Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio vystymas

šiaip net gi tie išsilavinę amerikiečiai, kurie vaikučius nuo gimimo aprengia, miegui naujagimius vysto 4u.gif Manau, kūdikiui būti apribotam yra saugiau - nes jis taip jautėsi kai buvo mamos pilvelyje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2006 09 23, 22:48)
šiaip net gi tie išsilavinę amerikiečiai, kurie vaikučius nuo gimimo aprengia, miegui naujagimius vysto  4u.gif Manau, kūdikiui būti apribotam yra saugiau - nes jis taip jautėsi kai buvo mamos pilvelyje  wub.gif




visiskai pritariu drinks_cheers.gif mano mazylis taip pat dauk ramiau miega nakti ir neprisikelia saves besimuistydamas smile.gif
Atsakyti
tai va i gaila vystyti, bet kad tik taip gali ramiai issimiegoti. Kazi g.gif iki kiek laiko? Drauge pasakojo, kad jos drauge savo dukryte dar ir 8 men. pavysto blink.gif
Atsakyti
As pati savo vaikucius tik kai budavo salta susukdavau i adijaliuka, bet mane labai juokina tos mamytes ,kurios cia taip baisiai stebisi - o kas jau cia baisaus buti suvystytam, naujagimiams kaip tik patinka, mazose erdvese jie jaucia sauguma, nes isgyvene devynis menesius pilvely jiems baisi ta staiga atsiradusi erdve. Tik idomu kodel tos purkstaujancios mamytes isivaizduoja, kad jos tai jau moka ir zino kaip geriausiai priziureti kudiki, ir isvadinti mamyte tingine, nes ji nori , kad mazylis ramiai miegotu, nu tai jau sorry doh.gif . Mes visos mylim savo mazylius ir kiekviena stengiames daryti, kad maziukui butu geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padūkėlė: 24 rugsėjo 2006 - 09:52

pati savo mažę vystau miegui jau visą mėnesį. Širdį skauda kiekvienaksart kad riboju jos laisvę verysad.gif kas savaitę darau bandymą - guldau nevystytą su viltim kad makalavimas aprimo verysad.gif nevystytos miegojimo laikas - max 14miunučių verysad.gif svystyta miega 3-val. Paprasčiausiai saugau savo vaiko miega wub.gif

Labai domina kitų mamų patirtis - KADA pradėjo miegot ramiai?????


puikiai suprantu temos autore 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano sunelis labai neramus, muistosi,gasdina save su rankytemis,prikelia save is miegu.Kalbejau ir konsultavausi su gydytojais, bet nei vienas nerekomendavo ji suvystyti g.gif
Mociute tai patare taip daryti, bet kazkaip net nesvarsciau sios galimybes schmoll.gif
Man kazkaip nehumaniska apriboti vaiko laisve. Taip miela ziureti, kaip atmetes rankeles pucia i aki wub.gif Na atsibunda, bet esu netoliese ir vel pamigdau.

O kaip augino musu mamos tai net neverta diskutuoti, jos daug ka dare kitaip.
Atsakyti
Nežinau, mano mažė irgi makalavosi rankytėm, kojytėm, bet aš jos visai nevysčiau. Labai buvo sunku užmigdyti. Man irgi patarinėjo moterėlės vystyti miegui, bet aš nenorėjau to daryti. Dar kai pagimdžiau pirmąjį vaikelį, gimdymo namuose daktarė, kuri priiminėjo gimdymus, patarė nevystyti vaiko visai, nes tyrimais nustatyta, kad vaikas, kuris auga laisvai makaluodamas rankytėmis ir kojytėmis, nėra suvaržytas jokiais vystyklais, vystosi sparčiau ir anksčiau pradeda kalbėti. Nežinau kiek tame yra tiesos, bet maniškis tikrai pradėjo anksti kalbėti (ir daug tongue.gif ). Taip pat nevysčiau ir dukrelės, nors neretai susimąstydavau, kad gal ji ir ramiau miegotų g.gif . Bet kažkuriuo momentu tas makalavimas praėjo (3-4 mėn, tiksliai nepamenu). O mano pažįstama, pasiklausiusi savo mamos, vystė dukrelę, kad ta ramiau miegotų, tai net metų sulaukus mergaitė negalėjo užmigti, jei būdavo nesuvystyta verysad.gif . Tai irgi tampa "žalingu" įpročiu verysad.gif .
Atsakyti
iki 1men
Atsakyti
Mums tik ką gimusį suvystė, bet jau tą pačią dieną vakare buvo su kelnėm. Tegul malasi reik judėt, gal vaikščiot greičiau pradės ax.gif
Atsakyti
Aš savo sūnelį vysčiau iki 2 mėn., o iki 1 mėn. net pampersų nenaudojau ir užpakaliukas buvo kaip persikas, jokių bėrimų ar šutimų. Tiesa, rankytes suvystydavau tik nakčiai, o dieną palikdavau laisvas ir šiaip visą kiek laisviau suvystydavau. Kalbėti sūnus pradėjo labai anksti ir iškart taisyklingai, praktiškai nešvepluodamas ir bendravimo problemų ar kažkokių kompleksų tikrai neturi - manau, tai priklauso tik nuo to, kiek su vaiku užsiimi, kiek jam skiri laiko ir dėmesio, kaip jį auklėji, o ne nuo to, ar jis būdamas kūdikis miegojo suvystytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurk: 20 gegužės 2007 - 17:35
as irgi savo maziuka suvystau,bet tik nakciai,kad praverus langa nenusispardytu kaldrytes ir nesusaltu ax.gif ir taip beabejo geriau miega thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

savo mazaja vystyti pradejau apie 5 menesi.
nes kitaip tiesiog neuzmigdavo- taip makaluodavosi rankomis, budavo irzli nepailsejusi g.gif - nu ir vysciau - iki 7.5 menesiu.

dabar Gabijai jau be keliu dienu 8 menesiai - ir kuo puikiausiai miega nesuvystyta ax.gif

manau, jog tai individualu - vieniems tinka, kitiems ne - vieni pripranta, kiti ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renciux: 21 gegužės 2007 - 12:31