Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas 9-oji tema

as buciau uz israiskingas ir pabreztas akis smile.gif
Papildyta:
as buciau uz israiskingas ir pabreztas akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 11 07, 12:47)
Liekna, atrodėt labai gražiai 4u.gif išvis esate labai graži pora thumbup.gif  Sveikimai 4u.gif

Aciu wub.gif
Atsakyti
taip tikrai super visaziste adrineja stai ka ji padare su manim bandomajam vestuviniam makiazui wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga99: 15 lapkričio 2010 - 21:32
Adrineja , grazus darbelis , na ryt bandys mane dar padazyti , sekantis bandomasis, pradejau siek tiek abejoti ar sugebes mano drauge visaziste mane padazyti blush2.gif Kaskaip jai sudetinga su mano akim pastebejau , sako gilus kampuciai sunku prieiti, o dar akys jautrios, na as ir pati niekaip nesugebu savo akiu padazyti, lotuliukas.gif
Atsakyti
Jurga99, labai grazus makiazas.. tinka jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 15 lapkričio 2010 - 22:46
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 15, 23:18)
Adrineja , grazus darbelis , na ryt bandys mane dar padazyti , sekantis bandomasis, pradejau siek tiek abejoti ar sugebes mano drauge visaziste  mane padazyti  blush2.gif  Kaskaip jai sudetinga su mano akim pastebejau , sako gilus kampuciai sunku prieiti, o dar akys jautrios,  na as ir pati niekaip nesugebu savo akiu padazyti,  lotuliukas.gif

4u.gif
zinok, kiekviena moteri galima graziai padazyt, gal drauge maziau patirties turi, bet daug kartu bandant, viskas kuo puikiausiai pavyksta. Labai lauksiu jusu bandymu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 16, 00:44)
4u.gif
zinok, kiekviena moteri galima graziai padazyt, gal drauge maziau patirties turi, bet daug kartu bandant, viskas kuo puikiausiai pavyksta. Labai lauksiu jusu bandymu  mirksiukas.gif  4u.gif



jinai man pasiule nusipirkti akiu liftinga, sako geras dalykas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 15, 23:45)
jinai man pasiule nusipirkti akiu liftinga, sako geras dalykas  g.gif

topsecret.gif geriau dirbtines blakstienas nusipirk, nepasigailesi mirksiukas.gif geriau nei bet koks liftingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 16, 01:03)
topsecret.gif geriau dirbtines blakstienas nusipirk, nepasigailesi  mirksiukas.gif geriau nei bet koks liftingas  biggrin.gif



na ji dirbo su make up kosmetika , siule is ten , sako kad patempia vokus, ir panasiai, o blakstienas desim truputuka isoriniam kamputy smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 00:06)
na ji dirbo su make up kosmetika , siule is ten , sako kad patempia vokus, ir panasiai, o blakstienas desim truputuka isoriniam kamputy  smile.gif

aga, turiu ta eleksyra biggrin.gif biggrin.gif bet dideliu stebuklu nepadaro schmoll.gif schmoll.gif sioks toks efektas yra, bet tikejausi geresnio ax.gif
Atsakyti
na snd isbandysim nusipirkau per jamam akcija su 30 proc nuolaida , tikiuos kad bus stebuklu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija* @ 2010 11 16, 11:10)
na snd isbandysim nusipirkau per jamam akcija su 30 proc nuolaida , tikiuos kad bus stebuklu  lotuliukas.gif

niu lauksim ispudziu mirksiukas.gif
Atsakyti