Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio vystymas

man ligoninej sesele suvyste,kad ramesne butu,bet ji nebuvo ramesne viskiek reke,tai po kokiu 10 min isvysciau
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 08 17, 16:57)
man ligoninej sesele suvyste,kad ramesne butu,bet ji nebuvo ramesne viskiek reke,tai po kokiu 10 min isvysciau

Cia gal kokiam vaikui g.gif Maniskiui jau truputi virs 2 men., gal pries savaite pirma karta suvysciau nakciai. Ir pirma karta miegojo 4 val. Dabar vis suvystau nakties miegui. Aisku, kiekvienakart kokias 5 min. priestarauja, o paskui ramiai uzmiega smile.gif Jei nesuvystau pries miega- mojuoja rankytem, tai vis i akyte pataiko ir rekia verysad.gif
Atsakyti
Savo zirniuka pradejome vystyti nuo 1 men. Ir vysteme beveik iki 3 men. O vystyti pradejome, nes kitaip neuzmigdavo (nei diena nei nakti). Vis mataruodavo rankytem, issimusdavo soske, stukteledavo sau per veiduka, issigasdavo ir t.t. Vyras kazkada susuko i adijaliuka, kad rankytem nemataruotu ir mazius per kelias sekundes "nuluzo". Taip ir prasidejo vystymas biggrin.gif O likus keliom dienom iki 3 men - zirnis pradejo laaaabai stipriai protestuot, kai suvystydavom. Tada nustojom smile.gif
Atsakyti
as vysciau savo dukryte iki 2 menesiu, mes taip geriau miegodavom. Tuo metu kai kai vystydavau mazyle ismiegodavo po 4 val. Pavalgydavo, pasidairydavo ir toliau miegoti. Tiesa, prasidejus pilvuko putimui (kazkur 1.5 men), si grazi rami idile dingo. Bet vis tiek vystymas isgelbedavo ir leisdavo pamiegoti.
Atsakyti
Klausimukas,o kai vystote okioe padetyje buna ojytes? istiestos? g.gif nes kiek zinau tai labai kenkia vaikiuko klubiuams...

na man neteko vystyti,kad ir pasirangydavo maziukas,apkamsyavau silciau ir gana budavo to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kincioskis @ 2009 08 18, 11:35)
Klausimukas,o kai vystote okioe padetyje buna ojytes? istiestos? g.gif nes kiek zinau tai labai kenkia vaikiuko klubiuams...

na man neteko vystyti,kad ir pasirangydavo maziukas,apkamsyavau silciau ir gana budavo to smile.gif


Na, "vystymas" pas mus tik kaip ir toks pavadinimas blush2.gif Greiciau ne vystymas, o susupimas i vystykla ties rankutemis, kad pastarosios nesimataruotu. O kojytes pas mumis laisvos budavo biggrin.gif
Atsakyti
Nevysciau, nes kazkodel buvau isitikinusi, kad tai kudikio kankinimas. Bet po menesio pradejau keisti savo nuomone, nes labai prastai miegojo tiek diena, tiek nakti. Plasnodavo rankom, ir pati save pazadindavo. Bandziau suvystyti 1.5 men., bet matomai jau buvo per velu, nes po minutes vystykai atskirai, vaikas atskirai.
Atsakyti
QUOTE(claudija @ 2009 08 16, 12:03)
Mes irgi vysteme pirmaji menesi. Turejau toki kokoneli  thumbup.gif

As irgi vystymo salininke ir planuoju bent jau pradzioje vystyti. Tiksliau tuos kokonelius naudoti. Tai ten vaikiuko kojytes nera labai suspaudziamos, tik rankytes praktiskai...

QUOTE(Meškašunis @ 2009 08 16, 12:20)
Ne ne, as nevysciau... Pacios pabandykite susivystyt ir pamiegot. Mane masaziste kai istepa juros purvu nuo celiulito ir ivynioja i maistine plevele , tai kai reik pusvalandi isgulet negalint pajudint nei koju nei ranku, vos istveriu...
O man gydytoja ortopede sake , kad nuo vystymo kai jau zmogus suauges jau buna, didele rizika yra stuburo isvarzai atsirast. Kad butent post sovietinese salyse yra pats didziausias procentas zmoniu, turinciu stuburo isvarzas. O normaliose "civilizuotose" salyse jau seniai nieks nevyste... Bet gal ir netiesa cia, velnias zino...

Na, tau neteko paskutiniu menesiu pilve praleisti... smile.gif Vaikiukas juk dar neprates prie dideliu erdviu ir manau, kad jis su rankytemis save gasdinasi...
Bet aisku reikia atsizvelgti i kiekviena kudikeli - kiekvienas su savis poreikias...

QUOTE(aukseliuke @ 2009 08 16, 13:19)
Vysciau nakciai iki triju menesiu, ramiau miegodavo, o mano drauge vyste savo mergyte del to, kad kojytes tiesios butu mirksiukas.gif  nezinau ar teisybe cia ar ne rolleyes.gif

Del kojyciu - tai man taip tevai pasakojo, kad vystydavo, kad jos tiesios butu, nes jiems atrodo, kad nuo pampersu vaikai klisi gali buti... Bet cia aisku, senieji mokslai... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nattele: 19 rugpjūčio 2009 - 15:03
QUOTE(Nattele @ 2009 08 19, 15:54)
As irgi vystymo salininke ir planuoju bent jau pradzioje vystyti. Tiksliau tuos kokonelius naudoti. Tai ten vaikiuko kojytes nera labai suspaudziamos, tik rankytes praktiskai...
Na, tau neteko paskutiniu menesiu pilve praleisti... smile.gif Vaikiukas juk dar neprates prie dideliu erdviu ir manau, kad jis su rankytemis save gasdinasi...
Bet aisku reikia atsizvelgti i kiekviena kudikeli - kiekvienas su savis poreikias...
Del kojyciu - tai man taip tevai pasakojo, kad vystydavo, kad jos tiesios butu, nes jiems atrodo, kad nuo pampersu vaikai klisi gali buti... Bet cia aisku, senieji mokslai... smile.gif

Matyt kad taip... Kai musiske puikai jautesi nevystyta, tai ir minties nekildavo tokios... Ant soniuko sau parpe kaip mazas parsiukas visa nakti smile.gif Jokio vargo smile.gif
Atsakyti
aš pirmus porą mėnesiukų vystydavau, nes geriau miega ir apskirtai manau nsujsgimiui svarbus saugumo jausmas - kaip mamos pilvely. Tikrai greičiau nurimdavo. O dabar kai jau trys mėn tenka migdant rankytes po kaldryte prilaikyt kad nesimataruotų.. smile.gif
Atsakyti
Aš nevystydavau, bet seselė ligoninėj sakė, kad kartais vystymas padeda nuo dieglių. Kitiems vaikams tai tiesiog negali kitaip, brolienės pirmagimis ištisai sau veidą apsidaužydavo ir nusidraskydavo nevystomas. doh.gif
Atsakyti
Čia gana nauja apžvalga apie vystymą, kaip jį naudoti ir ką jis vaikučiams daro bei ko ne:

http://pediatrics.aa...int/120/4/e1097

Manau, paskaityti verta ir "viduramžių mamoms" (aš pati - tokio pat mąstymo smile.gif ), ir "labai šiuolaikinėms". Pirmosioms, kad atkreiptų, kokie pavojai galimi vystant neteisingai, o antrosioms, kad suprastų, jog egzistuoja ir kita nuomonė, beje, kompetentinga.
Atsakyti