Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio vystymas

QUOTE(Tomulyte @ 2009 06 20, 09:55)
Čia tos kur vystė,ypač mergaites,tai labai nesidžiaugit.Vystymas nėra gerai klubiukams.Visas šitas gėris gali atsiliepti senatvėje,kuomet reikalingi dirbtiniai klubai. Senais laikais vystydavo,o dabar didžiulės eilės gaut nemokamus klubus,

ir ish kur chia tokios zhinos? koks nors loginis paaishkinimas butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 06 20, 12:02)
ir ish kur chia tokios zhinos? koks nors loginis paaishkinimas butu? g.gif


Jeigu vaikui yra lengvos formos klubų displazija,vystymas dar dadeda mirksiukas.gif O senais laikais niekas echoskopų nedarydavo,kad klubų sanarius žiūrėti (aš nekalbu apie mūsų tėvus,labiau apie senelius),vat ir turim eiles keisti klubų sanarius.
Nežinau,kiek skaitinėjau straipsnių apie displaziją,susidariau tokią nuomonę.Tai nėra kažkokia medicininė išvada kažkur parašyta,bet būtent susidariau tokią nuomonę. Šiaip jeigu vaikiukui lengvos formos displazija,net negalima keičiant pampersą imti iškart už abiejų suglaustų kojyčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sokanti_valsa @ 2009 05 09, 16:53)
Anksciau taigi tik suvystytus ir augindavo mamso kudikius, o ka ar vaiksto dabar tie zmones (pvz.-MES) nenormalus? Suvarzyti ar kaip? Viskas cia gerai. Mano vaikas per nakti pazadindavo desimtis kartu.. na kas 15-20 min.prabusdavo muistydamas. Kai jau dangus su zeme nuo nuovargio man eme maisytis-pradejau vystyt. Ir viskas. Iskart akytes "hipnotines" pasidaro lotuliukas.gif Vaikas uzmiega per 3-5 minutes ir ismiega visa nakti gal tris  kartus prabudes.. ir tai net neprabudes, o pasimuistyt lengvai.. ir tuojpat vel miega. Esam stiprus, ne pagal amziu dideli ir sveikut sveikuteliai, daug mankstinames diena.  thumbup.gif
Taigi jeigu kam reikia- lai ir vysto, jei kas nevysto lai ir nesako :"Oi fui, o kam vystut???"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




drinks_cheers.gif gerai pasakyta thumbup.gif Maniske kartais atrodo,kad nusipes visus plaukus nuo pakausio besimakaluodama su tom rankom doh.gif tai as ja suvystau ,o geriausiai tai paemiau sliauztinukus,nukirpau rankoves,uzsiuvau skyles ir miegmaisis gatavas ,rankytes laisvai lanksto viduj kai uzsakstai ,bet tuo paciu ir neturi galimybes issibudint besimakaluodama thumbup.gif o ir ka tokiu atveju pasakysit??? kad klubukams blogai?? kad vaikas suvarzytas? cool.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasMamukas @ 2009 06 20, 21:42)
drinks_cheers.gif   gerai pasakyta  thumbup.gif    Maniske kartais atrodo,kad nusipes visus plaukus nuo pakausio besimakaluodama su tom rankom doh.gif   tai as ja suvystau ,o geriausiai tai paemiau  sliauztinukus,nukirpau rankoves,uzsiuvau skyles ir miegmaisis gatavas ,rankytes laisvai lanksto viduj kai uzsakstai ,bet tuo paciu ir neturi galimybes issibudint besimakaluodama thumbup.gif    o ir ka tokiu atveju pasakysit??? kad klubukams blogai?? kad vaikas suvarzytas? cool.gif  mirksiukas.gif


Čia jau nesuvystymas biggrin.gif o superinė idėja thumbup.gif Žinosiu ką su antro mažiuko rankom daryt,nes realiai tik per jas ir atsibunda,kojos gi nesimaskatuoja taip bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomulyte: 20 birželio 2009 - 20:50
QUOTE(Tomulyte @ 2009 06 20, 18:49)
Čia jau nesuvystymas biggrin.gif o superinė idėja thumbup.gif  Žinosiu ką su antro mažiuko rankom daryt,nes realiai tik per jas ir atsibunda,kojos gi nesimaskatuoja taip bigsmile.gif


ko tik tos mamos neprisigalvoja ane?? ax.gif bigsmile.gif smagu,kad kazkam praverte mano stebuklingo miegmaisio ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasMamukas @ 2009 06 20, 22:22)
ko tik tos mamos neprisigalvoja ane?? ax.gif  bigsmile.gif    smagu,kad kazkam praverte mano stebuklingo miegmaisio ideja thumbup.gif

nu super ideja thumbup.gif

as tai nei vieno mazylio nevysciau smile.gif gaila,man vaiku suvystitu blush2.gif
o i rmiegam labai gerai,nakti nuo gimimo nesikeliam smile.gif
Atsakyti
O mes tik neseniai vystyt pradejom. Gal tik pora savaiteliu. Dabar mum jau 7 savaites smile.gif O vystyt pradejom todel, kad kitaip niekaip uzmigdyt neimanoma... Rankytem mataluoja, soske issimusa, klykia ir t.t. Tik vat vystyt nelabai gaunasi blush2.gif Pora geru pasispardymu ir jau issilaisvina lotuliukas.gif Na, bet kaip bebutu, kelis kartus is naujo suvyscius ir uzmiegam siaip ne taip... Ir man gaila maziuka vystyti... Taip gailiai niurzga ir bando issilaisvinti, bet kitos iseities uzmigdyti dar neradome unsure.gif
Atsakyti
As vysciau gal kokias 7 savaites, tik delto, kad ramiai issimiegotu, bet ir tai nepilnai, o tik virsutine kunelio dali, o kojytes palikdavau laisvas.Man taip ligonineje parode smile.gif
Atsakyti
pradejau vystyt nuo 1 men nakciai, nes patare daktare sake kad geriau miegos , tik vat jau pries savaite nustojau vystyt nes labai lengvai issivaduodavo tai nusprendziau nevarginti savo lelytes. biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi vysteme pirmaji menesi. Turejau toki kokoneli thumbup.gif
Atsakyti
Ne ne, as nevysciau... Pacios pabandykite susivystyt ir pamiegot. Mane masaziste kai istepa juros purvu nuo celiulito ir ivynioja i maistine plevele , tai kai reik pusvalandi isgulet negalint pajudint nei koju nei ranku, vos istveriu...
O man gydytoja ortopede sake , kad nuo vystymo kai jau zmogus suauges jau buna, didele rizika yra stuburo isvarzai atsirast. Kad butent post sovietinese salyse yra pats didziausias procentas zmoniu, turinciu stuburo isvarzas. O normaliose "civilizuotose" salyse jau seniai nieks nevyste... Bet gal ir netiesa cia, velnias zino...
Atsakyti
Vysciau nakciai iki triju menesiu, ramiau miegodavo, o mano drauge vyste savo mergyte del to, kad kojytes tiesios butu mirksiukas.gif nezinau ar teisybe cia ar ne rolleyes.gif
Atsakyti