Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio vystymas

Nors ir moku vystyti, bet mažių dar ligoninėje aprengiau šliaužtinukais. Jis ir taip man gerai miegojo mirksiukas.gif Kad kumštelio neprarytų biggrin.gif apie 1 mėn. moviau pirštinytes (ilgiau nereikia - reikia leisti viską liesti, kad pirštų receptoriai vystytųsi). Radau senoje literatūroje, jog rekomenduojama vystyti iki 2 mėn.
Atsakyti
Ir aš žinau, kad ankščiau vaikus labai stipriai vystydavo ir į labai daug palu ir dar kažkokiais ilgais (nepamenu kaip jie vadinasi ax.gif )apsukdavo,bet aš tikrai nevyščiau ,o kam juk vaikutis irgi nori judėti .Tuo labiau,kad maniškei labai jau patiko spardytis thumbup.gif .O kad vaikutis suvystytas geriau miega tai net ir nepagalvojau doh.gif
Atsakyti
Dukrą vysčiau gal pora savaičių, nes pamačiau kad jai tai nelabai patinka. Tiesa ligoninėje siūlė iš karto dėti šliaužtinius, bet manau to priežastis, jog jos tingi rodyti kaip tai daryti. Kartą sesutė man mestelėjo: "Vistiek jūs nemokėsite suvystyti kaip mes."
Sūnų iš karto šliaužtiniais rengiau.
Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 01 29, 14:01)
Ar kas vystete savo leliukus?ir iki kiek men. tai darete?As kartais ir dabar nakciai suvystau kad rankutem nesimosikuotu ar kuloko i burnyte nepaimtu. clap_1.gif

Vyresne dukra vysciau savaite, o su mazaja to nedariau.. Tiesiog guldydavau miegoti ant pilvo 4u.gif
Atsakyti
Dukrą gindžiau prieš 7,5 metų, ir tai atnešė nevystytą, tik nakčiai suvystydavo, tad ir gryžus namo nevysčiau, sūnui 6mėn. tai ligoninėj vystė iki pažastyčių, bet aš namuose nevysčiau.

Pilvelyje vaikeliai laisvai judina ir rankytes ir kojytes, tai kodėl mes taip norime suvaržyti jų laisvę. Mano tėtei 58, tai močiūtė pasakojo, kad jį vystė iki beveik 2 metų, kadangi tuo metu taip buvo įprasta.

Taigi kažkoks siaubas, išsivystai dviejų metų vaiką, jis ne tik kad vaikščiot, bet ir sėdėt nemoka.
Atsakyti
Aš vystyti ir nemoku smile.gif Pirmą mėnesį nakčiai vaikiukus iki pažastų susukdavau į vystyklą, kad nepažadintų savęs kojytėmis mosikuodami. Ir vėliau, jeigu vaikas blogai jaučiasi ir niekaip nenurimsta, susukdavau į didelę skarą ir tada lengvai užmigdydavau.
Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 01 29, 13:01)
Ar kas vystete savo leliukus?ir iki kiek men. tai darete?As kartais ir dabar nakciai suvystau kad rankutem nesimosikuotu ar kuloko i burnyte nepaimtu. clap_1.gif

Vysciau tik viena diena nes iskart pastebejau kad mano lialius buvo daug ramesnis kai budavo nesuvystitas
Atsakyti
Suteikiau vaikui judėjimo laisvę, nevysčiau nei vienos dienos. Iš karto ligoninėje buvo aprengtas šliaužtukais. Vyresniosios flirt.gif gimusios prieš 7 metus taip pat nevysčau. Į ligoninę abiem vežiausi savo drabužėlius ir rengiau.
Atsakyti
Dukrą ( priš 5 metus) vysčiau 1 mėn ir tai tik nakčiai. O sūnaus nevysčiau visai. 4u.gif
Atsakyti
Dar bunant ligonineje liepe renkti kelnytes.
gimdziau nakti, tai ryte atejus akusere pamaciusi suvystyta leliu net nustebo: "Kaip cia dabar vaikas vis dar suvystytas?" Kai pasakiau, kad jo dar niekas neapziurejo ir nepervyste nieko nesake, bet paliepe, kad iskart sliastukus ar kelnytes deciau ir tipo jokiu vystymu kad nebutu. taip mano mazius ir nemate vystyklu.
Atsakyti
Po gimdymo kai atnešė man į palatą kūdikį tai buvo nesuvystytas g.gif normaliais drabužėliais aprengtas tai aš jį ir rengiau drabužėliais visą laiką, tai neteko vysyti ax.gif
Atsakyti
Pirmą dukrytę vysčiau ligoninėje gal porą dienų(nelabai kiap sekėsi hihihi.gif ) O jau antosios tai visai nevysčiau smile.gif
Atsakyti