Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

Kaip gaila Adrinėja kad gyveni Vilniuje taip toli nuo Šiaulių........ verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertišė @ 2010 11 16, 11:42)
Kaip gaila Adrinėja kad gyveni Vilniuje taip toli nuo Šiaulių........ verysad.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 11 15, 23:38)
Jurga99, labai grazus makiazas.. tinka jums 4u.gif

aciu ax.gif labai daug ka daro tos dirbtine balkstienos koks efektaaaaas!!!! thumbup.gif
Atsakyti
mano zadeti bandomieji makiazai , aisku antras geriau nei pirmas, bet nesu patenkinta 100 proc kaskas man dar ne taip g.gif smile.gif makiazai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frezija*: 16 lapkričio 2010 - 20:14
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 21:11)
mano zadeti bandomieji makiazai , aisku antras geriau nei pirmas, bet nesu patenkinta 100 proc kaskas man dar ne taip  g.gif  smile.gif  makiazai

man grazu mirksiukas.gif
labai Jusu akys grazios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2010 11 16, 22:14)
man grazu mirksiukas.gif
labai Jusu akys grazios thumbup.gif



aciu tik kodel man nepatinka kaskas , gal prisigalvoju bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 22:16)
aciu tik kodel man nepatinka kaskas , gal prisigalvoju  bigsmile.gif  blush2.gif



hmmm jusu akys tikrai grazios.... wub.gif bet makiazuose man kazko truksta arba per daug... gal per daug blizgus seseliai? gal labiau matiniai graziau butu ? g.gif 4u.gif
Atsakyti
FreziaŪ
man makiazas yra dailus,nes neperkrautas smile.gif o blakstienos dar prideda akims ispudinga zvilgsni,juolab kad cia tik bandomasis,jus esat kol kas dar be sukuosenos gal del to jums kazkas ne taip smile.gif
Atsakyti
Blakstienos labai grazios wub.gif Tik man dar ryskumo noretusi kampuciuose gal, ar pravedimo apacioje ryskesnio ax.gif

Siaip pvz :

user posted image

Atsakyti
nu va kaip smagu kai patariat 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 19:16)
aciu tik kodel man nepatinka kaskas , gal prisigalvoju  bigsmile.gif  blush2.gif

Nezinau, man kazkaip tikrai negraziai atrodo tas antrasis unsure.gif Ta spalva tokia pilka, netgi melsva sakyciau labai aki rezia doh.gif Manau kitokie makiazai tikrai jums labiau tiktu... Cia tie seseliai tikrai labai nesiziuriu blush2.gif Tik nepykit unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(akutivo @ 2010 11 16, 19:20)
hmmm jusu akys tikrai grazios....  wub.gif  bet makiazuose man kazko truksta arba per daug... gal per daug blizgus seseliai? gal labiau matiniai graziau butu ?  g.gif  4u.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti