Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio vystymas

Ar kas vystete savo leliukus?ir iki kiek men. tai darete?As kartais ir dabar nakciai suvystau kad rankutem nesimosikuotu ar kuloko i burnyte nepaimtu. clap_1.gif
Atsakyti
Aš tai vystyti nemoku, niekas neišmokė mirksiukas.gif Nors kažkur iki 2- 2,5 mėn "susukdavau" vaiką į vystyklą kaip kirmėliuką, kad rankytėmis nesimosikuotų, labai padėdavo, ir miegodavo ramiau, ilgiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Vysčiau tik kol gulėjom ligoninėj, tai būtų apie 10 dienų, grįžus namo rengiau jau rūbeliais thumbup.gif , man atrodo, jai taip daug patogiau, nei suvystytai buvo rolleyes.gif
Atsakyti
mano tik kol ligoninej gulejom, 3dienas buvo suvystytas, kai grizom namo, net nepagalvojau kad reikia suvystyt g.gif
Atsakyti
O aš vystyti moku ax.gif , išmokau dar padėdama seses augint... Bet savų mažylių nevysčiau... Drabužėliais iš kart rengiau. Aš irgi buvau paskaičius kažkur, kad mažiukai ramesni būna jei juos susuki į anklodę, bet mano ABU vaikai tokio metodo griežtai netoleravo biggrin.gif
Atsakyti
vystem 8 dienas - kol gulejau po gimdymo, tik rankuciu nesuvystytdavo, nes maziukas stipruolis visvien issilaisvindavo ax.gif

cia turejau omeny kad vyste seseles, o po to mus su vyru ismokino. tipo jomlengviau maziuka apziuret ir siaip tipo jam silciau nes buvo ziema ir siaip vesoka biski
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluciukas: 29 sausio 2006 - 23:45
aš savo dukrą [prieš 10 metų] vyščiau ilgai kol tilpo į palas.Ji buvo didelė rėksnė nusiramindavo tik tada kai stipriai suvystydavau.Oaš taip norėdavau aprengti rūbeliais ech ... o antrajį sūnelį jau ligoninėj rengiau šliaužtais ir jam patiko.
Atsakyti
As irgi nevysciau. NOrs siaip zinau, kad labai tai lelius nuramina. Jie negali spardytis ir greit uzmiega, aisku kai buna visai mazuliai. Bet siaip dabar mokslas teigia, kad negerai taip vaika suvystyti, nes tai trukdo jo vystymuisi, jis turi laisvai judeti ir taip paskiau greiciau pradeda vartytis ir t.t.Nu aisku, cia tik tokia teorija. Nors mano lelius ir neramus budavo, gal kartais ir pabusdavo del to, kad pradedavo rankytem makaluotis, bet vis tiek nevysciau. Ot uztai labai stiprus vyras auga clap.gif
Atsakyti
O as vysciau,man patare net akusere,nes vaikas tada ramiau miega,pats saves neprizadyna su rankytem thumbup.gif Aisku visciau tik menesi,bet tikrai labai liuks!o po menesio,viskas,vaikui reikia judet 4u.gif
Atsakyti
As su vystau tik tada kai buna labai nerami, susuku i kaldryte smarkiai, kad nejudetu, tai iskart uzmiega.O taip tai su tom rankom blaskosi ir issibudina.
Atsakyti
mus tai pirma diena ligonije suvyste,net galvyte skarele apriso.Po to jau vyste iki puses.Man budavo greit paemi suvystai(ligonij apmokino vystyti) net uzsirekt nesuspedavo smile.gif
Atsakyti
Net ligoninėj dabar nebevysto tongue.gif , netgi neišnešiotus vaikiukus iškart į šliauštus velka thumbup.gif . O kad nekištų kumščiuko į burnytę vilkau marškinukus su užsiūtais galais, bet tik mėnesį, nes kai vaikutis nevystytas jo motorika geriau vystosi rolleyes.gif
Atsakyti