QUOTE(ausru @ 2010 12 30, 11:00)
As to paties esu pas Cerniauska klausus: jis sako, kad praktika parode, kad antihistamininiai neapsaugo nuo astmos. Kazin ar dar net nepaskatina, netiesioginiu budu ta prasme, bet cia jau mano pamastymai: kai girdziau antihist. labai sirgo, budavo menkiausiam virusiukui neatsispiria - kaip zinia antihistamininiai slopina imuniteta. Ogi tie visi dusuliai ir prasideda, kai pasigauna virusa - bent jau taip mums pediatre aiskina ir turbut ne viena mama patvirtint galetu.Kuo daugiau serga, kuo dazniau sudirginama plauciu gleivine, tuo greiciau vystosi astma.
Mes tai be antihistamininių gyvenom, tik pora kartų pabandėm stipriai susialergizavę, tai jau žinojom, kad mums veikia, tai tik tokiem atvejams ir laikėm vaistinėlėj.
aš pati sau sujungiaU visą info maždaug į tokį paveikslėlį:
jei vartojant antihitamininių organizmas ir toliau taip pat sėkmingai gauna dirgiklių, jie ir toliau veikia organizmą, tik mes slopindami histamino reakcijas nematom tokių akivaizdžių pasėkmių (čia aišku kalba apie alergijas kurių pasireiškimas per histamino padidėjimą, nes kiek suprantu yra keli alergijų veikimo mechanizmai, todėl ne visiems ir antihistamininiai padeda). o gaudami dirgiklius, kurių mes nematom ir todėl neribojam, organizmas dar labiau įsijautrina ir pradeda reaguoti kitais būdais. yapč, jei alergijos susijusios su įkvepiamais dirgikliais, tai reiškia mes slopinam reakciją, organizmas nekovoja prieį juos, o kvėpavimo takai pastoviai žalojami.
Bet aišku ir be vaistų lygiai tiap apt sėkmingai galima prisigyvent iki astmos, jei nežinai nuo ko saugotis.
mūsų mažajai tai matyt ta pastovi tekanti sloga pribaigė. nes realiai nuo gimimo tik po mėnesiuką vasaromis prisimenu be slogos. o pvz šį rudenį nuo rugsėjo pirmos galiu tiksliai suskaičiuoti 1ą dienų be jos