Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio vystymas

QUOTE(jurk @ 2007 07 18, 13:34)
1. Na, tada nelabai suprantu, kam toks pavyzdys buvo pateiktas būtent šioje diskusijoje  g.gif .

2. Niekur nesu parašiusi, kad laikau tave ar kitas mamas kvailesnėmis ar nieko neišmanančiomis. Priešingai, me gustas to parašė, jog laiko mus, vystančias savo vaikus, atsilikėlėmis iš viduramžių, o tu parašei, kad jos pasisakymui pritari. Kaip tik dėl skirtingų nuomonių ir ginčijamasi, nesiginčijama dėl skonio  mirksiukas.gif

Sutinku su tavim tik dėl vieno - kad mamos pačios atsirenka, kas joms ir jų vaikams geriausia  smile.gif


1. Tam, kad vistik galėjo turėti įtakos kūdikio vystymas 4u.gif

2. Na, susišnekėti per atstuma kartais būna sudėtinga, galima suprasti vieniems kitus, ne taip kaip norėtūsi g.gif
Aš pritariau me gustas to nuomonei, dėl kūdykio vystymo (mano manymu daroma jam žala), bet tai tikrai nereiškia, kad kurią nors iš jūsų laikau atsilikėle iš viduramžių!!! Gerbiu kiekvienos nuomonę, todėl ir sakau, kad dėl nuomonės nesiginčijama, kiekvienas ją turime ir kiekvieno nuomonę reikia toleruoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na,man ligoninej tai seseles suvyste,o grizus namo jau nebevysciau.Naktimis labai blaskydavosi,rankom tik most - ir pribunda,tai keleta kartu tetis vyste.Bet kai ir si priemone nepasiteisino - nebevystem. ax.gif
Atsakyti
Vysciau vos kelis kartus, kai labai rankom mosikavo ir del to uzmigti negalejo. Taciau mazas jis buvo dar labai,gal 1-2 men. Paskui jis vis vien issiviniodavo kazkaip per miegus, tad neuziemiau as tuo reikalu labai. Cia labiau seniau musu mamos taip darydavo,o dabar vaikams laisves daugiau duoti reikia, zinoma jei ta laisve vaikui netrukdo miegoti.
Atsakyti
Didziaja vysciau gal iki 2men nes labai atpylinejo tai gydytojai liepdavo suvystyti kad maziau judetu ir kad neatpiltu bet nepadedavo mum tai ir nebevysciau o mazosios nevysciau visai
Atsakyti
QUOTE(iloniux @ 2007 11 22, 20:09)
Didziaja vysciau gal iki 2men nes labai atpylinejo tai gydytojai liepdavo suvystyti kad maziau judetu ir kad neatpiltu bet nepadedavo mum tai ir nebevysciau o mazosios nevysciau visai


Nevysciau maziaus nei viena diena, tiesiog ir maniskis labai atpylinejo, tai gyd. liepe apgaubt ir paspaust rankytes is sonu vystyklu, nes labai blaskydavosi. Tai kelis kartus taip dariau ir is tikro geriau miegodavo 4u.gif
Atsakyti
Mano mergaite yra 7 men ir vis dar vystau kai eina miegoti., tik rankas, nes koju sake negalima, del klubu. Ranku suvystymas jai reiskia laikas miegot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 11 23, 14:40)
Kaip idomu lotuliukas.gif  O kaip reiks atpratint nuo tokio miegojimo budo ?  doh.gif


Nereikes atpratinti, nes kartais ir nevystau tik tuomet jos rankos iskart prie tutes ir isimeta, o pati dar nemoka isideti. Kai mokes pati isideti tuomet nebevystisiu. Zinau, kad tai senas dalykas ir niekas taip nebedaro, bet man sis budas priimtinesnis, nes miega ramiau. Ir be to skaiciau siuolaikineje amerikieciu knygoje, kad vystymas gerai, ligonineje ir sake, jei vaikas neramus ir zinai, kad pavalges, pampersas pakeistas ir vis dar verkia, tuomet reikia suvystiti ir pades nuraminti. Man ir buvo tai keista, bet tiko.
Atsakyti
Niekada nevysčiau, o jau nuo 1 mėnesio rengdavau normaliais rūbeliais, o ne šliaužtinukais. Todėl man ir dabar keista pamačius 6 mėn vaikutį su šliaužtinukais. Nesakau, kad tai blogai. Tik aš labai pripratusi prie savo karalaitės apsirengimo.
Gal dar didelę įtaką turi ir tai, kad ji mūsų pirmagimė, o dar ir mergaitė, tai norisi ją puošti ir puošti... Kaip išprotėjusi galėdavau ją perrenginėti po 10 kartų per dieną. tongue.gif blush2.gif Dabar jau apsiraminau su perrenginėjimais, bet manau, kad normalūs drabužiai formuoja vaiko supratimą apie stilių jau nuo pat pradžių, o kai paaugs ir jai bus įdomu pasižiūrėti į nuotraukas, kaip ji aprengta. bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JSedbaraite @ 2007 11 24, 01:16)
Nereikes atpratinti, nes kartais ir nevystau  tik tuomet jos rankos iskart prie tutes ir isimeta, o pati dar nemoka isideti. Kai mokes pati isideti tuomet nebevystisiu. Zinau, kad tai senas dalykas ir niekas taip nebedaro, bet man sis budas priimtinesnis, nes miega ramiau. Ir be to skaiciau siuolaikineje amerikieciu knygoje, kad vystymas gerai, ligonineje ir sake, jei vaikas neramus ir zinai, kad pavalges, pampersas pakeistas ir vis dar verkia, tuomet reikia suvystiti ir pades nuraminti. Man ir buvo tai keista, bet tiko.

Na nors as ir nevysciau kaip anksciau kad darydavo, bet lygiai taip pat paskaicius knygose, o ir ligonineje pamokyta, kai tik maziuke pradedavo verkti nes negaledavo uzmigti, nors ir pamaitinta ir permautos sauskelnes, tuomet standziau susukdavau i anklodele ir ji is karto nurimdavo. Dar ir dabar kartais kai labai isiverkia, tiesiog standziau apsupi rankomis ir ji nurimsta. O paaiskinimas paprastas - kudikis vystyma asocijuoja su buvimu gimdoje, kur mazai vietos, bet labai gera wub.gif
Atsakyti
As ir nevystau, bet pirmas savaites daznai susukdavau i pleduka, rankytes laisvai palikdavau, maniskei patikdavo.
O siaip girdejau,kad vystymas atgimsta smile.gif vel i mada eina, amerikoj jau daug kas vel vysto g.gif tad nebeaisku kaip sveikiau, bet as manau, kiekviena mama mato, kas patinka ir tinka jos leliukui mirksiukas.gif
Atsakyti
O as dabar dar vystau nes miega kaip angeliukas visa nakti. Tik drabuziu nenuemu nes ten tokia speciali plona paklodele vystymui. Yra kisene kojoms ir kiekvienai rankai ir paskui visa susuki. Vadinasi "magic blanket".
Atsakyti
As visai nevisciau,tik ligonineje iki puses.veliau kai namie pabandziau suvystyti visa-toki ,,skandala,,pakele doh.gif tai daugiau ir nebandziau,tiesa ir taip puikiai miegojo thumbup.gif
Atsakyti