvo suvistyta. doh.gif Ir kokios mes grazuoles visos isaugom. ax.gif
Atsakyti
Nevysciau isvis. Net nelabai mokeciau, kaip. g.gif Nuo pat gimimo su pampersu, bodziuku, marskinukais,sliauztais buvo. Tiesa, buvo suvystytas, bet tik viena karta, gimdykloje. o veliau atejus naujagimiu sesute paklause, ar turime atsiveze rubeliu, ir perave i sliauztukus.
Maniau, kad jau visai nera mados vystyti g.gif Bet , dovanokit , nelabai isivaizduoju 6 men kudikio suvystyto- gi makaluojasi rankomis , kojomis, na, nezinau, gi tuoj pat "issivystytu ":lotuliukas: , nebent, dar kokiu bantu apristi , kaip senoveje lotuliukas.gif
Ir dar- nezinau, kaip 6 men kudikis "eina ant puoduko"? g.gif - cia pries tai , kur mamyte pasisake? Dirbu medicinoj, tai dar tokio atvejo nemaciau. Spartuoles. biggrin.gif thumbup.gif
Seniau vaikai buvo vystomi, nes nebuvo pampersu, tai kaip kitaip tuos marliukus ir palutes pritvirtinsi prie vaiko? Tik tai vystyti. Ir sliauztu naujagiminio dydzio nebuvo. Kitaip ir negalejo buti.
Atsakyti