Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio vystymas

Vystyti nemokejau,bet kai dukryte buvo 1men.,vyresni draugai patare vystyti nakti ir pamoke ,kaip tai daryt. Tai buvo pirma pilnai ismiegota naktis.Mano dukryte megeja kartais miegodama sumosikuot rankytem-gal susapnuoja ka nors.Taip ir issibudindavo. Bet pediatre paaiskino,kad negalima vystyti kojyciu,nes kenkia sanariuku vystymuisi,tai mes tiesiog apgaubiam rankytes ir mazyte puikiai parpia thumbup.gif
Atsakyti
Net nepagalvojau, kad siais laikais kas vysto.Ligoninej kai atnese buvo aprengtas rubeliais.Mano nemazas gime 4.3kg.ugis59 cm.kai grizau namo is ligonines puse rubu mazu buvo. biggrin.gif
Atsakyti
savo vyresnyjį vysčiau gal pora dienų, kol atėjus gydytoja paklausė, ar aš pati norėčiau būti taip supokuota. O mažylį jau gimdymo palatoj aprengė kostiumėliu smile.gif
Atsakyti
O mes jau aprengta sliauztais i tokia specialia kaldryte (SwaddleMe Adjustable infant wrap) vystem pirmas pora savaiciu kai miegot eidavo. Maziukam patinka blush2.gif Juk jie gimsta iprate prie mazos jaukios erdves. O be to, daug ramiau miegodavo, nes is pradziu pati savo judesiu issigasdavo biggrin.gif
Atsakyti
as tai nevysciau ir man tas vystimas asmeniskai ne prie sirdies juk vaikutis turi judet,raumenys vystitis pazint aplinka,esu girdejusi kad seniau kai ilga laika vystidavo paskiau isvystitas vaikiukas issigasdavo savo rankyciu,kam to reikia?
Atsakyti
mes nevystėm, tik einant miegot į dekiukų susupdavom laisvai. Pastebėjom, kad taip mažyliui labiau patinka. Jis visada miega įsikibęs į dekiuko kraštą blink.gif net nekilo mintis vystyti blink.gif
Atsakyti
Kad ramiau ir ilgiau miegotu savo mazyli pradejau nuo 1 men. vystyti, dabar kai jau 3 men. su trupuciu, pabandziau nevystyta pamigdyti, tai vel su rankom, muistosi, muistosi kol prisikelia.
Noriu paklausti, gal kitos mamos susidurete su tuom, iki kada vystete savo mazylius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnie6ka: 23 rugsėjo 2006 - 10:25
Aš savo mažylį nuo gimimo aprengiu šliaužinukais, bet kai migdau, net gi dabar dažnai dar vistau į ploną antklodę. Jam taip šilčiau ir jis kaškaip daug greičiau aprimsta.
Atsakyti
QUOTE(agnie6ka @ 2006 09 23, 11:22)
Kad ramiau ir ilgiau miegotu savo mazyli pradejau nuo 1 men. vystyti, dabar kai jau 3 men. su trupuciu, pabandziau nevystyta pamigdyti, tai vel su rankom, muistosi, muistosi kol prisikelia.
Noriu paklausti, gal kitos mamos susidurete su tuom, iki kada vystete savo mazylius?


siaubas blink.gif ko mamos neprimasto, kad tik ju miegelis saldesnis butu
Atsakyti
Toks cia ir siaubas blink.gif , o ka daryti jei kitaip tik kelias minutes ramiai pamiega, ir tada su rankytem pradeda trinti veideli, va ir baigiasi visi miegai.
Atsakyti
kazkada per psichologijos pamoka aiskino mums,kodel siais laikais nebevysto kudikeliu,nes buvo nustatyta,kad vystomi kudikiai ugteleje nesijaucia laisvai ar kazkas pan.nezinau kiek tame tiesos..cia atsiprasau akd biskuti off topic blush2.gif blush2.gif
Atsakyti


Savo dukrytę vysčiau iki mėnesio. Sten\bėjau vaiką. Po dviejų savaičių jau pati rankytes ištraukdavo, kaip nesuvystyk. O po mėnesio jai jau pasidarė "ankšta", tai pradėjau rengti. Viskas nuo vaiko priklauso. Maniškę ligoninėje niekas nerengė - iškart suvystė, nes ji buvo laabai mažutė ir labai šąlo.
Atsakyti